Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Én általában nem nyomom ki, mert a szervíz úgyis megteszi, én meg olyan ritkán látom és tetszik :) Kicsit perverz, de ez van :D

Egyébként ha elindulsz magától kialszik és visszajön a rendes számláló. Legalábbis eddig mindig így volt.

Nem is írtam, hogy nem, 2 mp után eltűnik, nem is zavar, csak találtam neten ezt az eltüntetős módszert, gondoltam megkérdezem, müxik-e :D

Link to comment
Megosztás:

Én általában nem nyomom ki, mert a szervíz úgyis megteszi, én meg olyan ritkán látom és tetszik :D Kicsit perverz, de ez van :)

Egyébként ha elindulsz magától kialszik és visszajön a rendes számláló. Legalábbis eddig mindig így volt.

Mit mondjak, sok perverzióról hallottam, na de ilyenrôl?! :D Amúgy a legtöbb szerelô szvsz ne foglalkozik ilyennel, legfeljebb a márkaszervizben!

Link to comment
Megosztás:

Atom!

Nem mondtad még, hogy végül sikerült-e találni nekem főtengely jeladót abból az "ingyé" kategóriából! :D

De gondolom, akkor nem mert már szóltál volna... vagy még keresed?

üdv...

az embert várom,hogy kijöjjön a jardről,és lesz.:)

Link to comment
Megosztás:

Oké, és ez is működik ha el akarom tüntetni? :D

gomb benyom, gyújtás ráad, rajta tart amíg ---- megjelenik, gyújtás levesz.

és és és beleírni tudok? Mondjuk oilcserekor ,h 10000-km múlva inspezzen?? :)

Me a sok kis vízszintes vonalka előjön, említett művelet végrehajtásakor, de számokat nem tudok beleírni. :D

Link to comment
Megosztás:

és és és beleírni tudok? Mondjuk oilcserekor ,h 10000-km múlva inspezzen?? :)

Me a sok kis vízszintes vonalka előjön, említett művelet végrehajtásakor, de számokat nem tudok beleírni. :D

Gondolom tech2-vel át lehet állíttatni az intervallumot. Majd aki csinált már ilyet megerősít. Normál driverként szerintem nem lehet megcsinálni.

Link to comment
Megosztás:

Én általában nem nyomom ki, mert a szervíz úgyis megteszi, én meg olyan ritkán látom és tetszik :) Kicsit perverz, de ez van :D

Egyébként ha elindulsz magától kialszik és visszajön a rendes számláló. Legalábbis eddig mindig így volt.

Nekem azért 3-4 havonta előjön.... :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt ismeritek?

http://www.youtube.com/watch?v=XyN2t_I613Y

Hétvégén találtam, folyt a könnyem a nevetéstől... Haláli a két kommentár alatta. :D

3:40 körül:

- Mit üzensz az ex barátodnak?

- ÚÚÚTÁÁÁÁLLLAK!

- Ugye tudjátok fiúk, ő most szabad (szingli)...

:)

Szabad fordításban.

tommirra jobbulást!

Ezek a nagy piros labdák nagyon állatok, kipróbálnám.

Link to comment
Megosztás:

:) vigyázz!

Pesten csak felújítanak egy hidat, oszt mekkora gondot okoz időnként...

:D :D

időnként? folyamatosan.

Ráadásul ezek a hídfelújítók állandóan lazsálnak. Atomnak tuti nem fog addig tartani az egész hídcsere, mint ezeknek a csak "felújítás".

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.