Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Itt az oldal alján fatyo cartárs hirdet befecskendezőt. Persze nem derült ki biztosra, hogy végül milyen motorod van.

Szerintem a Z17DTH, de ez nem teljesen biztos.

De holnap majd beszélek a szerelővel és megkérdezem tőle.

Link to comment
Megosztás:

pontosan nem tom,kb 6000km alatt,a nívópálcán egy rovátkát ment lejebb.

Az igen,az már komoly. <_<

A multkor írtam már itt, sajnos annyira komolytalan vagyok,hogy egyszerűen

képtelen vagyok megjegyezni,hogy mikor és mennyit töltök utána.Így nem tudom pontosan

mennyi olaj fogy .Az biztos,hogy fogy.Ha most így összeszedném nagyon magam,akkor.....

ö......ö......olajcsere óta mentem 11 ezer km.-t és beleöntöttem fél litert ami a 4 literes kannában

maradt cserekor és még asszem 1 litert vettem pluszba azzal öntöttem fel januárban abban maradt vagy 2 deci.

Szóval kb. 11 ezer/1,5 liter.

Link to comment
Megosztás:

Az igen,az már komoly. <_<

A multkor írtam már itt, sajnos annyira komolytalan vagyok,hogy egyszerűen

képtelen vagyok megjegyezni,hogy mikor és mennyit töltök utána.Így nem tudom pontosan

mennyi olaj fogy .Az biztos,hogy fogy.Ha most így összeszedném nagyon magam,akkor.....

ö......ö......olajcsere óta mentem 11 ezer km.-t és beleöntöttem fél litert ami a 4 literes kannában

maradt cserekor és még asszem 1 litert vettem pluszba azzal öntöttem fel januárban abban maradt vagy 2 deci.

Szóval kb. 11 ezer/1,5 liter.

Csak irigykedsz :D

Link to comment
Megosztás:

Hali mindenkinek. Még új vagyok ma reggeltem :D Gondoltam írok egy két sort én is. Nekem egy 2.0 dti 16 v-m van. 2002 es évjárat. használtan vettem 2008 szeptemberében (60000km-el.Most 125000van benne.) minden rendben is volt vele egészen 100000km-ig csak tankolni kellett bele, de utána kezdődtek a problémák... első nagy gáz vele: adagolo vezérlőegység :S ez mult évben volt azóta szenvedek vele nem tudták megcsinálni rendesen, rosszul állították be az előtöltést minden baja volt. most sikerült végre beállítatnom van egy új nagyon megbizható szerelőm neki sikerült. most éppen a turboval szenvedek ami 2,5báron megy és ami azért érdekes mert nem lett belenyulva abszolult tuning mentes. és így 3000 3500as fordulattól letilt az elektronika és az az érdekes h. csak 3 ba és 4 be csinálja. és kikapcsol a turbo, szervizlámpa felvillan én meg szépen állhatok félre kulcs ki, kulcs be aztán Go tovább. egyszerűen nemértjük h. mehet ekkora báron. és sajnos a szívocsonkot is nyomja tele olajjal :lol: már elég régóta rángatott 2500as fordulatszámnál megugrott ha kcisit nyomtam neki a gázt ha erőteljesebben akkor is . Ugy h. most egy turbo csere lesz amit mondjuk amugy is terveztem, még nem tudom milyet de valami nagyobbat rakunk bele.

De mindezek ellenére jo kis auto még nem hagyott ott sehol és elég dinamikus

Link to comment
Megosztás:

