Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Tennétek fel képet xenonról hogy hogy világít láttam egy pár autót amaibe utólagos volt és nem volt valami nagyszám, gyárihoz képest. meg nagel eyes ről is ha van valakinek szeretnék egy ilyen beruházást még tél előtt, illetve hol lehet olcsón jó angel eyeshez jutni, vagy mindegyik ugyan olyan?

Link to comment
Megosztás:

Tennétek fel képet xenonról hogy hogy világít láttam egy pár autót amaibe utólagos volt és nem volt valami nagyszám, gyárihoz képest. meg nagel eyes ről is ha van valakinek szeretnék egy ilyen beruházást még tél előtt, illetve hol lehet olcsón jó angel eyeshez jutni, vagy mindegyik ugyan olyan?

ég és föld a különbség :) és akkor bele se merek gonodolni,egy igazi,gyári xenon milyen lehet

igazából a nagy ütőkártyája a nagy fényerő.bár nekem még csak pár napja van benne,de ha sima halogénizzós autóba ülök,olyan fura,hogy "halvány" B)

ha eláll az eső,este csinálok pár képet :)

Link to comment
Megosztás:

Én használtan vettem az e-bayről anno (1 éve) 30.000 ft körül, postaköltséggel együtt... Ahogy kalkulálom most kintről hozva újonnan kb 5.000-10.000Ft-ot spórolnál... Lehet nem érné meg....

Igen én is néztem lehet nem kéne beválalni, mert itt legalább vissza tom vinni. Amúgy milyen minőségü az angel eyes lámpák? Tehát nincs utángyártott feeling? foncsor ilyenek? ja és több fajta van átlátszó és fekete.

Link to comment
Megosztás:

üdv,

ez érdekelne

mennyit kellett rajta furkálni, milyen eredménye lett ?

szerintem a fókuszpont sem lehet a helyén ekkor..

alakítani a foglaton kellett csak,az enyém pontosan így néz ki,by mackósajt :)

felül látod a gyári,legalul a xenonos módosítását

magyarul a végét le kell vágni,az eredeti csatit kivenni,és mehet bele a xenon B)

G-astra-H7-adapter2.jpg

G-astra-H7-xenon.jpg

fénye ezerszer jobb,mint a halogén,szélesebb,távolabb világít.képet még nem volt alkalmam csinálni,sötétben nem nagyon autózok mostanában

a lámpákat mi beállítottuk,mert a bal oldali nagyon alacsony volt.(valószínűleg gyárilag)

nagyon jóóóóóóóóó :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

tudja valaki esetleg közületek,hogy G-s Astran,pontosabban már a classicon lehet e külön csakis távolsági fényszoroban égöt cserélni,vagy csak a foglalattal együtt,mert akárhogy probálgattam nekem abbol az izzó ki nem jön.

Nem tudom a régi G-s Astrakon hogy van ez de ezeken a Classicokon nekem nem jött össze....

Link to comment
Megosztás:

alakítani a foglaton kellett csak,az enyém pontosan így néz ki,by mackósajt B)

felül látod a gyári,legalul a xenonos módosítását

magyarul a végét le kell vágni,az eredeti csatit kivenni,és mehet bele a xenon :)

kösz a választ

tul.képp azt nem értem, hogy mi "fogja" az izzót?

vagy csak foglalat szorítja oda a lámpához?

nem remeg így?

kár, hogy barkácsolni kell, itt megy el a kedvem a szenyótól

Link to comment
Megosztás:

viszont felfedeztem egy hibát :)

remeg a bal foncsorom néha! nem tudom mitől,de mostanság vettem észre.mi okozhatja ezt?

teljesen véletlenszerűen csinálja,van hogy úthibán megyek át,és meg se moccan,van hogy azt gondolnám,hogy semmi,és mégis...

Biztos a foncsor remeg? Lámpatested stabil? A lámpatest alsó rögzítő pöcke szokott még letörni kisebb karambol során, és utána remegni szokott a lámpatest. Az alját ha megpróbálod megmozgatni nem lötyög véletlenül? Aztán persze lehet, hogy tényleg az izzó/foglalat környékén remeg vmi... Nem lehet, hogy a barkácsolás nem sikerült tökéletesen és a foglalat nem tart rendesen? Bár a képeken úgy látom, nem a foglalat rögzítése környékén volt barkácsolva, úgyhogy akkor passz...

Link to comment
Megosztás:

A foglalat "segg"-e egyszerűen lefűrészelhető, szépen körben, akkor a 2 saruval együtt is kijön. Utána picit a keletkező lyukat ki kell bővíteni, az utólagos xenonizzó vége miatt, hogy az elférjen. Így ha berakod az egészet, az rögzíti is, mert nem a rögzítő fülek vannak barkácsolva. :)

Na most tul.képp elárultam a ropppant drága trükköt, amiért egyes helyeken Tomi elmondása alapján 5-től felfelé kérnének...

Link to comment
Megosztás:

Biztos a foncsor remeg? Lámpatested stabil? A lámpatest alsó rögzítő pöcke szokott még letörni kisebb karambol során, és utána remegni szokott a lámpatest. Az alját ha megpróbálod megmozgatni nem lötyög véletlenül? Aztán persze lehet, hogy tényleg az izzó/foglalat környékén remeg vmi... Nem lehet, hogy a barkácsolás nem sikerült tökéletesen és a foglalat nem tart rendesen? Bár a képeken úgy látom, nem a foglalat rögzítése környékén volt barkácsolva, úgyhogy akkor passz...

100%,hogy a foncsor remeg.az izzó fixen áll a helyén.nem érződik úgy,hogy valahol nem fogja fül,hanem maga a foncsortest képes kisebb kimozdulásra.ez nem tudom hogy van magán a fényszórón.az utaktól éppen lehet,hogy valami kilazult,mert a szüleim felé igen katasztorfális a helyzet,de akkor viszont nem értem,miért csak ez az oldali ilyen.

és igen,a foglalat átalakításáért az egyik csak xenonnal foglalkozó cég 2500 ft/db árat kérnek :)

jelzem a GYÁRI új foglalat 1500ft,mint azt már feljebb írtam...

no komment....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.