Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Van egy nagy tudású fábiás kolega.

Elég buta hangja van és a fogyasztása sem egyszerű.

Régóta tépem a számat hogy vigye márkaszervizbe .

Elment leitold-hoz.

Azt mondták neki,hogy átugrott a v.lánc és elment a vezérlése,ebből kifolyólag dob neki hátsó lambda hibát is.

Az autóba 135e km van.

Csak érdekesség képen írtam :D

Link to comment
Megosztás:

CarTársak... Ezt sasoljátok meg. Én percekig csuklottam.

Egy eccerű Astra G

^_^

ez egyszerűen hányinger....az ilyen "autóktól" egyszerűen megdöbbenek, hogy mennyi idióta van aki egy jó kis kocsiból használhatatlan tyúkólat csinál egy rakás pénzből...

1-2 kérdés...

ki a csoda fogja nézegetni az ajtókon lévő kijelzőket?

hol szívja be ez a moci a levegőt? (csomó alkatrész hiányzik belőle - itt nem a kerekre gondolok)

ez a kormány egyszerűen használhatatlan..

Szóval ez nekem inkább kiábrándító, mint szép...és használható... :D

Link to comment
Megosztás:

sziasztok,

casco-t kötöttem a kicsikére, lenne pár kérdésem:

1. MKB biztosítóról van e tapasztalata valakinek? (utólag találtam róluk egy -két negatív kommentet fórumokon)

2. a kocsi szemlézésénél bevett szokás lefényképezni a kulcsokat? (kicsit idegesít engem, mert az alapján szerintem könnyen el lehet készíteni a kulcsokat...vagy ez már üldözési mánia?? :D )

3. az autó hány éves koráig kötnek általában cascot? Úgy hallottam hogy idősebb kocsikra már nem.

Egyébként 6200ft/hó és teljeskörű casco, netrisk-en kötöttem.

Link to comment
Megosztás:

ez egyszerűen hányinger....az ilyen "autóktól" egyszerűen megdöbbenek, hogy mennyi idióta van aki egy jó kis kocsiból használhatatlan tyúkólat csinál egy rakás pénzből...

1-2 kérdés...

ki a csoda fogja nézegetni az ajtókon lévő kijelzőket?

hol szívja be ez a moci a levegőt? (csomó alkatrész hiányzik belőle - itt nem a kerekre gondolok)

ez a kormány egyszerűen használhatatlan..

Szóval ez nekem inkább kiábrándító, mint szép...és használható... :D

Ez a rusnyaság nem arra van, h használják... Kb, mint lolo ferrari cicije....

Link to comment
Megosztás:

sziasztok,

casco-t kötöttem a kicsikére, lenne pár kérdésem:

1. MKB biztosítóról van e tapasztalata valakinek? (utólag találtam róluk egy -két negatív kommentet fórumokon)

2. a kocsi szemlézésénél bevett szokás lefényképezni a kulcsokat? (kicsit idegesít engem, mert az alapján szerintem könnyen el lehet készíteni a kulcsokat...vagy ez már üldözési mánia?? :D )

3. az autó hány éves koráig kötnek általában cascot? Úgy hallottam hogy idősebb kocsikra már nem.

Egyébként 6200ft/hó és teljeskörű casco, netrisk-en kötöttem.

Ez nagyon érdekelne engem is!

Én is pont most akarok hozzájuk váltani, mert a többiekhez képest szintén elég jó árat mond nekem a Netrisk...

Eddig csak lopás cascom volt egy másiknál, de most szerzi meg a jogsit az asszony és egy teljes cascoval mégis jobban érzem magam ^_^

A kulcsokat nekem is fényképezni kellett anno, szerintem az alapján még nem fognak egy működő immo-s kulcsot legyártani...

Link to comment
Megosztás:

sziasztok nektek a hamutartó lassan,vagy hirtelen nyílik,mert nekem nincs benne a fogaskerék,csak a fékező kis izé,ezért kicsapódik egyből.

Nálam,szépen,komótosan ,csillapítva nyílik,mint a jó kazettásmagnók ajtaja régen! ^_^

Amúgy nem használjuk,max. aprópénz(húszezres :P ) tárolására.

Remélem senki sem dohányzik a kocsiban!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Nálam,szépen,komótosan ,csillapítva nyílik,mint a jó kazettásmagnók ajtaja régen! ^_^

Amúgy nem használjuk,max. aprópénz(húszezres :P ) tárolására.

Remélem senki sem dohányzik a kocsiban!!! :D

de nem ám...az előző tulaj bezzeg beégetett 2 kis pötyit az ülésembe... fúj! aprópénzre és kulcsra használom, a benne lévő kivehető hamutál nélkül, úgy nagyobb a hely...

Link to comment
Megosztás:

Ez nagyon érdekelne engem is!

Én is pont most akarok hozzájuk váltani, mert a többiekhez képest szintén elég jó árat mond nekem a Netrisk...

Eddig csak lopás cascom volt egy másiknál, de most szerzi meg a jogsit az asszony és egy teljes cascoval mégis jobban érzem magam :D

A kulcsokat nekem is fényképezni kellett anno, szerintem az alapján még nem fognak egy működő immo-s kulcsot legyártani...

tavaly az mkb-nál voltam, mert övék volt a legjobb ár. Váltottam a postára,ott 30E/év nekem,B5-ben. Nem volt bajom az mkb-val, de mivel mindenhol előre fizetek 1 évet, és sehol sem okozok kárt ( ^_^ ), ez el is várható...

Link to comment
Megosztás:

Hát azt én sem értem, ott valami 15ezer körül lett volna 1HÓNAPRA!!! Az ugye 180ezer/év :D

Nekem ott 210e lenne a 10/100as (kb a legdrágább...)

Budapest B0 26év (és 8 éve vezetek, kár nem volt)

Közben én is megtaláltam azt a pár MKB fikázós kommentet valamelyik blog-on, nem tűnik annyira komolynak...

Inkább szervizes véleményekre lennék kiváncsi, gondolom ott van független vélemény arról hogy milyenek a kárrendezésnél.

Link to comment
Megosztás:

Nekem ott 210e lenne a 10/100as (kb a legdrágább...)

Budapest B0 26év (és 8 éve vezetek, kár nem volt)

Közben én is megtaláltam azt a pár MKB fikázós kommentet valamelyik blog-on, nem tűnik annyira komolynak...

Inkább szervizes véleményekre lennék kiváncsi, gondolom ott van független vélemény arról hogy milyenek a kárrendezésnél.

ja, egyébként itt találtam a negatív kritikát, nem is a szövegben, hanem inkább a kommentek között...

http://szivatos.blog.hu/2010/05/21/cascot_...k_szivat_az_mkb

Viszont ha nagyon keresném, biztos mindegyik biztosítóról találnék ilyen-olyan szapulós sztorikat, úgyhogy nem foglalkozom vele.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.