Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Koszi!

Es ezek teljesen `noname`-ek, vagy van valami tipusa? Szerinted milyen a minosege? Ahogy latom, a nem fekete 9200-ert mar van.

Megnéztem a dobozát. Az van ráírva hogy TYC Automotive Lamps és a típus meg hogy H7/HB3.

Állítómotor nélkül vannak, de amik a régi lámpában vannak átrakod és kész.

Nekem már kb fél éve benne vannak és megvagyok velük elégedve.

Néha párásodik egy picit, de lekopogom nem vészes.

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem a dobozát. Az van ráírva hogy TYC Automotive Lamps és a típus meg hogy H7/HB3.

Állítómotor nélkül vannak, de amik a régi lámpában vannak átrakod és kész.

Nekem már kb fél éve benne vannak és megvagyok velük elégedve.

Néha párásodik egy picit, de lekopogom nem vészes.

Koszi az infot! A TYC lampakrol mar hallottam, 10-11ezer korul vannak, teljesen megfelelne nekem.

Link to comment
Megosztás:

Nézem a Főnix Tuning oldalát és nem tudom ,hogy sírjak-e vagy nevessek:

"... a tompított része projektoros, tehát szórja a fényt, ezáltal jobban látsz vele."

Ez is csak olyan kereskedő, akinek lövése sincs az egészről?

Hogy ezek nem halogénizzósak, ezáltal legális használatuk erősen korlátozott, azt diszkréten elhallgatja. :)

Link to comment
Megosztás:

Nézem a Főnix Tuning oldalát és nem tudom ,hogy sírjak-e vagy nevessek:

"... a tompított része projektoros, tehát szórja a fényt, ezáltal jobban látsz vele."

Ez is csak olyan kereskedő, akinek lövése sincs az egészről?

Hogy ezek nem halogénizzósak, ezáltal legális használatuk erősen korlátozott, azt diszkréten elhallgatja. :)

Látod a hülyeséget még lehet fokozni. :)

Link to comment
Megosztás:

Hé a DeLorean 3L-es motorral 140 Le. Rengeteget fogyaszt, gyenge, nehéz, egy vagyonba kerül az üzemben tartása, alkatrész rendelésre, (ha találsz), rémes menettulajdonságai vannak, töréstesztje kb. -3. :lol: Nem véletlenül halt meg 2 év alatt a gyár...

Ja és nem fér el a csomagtartójában egy rekesz sör sem.

Na azért jó is van benne; ritkaság, a kaszni rozsdamentes acél, (tudod mint a mosogató :) ) na és az a valami amiért imádni lehet. Ahogy páran a trabit is. :)

Szóval látod azért messze van egy Astra Caravantól, csak a zsín ... az a nyers, csupasz fém, az bejövős :D

Igazábol nem ismerem azt az autót csak a google-ben néztem róla egy képet ami nem rossz. De az biztos h nem cserélném el az én autóm egy ilyenre (sem)!!

Link to comment
Megosztás:

Hé a DeLorean 3L-es motorral 140 Le. Rengeteget fogyaszt, gyenge, nehéz, egy vagyonba kerül az üzemben tartása, alkatrész rendelésre, (ha találsz), rémes menettulajdonságai vannak, töréstesztje kb. -3. :lol: Nem véletlenül halt meg 2 év alatt a gyár...

Ja és nem fér el a csomagtartójában egy rekesz sör sem.

Na azért jó is van benne; ritkaság, a kaszni rozsdamentes acél, (tudod mint a mosogató :) ) na és az a valami amiért imádni lehet. Ahogy páran a trabit is. :)

Szóval látod azért messze van egy Astra Caravantól, csak a zsín ... az a nyers, csupasz fém, az bejövős :D

Azért az el ne feledd, hogy időutazásra is képes :lol: B)

future460.jpg

Link to comment
Megosztás:

H1N1

oltás, vagy nem oltás..?

...ez itt kérdés..., a modern Hamlet...

Fene tudja, mi legyen.

-Kb. 60-70%-os valószínűséggel véd meg, -teljes védelmet nyújt, -mérgező, -offshore-cég panamája – "kompetens" emberek nyilatkozták ezeket, meg hasonlókat... Mindenesetre pl. a szomszédban, Szlovákiában semmilyen konkrét felkészülésről, meg hisztériáról nem lehet hallani (max. a határzár, az meg egy hülyeség...).

Tartok a dologtól, de egyelőre kivárok. Azt meg nagyon számítónak tartom, hogy halálesetekkel, meg rémhírekel próbálnak bennünket befolyásolni...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.