Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Én pont tegnap kaptam haveromtól kék, helyzetjelzőbe való ledeket. Kipróbáltam és jól áll a kocsinak. Ettől függetlenül ha nem használom önmagában, csak tompítottal akkor is bele szoktak kötni a rendőrök? (mert azért kicsit látni így is)

Kívánok Neked sok hasonló szembejövőt, esetleg kék helyett zöld ledeset.

Link to comment
Megosztás:

tehát 5 ajtós a kocsi a hátsó 3 övből a középső övdobja vagy nem tudom mi a neve de oda huzza vissza a bizti övet na az a hátsó támlába van bele rejtve:)

mig a többi az egyes oszlopok aljában van. pl első ülésé a b oszlopban.

phuu lehet, hogy nekem rossz már a felfogásom, de az nem értem, hogy mi a probléma valójában és mért akarod kiszedni az övet, és mit értesz azalatt, hogy túlcsúsztattad és mi köze ennek a fejtámla gyűrűihez.

Félre ne értsd nem kötekedek, csak nem értem a mi a gond..

Esetleg nem aza baj, hogy nem kattintottad vissza rendesen a háttámlát és emiatt nem jön ki az öv?

Bocs, ha értetlen vagyok

Link to comment
Megosztás:

Én pont tegnap kaptam haveromtól kék, helyzetjelzőbe való ledeket. Kipróbáltam és jól áll a kocsinak. Ettől függetlenül ha nem használom önmagában, csak tompítottal akkor is bele szoktak kötni a rendőrök? (mert azért kicsit látni így is)

kék szín megkülönböztető jelzés,a led meg mindig szúró fényként viselkedik,tehát ha olyan a rendőr biztos csekk a vége.

Link to comment
Megosztás:

phuu lehet, hogy nekem rossz már a felfogásom, de az nem értem, hogy mi a probléma valójában és mért akarod kiszedni az övet, és mit értesz azalatt, hogy túlcsúsztattad és mi köze ennek a fejtámla gyűrűihez.

Félre ne értsd nem kötekedek, csak nem értem a mi a gond..

Esetleg nem aza baj, hogy nem kattintottad vissza rendesen a háttámlát és emiatt nem jön ki az öv?

Bocs, ha értetlen vagyok

netuti hogy tulcsúszott tulzottan behuzta az övet mert kivettem az ütközésre szolgáló nüanyag keretet igy már be tudott menni sajna a kis müanyag gomba ami az övön van. éppen hogy vissza tudom csukni a támlát és igy is nagyon feszül. a fejtámla gyürü azért érdekes mert ha lehajtod az ülést és a hátulján azt a pár bolhát kiakasztos máris hozzáférsz az ülés hátuljához csak az a baj hogy be van lemezezve. felül fogja a fejtámlákat tartó4db gyürü és ettőlnem tudom a kárpitot előre hajtani ezért nem férek a feltételezem szivacs mögött lévő övhöz. eddig nem szedték nekem szét mertazt mondta hogy lehet kb 2x tudom majd kihuzni aztán kész az meg felesleges meló. persze a bontókban ezt a tipust nem találtam igy kénytelen vagyok én szétszedni.

remélem igy leirtam mindent ha nem irj mailt a fenti cimen és akkor apránként küldök képet mert most nincs raktáron ilyesmi.

Link to comment
Megosztás:

de akkor elvileg a xenon is zavaró tényező nem?

szerintem nagyon zavaró a xenon nem csak a kékes vagy zöldes lámpa de ez is. nem volt még olyan xenon ami ne vakitott volna el előlről vagy hátulról. sajna messziről is. és ha villogsz ráteszi a távolit ami még rosszabb egyszer ezért félre is álltam mert olyan rosszak voltak a viszonyok hogy a vakuja megvakitott és nem láttam az utat nemkellemes remélem senkinek nem lessz ilyen.

Link to comment
Megosztás:

netuti hogy tulcsúszott tulzottan behuzta az övet mert kivettem az ütközésre szolgáló nüanyag keretet igy már be tudott menni sajna a kis müanyag gomba ami az övön van. éppen hogy vissza tudom csukni a támlát és igy is nagyon feszül. a fejtámla gyürü azért érdekes mert ha lehajtod az ülést és a hátulján azt a pár bolhát kiakasztos máris hozzáférsz az ülés hátuljához csak az a baj hogy be van lemezezve. felül fogja a fejtámlákat tartó4db gyürü és ettőlnem tudom a kárpitot előre hajtani ezért nem férek a feltételezem szivacs mögött lévő övhöz. eddig nem szedték nekem szét mertazt mondta hogy lehet kb 2x tudom majd kihuzni aztán kész az meg felesleges meló. persze a bontókban ezt a tipust nem találtam igy kénytelen vagyok én szétszedni.

remélem igy leirtam mindent ha nem irj mailt a fenti cimen és akkor apránként küldök képet mert most nincs raktáron ilyesmi.

Bár elméletileg nem szabad piszkálni, de szét lehet szedni az övet feltekercselő szerkezetet, ekkor ki tudod akasztani a kis körmöt ami nem engedei kihúzni az övet és tied a pálya. F astrán volt ilyen gondom, csak nekem elöl.

