Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

...Tehát senki nem próbálta még ezeket a löttyöket?

STP-t még nem használtam, de kb. 3 éve rendszeresen használom a Metabond Megalene benzinadalékot. Kb. 10 ml kell 40 liter benzinbe, és a 2,5 dl-es flakon kb. 5.000 Ft. Ez is tisztító téma lenne. Hogy használni használ-e, azt nem tudom, de remélem, ártani nem ártott... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

STP-t még nem használtam, de kb. 3 éve rendszeresen használom a Metabond Megalene benzinadalékot. Kb. 10 ml kell 40 liter benzinbe, és a 2,5 dl-es flakon kb. 5.000 Ft. Ez is tisztító téma lenne. Hogy használni használ-e, azt nem tudom, de remélem, ártani nem ártott... :rolleyes:

Értem. És legalább jobban megy az autó? Vagy a fogyasztás csökkent? Nyilván oka van hogy használod. Nekem sok lenne ha még 125Ft-tal drágább lenne benzin:)

Link to comment
Megosztás:

Értem. És legalább jobban megy az autó? Vagy a fogyasztás csökkent? Nyilván oka van hogy használod. Nekem sok lenne ha még 125Ft-tal drágább lenne benzin:)

Nem tudom, talán hidegen finomabban jár vele..., fogyasztáson nem vettem észre változást. Mondjuk nem is a fentiek miatt használtam, hanem a (remélt) tisztító hatása miatt. Ennyit rá tudok szánni, aztán hátha csinál is valamit. Egyébként nem annyira drága dolog ez, ugyanis a 10 ml, az 0,1 dl, ami 40 liter benzinbe kell, a flakon meg 2,5 dl, tehát a költség eloszlik.

Link to comment
Megosztás:

Rossz az életszínvonal, drágaság van, fizetés alig van, munkahely meg még kevesebb, h1n1, válság, sztrájkok, belső ellenségeskedések, ezt részben a média is felfújja, részben pedig ez a magyar valóság....és még ilyen helyzet mellett is vki (vkik) milliós végkielégítéseket, milliós plusz juttatásokat kapnak hát sajnos ez szomorú...

Sokan több 10milliós luxus autókkal járkálnak míg mások örülnek ha tudják fűteni a házat , vagy etetni a családot, nem panaszkodni akarok de nem csak az autóiparban van leépítés (pl nálunk lassan már bevetési ruhára sincs pénz, és ha gázolajra nem adnak? akkor nem megyünk oltani?!)

Ez nem panaszkodás csupán az általam tapasztaltak :rolleyes:

Az autóeladások sem szárnyalnak...

Link to comment
Megosztás:

csak onnan a link, hogy mind kettő le van mentve.

néha meghallgatom.

olyan szép lenne ez az ország ha hagynák az embereket élni benne.

tortát a mindentszétszedőlevideózólefotózódokumentáló cartársnak. :rolleyes:

autóeladás.

az is túlzás volt hogy "ingre-gatyára" autót lehetett venni.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, talán hidegen finomabban jár vele..., fogyasztáson nem vettem észre változást. Mondjuk nem is a fentiek miatt használtam, hanem a (remélt) tisztító hatása miatt. Ennyit rá tudok szánni, aztán hátha csinál is valamit. Egyébként nem annyira drága dolog ez, ugyanis a 10 ml, az 0,1 dl, ami 40 liter benzinbe kell, a flakon meg 2,5 dl, tehát a költség eloszlik.

Húwazze még jó hogy tudok számolni! :rolleyes: Nem kicsit néztem el. :D

Egyébként anno még vareszos időmben használtam olyant hogy Restore (vagy mi) de semmi változást nem tapasztaltam. pár termékét rám sózta egy dealer, de végül megelégeltem. Nyilván pont az én varnyúmon nem fogott semmi csodaszer. :P

Azonban az astrácskámat megkínálnám ha lenne aki referál valami jóságról. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.