Hali mindenkinek. Még új vagyok ma reggeltem :D Gondoltam írok egy két sort én is. Nekem egy 2.0 dti 16 v-m van. 2002 es évjárat. használtan vettem 2008 szeptemberében (60000km-el.Most 125000van benne.) minden rendben is volt vele egészen 100000km-ig csak tankolni kellett bele, de utána kezdődtek a problémák... első nagy gáz vele: adagolo vezérlőegység :S ez mult évben volt azóta szenvedek vele nem tudták megcsinálni rendesen, rosszul állították be az előtöltést minden baja volt. most sikerült végre beállítatnom van egy új nagyon megbizható szerelőm neki sikerült. most éppen a turboval szenvedek ami 2,5báron megy és ami azért érdekes mert nem lett belenyulva abszolult tuning mentes. és így 3000 3500as fordulattól letilt az elektronika és az az érdekes h. csak 3 ba és 4 be csinálja. és kikapcsol a turbo, szervizlámpa felvillan én meg szépen állhatok félre kulcs ki, kulcs be aztán Go tovább. egyszerűen nemértjük h. mehet ekkora báron. és sajnos a szívocsonkot is nyomja tele olajjal :lol: már elég régóta rángatott 2500as fordulatszámnál megugrott ha kcisit nyomtam neki a gázt ha erőteljesebben akkor is . Ugy h. most egy turbo csere lesz amit mondjuk amugy is terveztem, még nem tudom milyet de valami nagyobbat rakunk bele.

De mindezek ellenére jo kis auto még nem hagyott ott sehol és elég dinamikus

Ne verd magad fölösleges költségbe! Inkább egy jó állapotúra cseréld vagy újíttasd fel a régit.

Link to comment
Megosztás:

Ma nem jól indult a napom. Az első lökös bal sarkát meghúzta egy hapsi :D .Korrekt volt, rögtön felajánlotta, hogy kifizeti.

Verés előtt vagy után? :D

A multkor én is így jártam a kocsival,nálunk az asszony horzsolta le a kocsi bal elejét,ő is

felajánlotta egyből,hogy fizeti a költségeket.De aztán mégis lerendeztük okosba! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ne verd magad fölösleges költségbe! Inkább egy jó állapotúra cseréld vagy újíttasd fel a régit.

hát az a baj h. hiteles (svájci frank:( )úgy h. ezt kell szögelnem...

Már a turbót is hitelre adják? :D Arra gondolt szerintem Zachi,nem az egész autóra! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ne verd magad fölösleges költségbe! Inkább egy jó állapotúra cseréld vagy újíttasd fel a régit.

hát az a baj h. hiteles (svájci frank:( )úgy h. ezt kell szögelnem...

Ő is ezt írta,hogy ne vegyél rá nagyobbat és ujat,hanem cseréld jóra vagy ujítsd fel!

Meg az nem csak annyi ,hogy veszünk egy nagyobb csigát ,rátesszük és kész megyünk vele!

Link to comment
Megosztás:

Hali mindenkinek. Még új vagyok ma reggeltem :lol: Gondoltam írok egy két sort én is. Nekem egy 2.0 dti 16 v-m van. 2002 es évjárat. használtan vettem 2008 szeptemberében (60000km-el.Most 125000van benne.) minden rendben is volt vele egészen 100000km-ig csak tankolni kellett bele, de utána kezdődtek a problémák... első nagy gáz vele: adagolo vezérlőegység :S ez mult évben volt azóta szenvedek vele nem tudták megcsinálni rendesen, rosszul állították be az előtöltést minden baja volt. most sikerült végre beállítatnom van egy új nagyon megbizható szerelőm neki sikerült. most éppen a turboval szenvedek ami 2,5báron megy és ami azért érdekes mert nem lett belenyulva abszolult tuning mentes. és így 3000 3500as fordulattól letilt az elektronika és az az érdekes h. csak 3 ba és 4 be csinálja. és kikapcsol a turbo, szervizlámpa felvillan én meg szépen állhatok félre kulcs ki, kulcs be aztán Go tovább. egyszerűen nemértjük h. mehet ekkora báron. és sajnos a szívocsonkot is nyomja tele olajjal :D már elég régóta rángatott 2500as fordulatszámnál megugrott ha kcisit nyomtam neki a gázt ha erőteljesebben akkor is . Ugy h. most egy turbo csere lesz amit mondjuk amugy is terveztem, még nem tudom milyet de valami nagyobbat rakunk bele.

De mindezek ellenére jo kis auto még nem hagyott ott sehol és elég dinamikus

Ha behalt az adagoló és a turbó is kuka akkor biztos a km is valós! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.