Link to comment
Megosztás:

szerintem nagyon zavaró a xenon nem csak a kékes vagy zöldes lámpa de ez is. nem volt még olyan xenon ami ne vakitott volna el előlről vagy hátulról. sajna messziről is. és ha villogsz ráteszi a távolit ami még rosszabb egyszer ezért félre is álltam mert olyan rosszak voltak a viszonyok hogy a vakuja megvakitott és nem láttam az utat nemkellemes remélem senkinek nem lessz ilyen.

én szerettem volna "feldobni" a vasat vmi ilyennel de akkor leteszek róla

Link to comment
Megosztás:

netuti hogy tulcsúszott tulzottan behuzta az övet mert kivettem az ütközésre szolgáló nüanyag keretet igy már be tudott menni sajna a kis müanyag gomba ami az övön van. éppen hogy vissza tudom csukni a támlát és igy is nagyon feszül. a fejtámla gyürü azért érdekes mert ha lehajtod az ülést és a hátulján azt a pár bolhát kiakasztos máris hozzáférsz az ülés hátuljához csak az a baj hogy be van lemezezve. felül fogja a fejtámlákat tartó4db gyürü és ettőlnem tudom a kárpitot előre hajtani ezért nem férek a feltételezem szivacs mögött lévő övhöz. eddig nem szedték nekem szét mertazt mondta hogy lehet kb 2x tudom majd kihuzni aztán kész az meg felesleges meló. persze a bontókban ezt a tipust nem találtam igy kénytelen vagyok én szétszedni.

remélem igy leirtam mindent ha nem irj mailt a fenti cimen és akkor apránként küldök képet mert most nincs raktáron ilyesmi.

Most már értem :lol:

Köszi..

Ha van ötlet írok

Link to comment
Megosztás:

én szerettem volna "feldobni" a vasat vmi ilyennel de akkor leteszek róla

Inkább valami mással dobd fel, mert ez nem az lett volna. Inkább ne akarj a "milyenkirályverdámvanmertkékenvilágít" tipisú illetők közé tartozni, mert igen nagy bunkóságnak tartjuk a kék ledet és a kék led mániát (nem csak autón, számítógépeken is megvan ez). Pl. csinálj kilépőfényt, vagy hogy hívják azt, amikor az ajtó alján van egy fehér led szalag, és amikor kinyitod az ajtót, akkor az megvilágítja az autó mellett a terepet, hogy hová fog a lábad érni, amikor kilépsz. Ez hasznos is, és megvan az érzés, hogy az enyém más mint a többié, de legalább jó értelemben más.

Link to comment
Megosztás:

ja az a fény jó majdnem mint az alváz neon csak ez ért nem szól a rendőr és nem olyan tenyér vakartató:lol:

nem tudom nektek sincs ehez hasonló lámpa az ajtón ami viszont azt jelzi a mögötted jövőknek hogy kinyitottad?? tudjátok a zsigán háromszög volt a 125-ös plszkin kerek lámpa de volt ahol csak vissza verő. ezeket mért spórolják le?? pár filléres vacak és nem kéne belemászni a kocsiba.

Link to comment
Megosztás:

könnyű felragasztani? nem akarom elcseszni, egyébként maradéktalanul lejön?

felrgasztani 5 perc, vagy esteleg egy kicsit több, ha a lámpán lévő gumi alá (mert alá

kell tolni) nehéz betenni az oldalelem alatti részen. én be tudtam tolni.

Az, hogy lejön-e ez attól függ mivel és hogyan rakod fel.

Ha csak néhány helyen pöttyözöd meg FBS-el akkor lejöhet utána, bár a lámpáról akkor kapirgálni kell szeritem a megszilárdult FBS-t.

No de minek levenni? max ha törik a lámpa és nem akarsz másik szemest venni.

De nem nagy tétél, nekem festéssel együtt 6.000 alatt volt a kettő

Link to comment
Megosztás:

felrgasztani 5 perc, vagy esteleg egy kicsit több, ha a lámpán lévő gumi alá (mert alá

kell tolni) nehéz betenni az oldalelem alatti részen. én be tudtam tolni.

Az, hogy lejön-e ez attól függ mivel és hogyan rakod fel.

Ha csak néhány helyen pöttyözöd meg FBS-el akkor lejöhet utána, bár a lámpáról akkor kapirgálni kell szeritem a megszilárdult FBS-t.

No de minek levenni? max ha törik a lámpa és nem akarsz másik szemest venni.

De nem nagy tétél, nekem festéssel együtt 6.000 alatt volt a kettő

Mondjuk igaz ha műszakin nem gond akkor minek levenni

Link to comment
Megosztás:

Ez pontosan milyen típusú/márkájú szemöldök?

Csak mert én is kacérkodom a gondolattal hogy rakok ilyet a QP-ra, viszont hallottam már rémtörténeteket elég pocsék minőságű szemöldökökről, de ez a képek alapján egész jól illeszkedik.

FK

és innen van

nekem tökéletesen passzolt, nem tartott el sehol, gyakorlatilag a ragasztó csak azért kell hogy ne essen le

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.