Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Blitz weekenden meg lehet majd tekinteni???? Érdekel a dolog.....Bár nekem az angel eyes foglalata ilyen rugós-beszorítós....

még nem tudom,hogy megyek-e,mert pont meló lesz akkor...de ha ott leszek,akkor persze :)

ha rugós-beszorítós,akkor pedig simán csak izzót kell cserélned,nem kell alakítani semmit B)

Link to comment
Megosztás:

100%,hogy a foncsor remeg.az izzó fixen áll a helyén.nem érződik úgy,hogy valahol nem fogja fül,hanem maga a foncsortest képes kisebb kimozdulásra.ez nem tudom hogy van magán a fényszórón.az utaktól éppen lehet,hogy valami kilazult,mert a szüleim felé igen katasztorfális a helyzet,de akkor viszont nem értem,miért csak ez az oldali ilyen.

Tomi, meg kéne nézni a magasságállító motort. Nekem a Stilo-n egyszer letört a mozgató rudazat, az csinált ilyet...... egyébként a motor törte le, mert izzócserénél (nem egyszerű menet) odacsíptem az egyik vezetéket, zárlat lett, emiatt csutkára nyomta a tengelyt.....

Link to comment
Megosztás:

a magasságállítás hibátlanul működik :)

lehet eddig is remegett,csak nem vettem észre,a gyengébb fény miatt.

szerintetek ez garanciális problémának számít?mert akkor beviszem a szervízbe...

Szerintem nem mivel nem gyári lámpa van benne meg nehogy xenonosan vidd be de előtte egy telefont a szervízbe, ha jófejek bele fér a gariba

Link to comment
Megosztás:

Ha a Tomiét nem is, de az enyémet majd megnézheted. Nekem angel, rugós beszorítós. :wacko: Igaz nem astra. :unsure:

Mindenképpen megnéznén és beszélnék is veled ez ügyben.....

Eladó gumik (4db): Aki keresi, megtalálja az eladó topikban, ne írd teli mindegyik topikot. :lol: macko.

Módosítva : mackosajt
Link to comment
Megosztás:

Egy kérdés. A projektros angel eyes lámpát fogom kiszedem a régi lámpát és berakom az újat?. A normális halogén izzó rendesen illeszkedik. illetve a helyzet jelző is? Az angel eyesnek van plusz foglalata izzónak? Értem ezt úgy hogy 2 'karika" világít tehát 2 foglalat van a helyzet jelzőnek vagy hogy is van ez??

Link to comment
Megosztás:

Egy kérdés. A projektros angel eyes lámpát fogom kiszedem a régi lámpát és berakom az újat?. A normális halogén izzó rendesen illeszkedik. illetve a helyzet jelző is? Az angel eyesnek van plusz foglalata izzónak? Értem ezt úgy hogy 2 'karika" világít tehát 2 foglalat van a helyzet jelzőnek vagy hogy is van ez??

Igen, fogod kiszeded a régi lámpát, beteszed az újat (ezt ugyebár csak az első lökhárító leszedése után lehet...) A normális halogén izzó rendesen illeszkedik bár H1-es kell. Helyzetjelző izzó kuka. a karikák kábeleit rá kell forrasztani a helyzetjelző vezetékére és kész. (egyébként nekem egykarikás+ledes)

Link to comment
Megosztás:

Igen, fogod kiszeded a régi lámpát, beteszed az újat (ezt ugyebár csak az első lökhárító leszedése után lehet...) A normális halogén izzó rendesen illeszkedik bár H1-es kell. Helyzetjelző izzó kuka. a karikák kábeleit rá kell forrasztani a helyzetjelző vezetékére és kész. (egyébként nekem egykarikás+ledes)

Ok köszi. Október tájékán szándékozom angel eyest venni azért gyűjtöm az infókat

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy ha egy adott márkakereskedésben vettem az astrámat, akkor vihetem-e más (természetesen Opel) márkaszervízbe garanciális javításokra és kötelező szervizekre a gépet - mennyire örülnek ott nekem. Nem okoz-e gondot, hogy máshol eladott kocst viszek hozzájuk gariban.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy ha egy adott márkakereskedésben vettem az astrámat, akkor vihetem-e más (természetesen Opel) márkaszervízbe garanciális javításokra és kötelező szervizekre a gépet - mennyire örülnek ott nekem. Nem okoz-e gondot, hogy máshol eladott kocst viszek hozzájuk gariban.

A márkakereskedők valójában a szervízből élnek. Bárhol boldogan fogadnak, ha odaviszed az autót, senkit sem érdekel, hol vetted. A garanciát (és az ezzel kapcsolatos költségeket) a GM viseli, nem a márkakereskedő.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy ha egy adott márkakereskedésben vettem az astrámat, akkor vihetem-e más (természetesen Opel) márkaszervízbe garanciális javításokra és kötelező szervizekre a gépet - mennyire örülnek ott nekem. Nem okoz-e gondot, hogy máshol eladott kocst viszek hozzájuk gariban.

Szia!

Az új helyen örülni fognak neked, de a régihez ezek után már inkább ne vidd.

Ha a régi helyen meglátják, hogy más szervíz is be van pecsételve:-(

Link to comment
Megosztás:

Igen, fogod kiszeded a régi lámpát, beteszed az újat (ezt ugyebár csak az első lökhárító leszedése után lehet...) A normális halogén izzó rendesen illeszkedik bár H1-es kell. Helyzetjelző izzó kuka. a karikák kábeleit rá kell forrasztani a helyzetjelző vezetékére és kész. (egyébként nekem egykarikás+ledes)

én azt szeretném megtudni hogy a lámpamozgatomotort hogy lehet kicserélni, mert a jobb oldali nem mükxik a motor már meg van ,csak nem ismerem még a technikát és félek hogy kárt teszek benne .kösz a kim. választ .UI amennyiben ki kell szedni a helyéböl a lámpát ez hogyan történik ???????????????????

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.