Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok.Lenne egy kérdésem.Megadta magát a vízhűtőm.Ha szemben állok vele,akkor a bal felső sarokban engedi a vizet a műanyag résznél.Mivel lehetne ezt megszüntetni? Előre is köszke

Nekem a bal alsó sarkában engedte szintén a műanyag résznél. Elvileg lehet forrasztgatni 5-8 ezerért, de baromira nem érdemes, főleg nem a műanyagnál.

Én is kapásból inkább kicseréltettem, mint próbálkozzak jobbra balra. 20e körül volt a hűtő (term. nem gyári). egy haver meg kicserélte.

Egyébként hallottam arról, hogy vész esetén tojást kell a tenni a vizbe (feltörve) és ahol ereszt ott eltömítti a hűtővízben megfött tojás. :huh:

De kérdem én ki az a hülye aki tojással a kesztyűtartóban autózgat??? :lol: ^_^ B)

Link to comment
Megosztás:

Nekem a bal alsó sarkában engedte szintén a műanyag résznél. Elvileg lehet forrasztgatni 5-8 ezerért, de baromira nem érdemes, főleg nem a műanyagnál.

Én is kapásból inkább kicseréltettem, mint próbálkozzak jobbra balra. 20e körül volt a hűtő (term. nem gyári). egy haver meg kicserélte.

Egyébként hallottam arról, hogy vész esetén tojást kell a tenni a vizbe (feltörve) és ahol ereszt ott eltömítti a hűtővízben megfött tojás. :huh:

De kérdem én ki az a hülye aki tojással a kesztyűtartóban autózgat??? :lol: ^_^ B)

Akkor rakok be mellé egy kis szalonnát is,aztán had szóljon.Én is kicserélem,csak én gyárit szeretnék

Link to comment
Megosztás:

Akkor rakok be mellé egy kis szalonnát is,aztán had szóljon.Én is kicserélem,csak én gyárit szeretnék

Nekem 1éve volt 2helyen lyukas akkor hülye fejjel gyárit rakattam bele /60 ezer volt szereléssel/!

Lekopogom még mindíg jó, de a 20 ezer Ft-os is ugyan úgy bírni fogja!/eddig akár milyen autószerelőnek elmeséltem, mind azt mondta hogy kár volt a gyári/!

Csak egy tanás, de a te döntésed.

Link to comment
Megosztás:

Nekem 1éve volt 2helyen lyukas akkor hülye fejjel gyárit rakattam bele /60 ezer volt szereléssel/!

Lekopogom még mindíg jó, de a 20 ezer Ft-os is ugyan úgy bírni fogja!/eddig akár milyen autószerelőnek elmeséltem, mind azt mondta hogy kár volt a gyári/!

Csak egy tanás, de a te döntésed.

Nekem is ezt mondták (ngay tapasztalattal). Ezért választottam én is a NEM gyárit. Az (ár) különbségnek meg lesz bőven helye. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Hurrá!

Készülnek itt a rakparton végig nálunk a 20ai rendezvényekre, meg előtte red bull air race stb, szóval szépen tegnap késő délután kitették a táblát végig, hogy 17 órától megállni tilos, különben trailer...

Jó mondom, csak van valami türelmi idő, épp mentem el szűrni kollégákkal, majd gondoltam ma arréb állok. Aha.

Muter reggel fél 7-kor jön be, és közli most vitték el a kocsit............. ^_^ :lol:

Mondom neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, rohanok ki, és tényleg, gépsas sehol :huh:

Éppen ott volt rendőr srác meg traileres, vitték a többit is ne félj, kérdezem, "HOVA TETTÉTEK BAZZE!!!!??" B)

Na kiderült, hogy nem telepre vitték, meg fizetni sem kell, csak szépen "átparkoltak" egy utcával beljebb. ######a.

Kérdésem az lenne, függetlenül attól, hogy agyvérzés megvolt, nem okozhat ez valami bajt gépnek? Ugye kézifék ON, sebesség 1-es, aztán elkezdik baxtatni szerencsétlent. Nem nyírhatnak meg ilyenkor valamit?

Igaz, 4 oldalról alátették az emelőt és hopp, már fent is volt de akkor is...

Link to comment
Megosztás:

Hurrá!

Készülnek itt a rakparton végig nálunk a 20ai rendezvényekre, meg előtte red bull air race stb, szóval szépen tegnap késő délután kitették a táblát végig, hogy 17 órától megállni tilos, különben trailer...

Jó mondom, csak van valami türelmi idő, épp mentem el szűrni kollégákkal, majd gondoltam ma arréb állok. Aha.

Muter reggel fél 7-kor jön be, és közli most vitték el a kocsit............. ^_^ :lol:

Mondom neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, rohanok ki, és tényleg, gépsas sehol :huh:

Éppen ott volt rendőr srác meg traileres, vitték a többit is ne félj, kérdezem, "HOVA TETTÉTEK BAZZE!!!!??" B)

Na kiderült, hogy nem telepre vitték, meg fizetni sem kell, csak szépen "átparkoltak" egy utcával beljebb. ######a.

