Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

http://www.rtlklub.hu/most/18695_reggeli_m...k_onoket_a_legf

a 22 .perc 40 máodpercénél megnézhettek engem , megjavítottam a javíthatatlan toyotát.

Gratulálok! <_<

Most már semmi sem ment meg,hogy híres legyél!Jó reklám ez nektek,biztos sokkal

több ügyfeletek lesz ezután.

Szegény kis csóró Opelosokra már lehet nem is lesz időtök!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Friss Astra G (4 ajtós, 1999-es) tulajként jutottam el ide s szeretnék segítséget kérni, (a topikokat is még csak most derítem fel, ne kövezzetek meg, ha nem ez a legmegfelelőbb a kérdésemhez) Tudtok olyan helyeket ahol hátsó bal sárvédőt tudnék szerezni? amit találtam, az mind jobb illetve k... drága.

Köszi,

Tek

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Friss Astra G (4 ajtós, 1999-es) tulajként jutottam el ide s szeretnék segítséget kérni, (a topikokat is még csak most derítem fel, ne kövezzetek meg, ha nem ez a legmegfelelőbb a kérdésemhez) Tudtok olyan helyeket ahol hátsó bal sárvédőt tudnék szerezni? amit találtam, az mind jobb illetve k... drága.

Köszi,

Tek

Szia!

Merrefelé kellene,hogy legyen?És mennyire drága?

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Merrefelé kellene,hogy legyen?És mennyire drága?

Alapvetően pestkörnyéke, de autózni is tudok, ha kell és megéri.

Ár: Attól függ milyen állapotú, stb. Ha van ilened mondj róla vmit meg hogy mennyit kérnél s utána szerintem tudunk róla beszélni (apóst is bevonom, mert ő a szaki)

Üdv,

tek

Link to comment
Megosztás:

ja tudom mire gondolsz! gáz volt 1 picit! <_< Azóta csak mindent az előírás szerint .... :) Egyébként neked milyen éles a memóriád :D :D

Azt kell, hogy mondjam, láttam már sok mindent... de "az" maradandó élmény volt még nekem is... :D :D

Helyes amúgy, örülök, hogy ilyen irányban indultál el... :D

Link to comment
Megosztás:

Azt kell, hogy mondjam, láttam már sok mindent... de "az" maradandó élmény volt még nekem is... :D :D

Helyes amúgy, örülök, hogy ilyen irányban indultál el... :D

azóta rendbe szedtem a gépet egy picit és nem sufnyi tunyingra gondolok :) ne mán de hülye voltam! <_< nevetek magamon is! :D

Link to comment
Megosztás:

Szia! Látom tegnap veled váltottam pár sms-t. A két szimpla küszöböt nálunk 25 - 30EFt-ért fújnák csak színre. Így szerintem nem drága a 60EFt. Anno szkszaby Irmscher cuccai a szárny kivételével is az enyémek voltak, Endyka vette meg tőlem, és rajta keresztül jutott hozzá. Csak az volt a baj szkszabynál lévő küszöbbel, hogy nem volt még rajta az alsó küszöbvédő műanyag rész, a mostani eladó az a teljes verzió mint a gyári. Amúgy Szabival én is üzleteltem már vele tavaly nyár végén, egy zsír új Hella Njoy első lámpát vettem tőle nagyon olcsón, azóta is keresem a párját, de még nem találtam sehol, csak a boltban. Ajánlanám neki a küszöböt és az első toldatot, és teljes Irmscher fényben pompázna az autó!

Köszi! <_<

Pompázik így is az autó, elég rá ennyi minden! Már csak a szárnycsere Irmscherre aztán nem lesz rá semmi újítás! Majd a következőre....:D

Ha ilyen jó velem üzletelni akkor valaki adja el nekem az Njoy hátsó lámpáit! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.