Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Jó nektek,én 1-n reggel mentem melózni,úgyhogy engem az óra keltett 3/4 4-kor.

jó neked..:) én előző este bementem dolgozni, majd másnap délután jöttem haza :rolleyes: :) hulla fáradtan....és még pezsgőt is innom kellett :D munka közben ...többet is mint szerettem volna :)

Link to comment
Megosztás:

jó neked..:) én előző este bementem dolgozni, majd másnap délután jöttem haza :rolleyes: :) hulla fáradtan....és még pezsgőt is innom kellett :D munka közben ...többet is mint szerettem volna :)

Az a baj,hogy most meg éjszakás vagyok,úgyhogy a nem kevés pezsgő elfogyasztása kimarad sajnos,de aki tud igyon helyettem is. :D

Link to comment
Megosztás:

Akko Neked a legolcsóbb a benzinarmes0451.gif

A választható béren kívüli juttatásoknál lehet benzinre is lóvét tenni,de a szorzója 2,01-es,úgyhogy azt én nem nevezném olcsónak.Ha simán üa kártyára tankolok,akkor ha jól tudom 3Ft kedvezményt kapunk az árból.Az isten adta míg más ember aludt módszer meg nem kivitelezhető sajnos :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A választható béren kívüli juttatásoknál lehet benzinre is lóvét tenni,de a szorzója 2,01-es,úgyhogy azt én nem nevezném olcsónak.Ha simán üa kártyára tankolok,akkor ha jól tudom 3Ft kedvezményt kapunk az árból.Az isten adta míg más ember aludt módszer meg nem kivitelezhető sajnos :rolleyes:

Láttam én már a bázistelepre menő, lefejtésre váró vagont.................. De az már tényleg elmúlt

Link to comment
Megosztás:

A választható béren kívüli juttatásoknál lehet benzinre is lóvét tenni,de a szorzója 2,01-es,úgyhogy azt én nem nevezném olcsónak.Ha simán üa kártyára tankolok,akkor ha jól tudom 3Ft kedvezményt kapunk az árból.Az isten adta míg más ember aludt módszer meg nem kivitelezhető sajnos :rolleyes:

Gy.F. bácsit kéne megkérni hogy kicsit több támogatást is adhatna az embereknek nem?

Link to comment
Megosztás:

Gy.F. bácsit kéne megkérni hogy kicsit több támogatást is adhatna az embereknek nem?

vigyázz, ezért már bünti lesz..jön a modi!!! itt ilyet nem lehet! :) én is szívesebben buliztam volna, de megharagudtatok volna, ha gyerty fénynél kell nézni a TV-t, mint dobozt és gramofonra kellett volna ropni :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

vigyázz, ezért már bünti lesz..jön a modi!!! itt ilyet nem lehet! :) én is szívesebben buliztam volna, de megharagudtatok volna, ha gyerty fénynél kell nézni a TV-t, mint dobozt és gramofonra kellett volna ropni :rolleyes:

Ez csak 2 kezdöbetü volt bármi is lehet.......vagyis bárki nem???????

Link to comment
Megosztás:

Én úgy vagyok vele,hogy munkaheje legyen az embernek,hogy a családját el tudja tartani.A szilveszteri bulizás,meg az otthon töltött ünnepk megmaradnak szép álomnak,és legalább nem kell félni a másnaposságtól.

csak annak a családnak ilyenkor (is) szüksége van az apára is....nem egy családbarát felállás a 3 műszak, főleg, ha sem ünnep sem hétvége, mert melózni kell...és ne is próbáld ideológizálni, hogy mennyire jó...csak magadat akarod megnyugtatni... :) :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

csak annak a családnak ilyenkor (is) szüksége van az apára is....nem egy családbarát felállás a 3 műszak, főleg, ha sem ünnep sem hétvége, mert melózni kell...és ne is próbáld ideológizálni, hogy mennyire jó...csak magadat akarod megnyugtatni... :) :rolleyes:

Hála isten nem 3 műszak,hanem vasutas túr,12-24 12-48,úgyhogy a szabadidőm van elég.Azt nem mondom hogy mennyire imádom a műszakozást,de talán elég biztos melóhelyem van,aminek sok más ember örülne.Nem siránkozásnak szántam az előző hsz-t csak hát valakinek ezt dobja a gép.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Még új vagyok itt, de megtetszett a lap és ezért csatlakoztam hozzátok.Nekem 2002-től van OPEL-em először egy 1.6-os 8 szelepes F astrám volt,szeptembertől pedig egy 1.4-es 16 szelepes classic II-őm van.Nem tudom,hogy nem érdekelne-e valakit,megmaradt nekem,egy GATES 5310XS, 40433x17HSN 111fogas vezérműszíj,és egy 68402 6pk1463 hosszbordás szíj ez jó az 1.6 8v G astrához is.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok lenne 1 kérdésem.venni akarok az autómba 1 ún. FM modulátort. Az autómba egy rádiós magnó van nem cd-s. Tudtok valamit mondani erről az Fm modulátorról esetleg.Jó ez a rádiós magnóhoz is?? Mert eléggé jól néz ki és olcsó is viszonylag.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok lenne 1 kérdésem.venni akarok az autómba 1 ún. FM modulátort. Az autómba egy rádiós magnó van nem cd-s. Tudtok valamit mondani erről az Fm modulátorról esetleg.Jó ez a rádiós magnóhoz is?? Mert eléggé jól néz ki és olcsó is viszonylag.

Egy kis elmélet:

http://mobilarena.hu/teszt/fm-transmitter_...er_elmelet.html

Ha kiválasztottad a készüléket, vásárlás előtt keress rá típus alapján akár a Google-ban!

Jó mazsolázást!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.