Kérdésem az lenne, függetlenül attól, hogy agyvérzés megvolt, nem okozhat ez valami bajt gépnek? Ugye kézifék ON, sebesség 1-es, aztán elkezdik baxtatni szerencsétlent. Nem nyírhatnak meg ilyenkor valamit?

Igaz, 4 oldalról alátették az emelőt és hopp, már fent is volt de akkor is...

Elvileg nem kellene hogy baja legyen,mivel nekik joguk van elvinni,de kárt nem tehetnek benne,ugy van kitalálva az elszállitás,hogy ne legyen baja

Link to comment
Megosztás:

most jöttem haza ma éjjel 3 40 kor értünk be törökbálintra

fáradtabb vagyok mint amikor elmentem

de már zaklatnak..... ^_^

Üdv.

Én 2 hétig voltam most szabin abból 1 hét nyaralás de tényleg jobban elfárad az ember mint előtte. Hétfőtől megint munka és talán karácsonyig nem is lesz hosszabb megállás :lol: :D

Wessz! Lenne egy kérdésem. Mivel elég sokat járok az M7- M0- M3-on és az autómban most van 90e, hogy ha esetleg úgy van időm meg persze neked is akkor átnéznéd-e az autóm. A telefonszámod megvan ugyhogy rád tudok csörögni hogy mikor lenne aktuális nekem te meg majd mondasz valamit. Igaz van sok helyen opel szervíz de mégis... jobb szeretném ha olyan ember nézné meg akiről van infó meg bizalom is felé nézve :huh: . :D Húúú, ez kicsit nyalizósan hangzik... B) :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

Én 2 hétig voltam most szabin abból 1 hét nyaralás de tényleg jobban elfárad az ember mint előtte. Hétfőtől megint munka és talán karácsonyig nem is lesz hosszabb megállás :lol: :D

Wessz! Lenne egy kérdésem. Mivel elég sokat járok az M7- M0- M3-on és az autómban most van 90e, hogy ha esetleg úgy van időm meg persze neked is akkor átnéznéd-e az autóm. A telefonszámod megvan ugyhogy rád tudok csörögni hogy mikor lenne aktuális nekem te meg majd mondasz valamit. Igaz van sok helyen opel szervíz de mégis... jobb szeretném ha olyan ember nézné meg akiről van infó meg bizalom is felé nézve :huh: . :D Húúú, ez kicsit nyalizósan hangzik... ^_^ B) :P

persze gyere amikor akarsz... most kicsit fáradt vagyok mert sokáig tartott a lagzim.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én tegnap jöttem idő előtt haza egy hét Balatonról... hát az idő 80% ban nem volt jó, mire kezdett volna jó lenne a két gyerek belázasodott és torokgyulladással jöttünk haza, mert a nagyobbik fiam elkapott valamit egy fürdőben (nem Balcsi) mára már a feleségem is beteg ^_^

Viszont a vas szépen szerepelt és most először tapasztaltam meg, hogy ebbe a Caravan-ba elképesztő mennyiségű cucc befér

Utastérben két szülő+két gyerek,

csomagtérben:

-Utazóágy

-Etetőszék

-Babakád

-Babakocsi

-gyerekhinta

-Ruhák két hétre mindenkinek (2 gyerek!!!)

-Millió pelenka a kicsinek

-Játékok a gyerekeknek

-Hűtőláda

-Stb, stb...

Fogyasztás odafelé 300 km-en telepakolva (hosszutáv+autópálya 140 km/h körül) + klíma végig: 8 liter/100 km

Sokat gondolkodtam a gyerekek miatt, hogy mi legyen.

Ha lehúzom az ablakot, akkor huzat van az nem jó.

Ha felhúzom akkor nyilván hőgutát kap mindenki

Ha tolom a klímát az sem jó egy 9 hónapos gyereknek.

Végül a klíma mellett döntöttünk, de úgy hogy egy kis fűtéssel együtt nem túl hideg levegőt nyomattunk be.

Így a hőmérséklet is jó volt és a levegő is sokkal természetesebb volt, mint ha csak a hütést használtuk volna.

Szóval az autó jó volt, a többi már kevésbé...

De már nagyon várom a keretet rá és lesz fólia hátul körbe.. a Pelenka az ablakban elég furán mutat :huh:... bár elmentünk egy nagyon hasonló Caravan mellett a pályán, aki szintén pelenkávl volt felfegyverkezve.. egymásra is mosolyogtunk :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én tegnap jöttem idő előtt haza egy hét Balatonról... hát az idő 80% ban nem volt jó, mire kezdett volna jó lenne a két gyerek belázasodott és torokgyulladással jöttünk haza, mert a nagyobbik fiam elkapott valamit egy fürdőben (nem Balcsi) mára már a feleségem is beteg ^_^

Viszont a vas szépen szerepelt és most először tapasztaltam meg, hogy ebbe a Caravan-ba elképesztő mennyiségű cucc befér

Utastérben két szülő+két gyerek,

csomagtérben:

-Utazóágy

-Etetőszék

-Babakád

-Babakocsi

-gyerekhinta

-Ruhák két hétre mindenkinek (2 gyerek!!!)

-Millió pelenka a kicsinek

-Játékok a gyerekeknek

-Hűtőláda

-Stb, stb...

Fogyasztás odafelé 300 km-en telepakolva (hosszutáv+autópálya 140 km/h körül) + klíma végig: 8 liter/100 km

Sokat gondolkodtam a gyerekek miatt, hogy mi legyen.

Ha lehúzom az ablakot, akkor huzat van az nem jó.

Ha felhúzom akkor nyilván hőgutát kap mindenki

Ha tolom a klímát az sem jó egy 9 hónapos gyereknek.

Végül a klíma mellett döntöttünk, de úgy hogy egy kis fűtéssel együtt nem túl hideg levegőt nyomattunk be.

Így a hőmérséklet is jó volt és a levegő is sokkal természetesebb volt, mint ha csak a hütést használtuk volna.

Szóval az autó jó volt, a többi már kevésbé...

De már nagyon várom a keretet rá és lesz fólia hátul körbe.. a Pelenka az ablakban elég furán mutat :huh:... bár elmentünk egy nagyon hasonló Caravan mellett a pályán, aki szintén pelenkávl volt felfegyverkezve.. egymásra is mosolyogtunk :lol:

Hali!

Jobbulást a családnak!

Öcsém komája meg az intenzíven fexik egy hete, oda volt vmi táborban ő is össze szedett vmit, őt vese elégtelenséggel vitték be :S

Am neked milyen motor van a kocsiban?

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Jobbulást a családnak!

Öcsém komája meg az intenzíven fexik egy hete, oda volt vmi táborban ő is össze szedett vmit, őt vese elégtelenséggel vitték be :S

Am neked milyen motor van a kocsiban?

Jobbulást az öcsédnek!!!!!

Z16XEP (1.6 TWINPORT)

Ellopták a kocsit.

ne mán, ez eszméletlen :lol: Remélem szétb..szák az arcát egyszer ezekenek :huh:

neked is ? bakker volt itt még valaki akinek ellopták...

részvétem

Vicsor -nak lopták el kb 1 - 1.5 hónapja

Link to comment
Megosztás:

zárat ledugózni

nem vicc

ezen már én is gondolkodtam

talán nem annyira bonyolult leszerelni a kilincset és egy bal hátsóra kicserélni

amúgy nemtom mi van most, egy kollégám 2 hónapja vett egy pont ugyanilyen G asztrát mint amit én most vettem az adorjant kollégától (jó mondjuk az dízel volt, de szín évjárat felszereltség minden stimmelt) és 3 hét után vitték el neki innen Óbudáról az erkélye alól, igaz neki a gyári immo-n kívül semmi védelem nem volt benne...

Link to comment
Megosztás:

A főnököm egyik kocsijában (Merci Vito) volt olyan indítás gátló pluszban, hogy ha indítás után 3 mp után nem nyomtál meg egy gombot egy elrejtett helyen, akkor leállt a kocsi és nem lehetett elindítani sehogy, csak úgy, hogy szintén eldugott helyen kellett "maszírozgatni" egy területet mágnessel, hogy újra iduljon a rendszer.

Ezeket bárhol el lehetett helyezni a kocsin belül, ergó nincs szokott hely, amit ismernek a lopósok.

Ismerős ez valakinek? Ez mennyire jó megoldás szerintetek?

szerk: sőt akkor is újraindult a biztonsági rendszer, ha kinyitották a kocsi ajtaját, ergó járó autóból kirángatott sofőr esetén sem tudták elvinni a kocsit 100m-nél messzebbre

Link to comment
Megosztás:

ezen már én is gondolkodtam

talán nem annyira bonyolult leszerelni a kilincset és egy bal hátsóra kicserélni

amúgy nemtom mi van most, egy kollégám 2 hónapja vett egy pont ugyanilyen G asztrát mint amit én most vettem az adorjant kollégától (jó mondjuk az dízel volt, de szín évjárat felszereltség minden stimmelt) és 3 hét után vitték el neki innen Óbudáról az erkélye alól, igaz neki a gyári immo-n kívül semmi védelem nem volt benne...

2 dolog kell, hogy elvigyék az autód:

- zártörő (barkácsáruházban kapható)

- ecu+immo+tp

ha gyári minden

tehát : vagy utólagos riasztó, vagy zárdugózás, ekkor tuti arrébbmegy a barom 5 autóval és azt viszi el

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.