Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Hali!

Ezzel a verdával kacsingatok! Astra G

Kérdésem a következő lenne felétek mik a kritikus pontjai? Elektronikailag? Motorilag? Kaszniilag?

Benzin/Gázos ugyan, de mit fogyaszthat a benzinből? Láttam itt volt valakinek ilyen mocival szerelt egyed.

Köszönöm a segítséget előre is.

Nagyon szép,Nekem nagyon bejön,Én is ilyet akrtam,de amit néztem,negyon le volt lekva:-)

Nekem 1.8 Automatám va,bár nem cupé,de 5 ajtós. :-)

Eljárok vele 8,5-körül....de lehet több is.....ez normális körölmények között

Link to comment
Megosztás:

Nagyon szép,Nekem nagyon bejön,Én is ilyet akrtam,de amit néztem,negyon le volt lekva:-)

Nekem 1.8 Automatám va,bár nem cupé,de 5 ajtós. :-)

Eljárok vele 8,5-körül....de lehet több is.....ez normális körölmények között

hát 1.55M, 1.8L, 125 ló ez. Van egy piros 2.0L turbós az 200LE csak az 1.85M hm... Vajon mennyit lehet ne még korrekten kialkudozni?

Link to comment
Megosztás:

Hát szerintem érzéki csalódás mert lehet jobban lehetett érezni a sebességet a lada kialakítása miatt. Szerintem elég fürge autó ez, vagy legalábbis pont elég.és tapasztaltam,hogy jobban gyorsul mint pl. az új 1.6 ford focus.

Ide,ne off szét ott,mert elveszik tőlünk :lol:

Nem tom,nem bántom az 1.2-t,de nekem caravánba,ha meg volt pakolva,nyűg volt.Felkerült rá a thule box,belül megpakolva,klíma,szenvedés volt vele a közlekedés.Ellenben az 1.6 sokkal jobban autózható.De ha most vennék,akkor 1.8,vagy felette gondolkoznék.Majd a következő... :D

Link to comment
Megosztás:

Ide,ne off szét ott,mert elveszik tőlünk :D

Nem tom,nem bántom az 1.2-t,de nekem caravánba,ha meg volt pakolva,nyűg volt.Felkerült rá a thule box,belül megpakolva,klíma,szenvedés volt vele a közlekedés.Ellenben az 1.6 sokkal jobban autózható.De ha most vennék,akkor 1.8,vagy felette gondolkoznék.Majd a következő... :lol:

Jó persze elég kicsi motor bele, de el lehet autózgatni vele, és gazdaságos is. Főleg a klíma ami nagyon visszafogja. 3500-as fordulatig elég lomha viszont felette hirtelen erőre kap. :D

Link to comment
Megosztás:

Ide,ne off szét ott,mert elveszik tőlünk :lol:

Nem tom,nem bántom az 1.2-t,de nekem caravánba,ha meg volt pakolva,nyűg volt.Felkerült rá a thule box,belül megpakolva,klíma,szenvedés volt vele a közlekedés.Ellenben az 1.6 sokkal jobban autózható.De ha most vennék,akkor 1.8,vagy felette gondolkoznék.Majd a következő... :D

Ja, én is így voltam, hogy ha Astra lesz, akkor 1.8-tól. 125 ló kell minimum ebbe a kaszniba, hogy élvezni is lehessen.

Link to comment
Megosztás:

Most mi ezen a meglepő?Az 1.6 ford focus kombi rendőrautótól igen is jobban. A múltkor egy lada samarát nem bírtunk szinte utolérni vele! A múlt hónapban meg cigis autót üldöztünk és 160 km/h-nál nem ment jobban! :D

inkább a chat-en folytassuk ezt a témát!

Tudtommal a rendőrautókat eléggé visszafogja a fényhíd.

Legalábbis a régi Borákkal ez volt, mert azoknak tetején szép kapszula volt!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor lehet a mi autóink le vannak fojtva mert az itteni autóknak siralmas a gyorsulása, vagy megöli őket a járőrözés/ alapjáraton gurulás/.Sajna 160km/h -nál nem ment gyorsabban hiába szerettem volna.

Megkérdezem én is akkor az ittenieket a Fókáról!160-nál azért nem kellene

elfogyniuk! :D

És meglettek a menekülők?

Link to comment
Megosztás:

A síma tetőcsomagtartó,síléctartóval észrevehető.Legalábbis most voltam vele,és érezhető a dolog.

Hát akkor elképzelhető, hogy az fogja annyira vissza, mondjuk mondták ismerőseim akiknek focusa van, hogy pl.az utcai ford focussal össze sem lehet hasonlítani a rendőrautó ford focust.

Link to comment
Megosztás:

Megkérdezem én is akkor az ittenieket a Fókáról!160-nál azért nem kellene

elfogyniuk! :D

És meglettek a menekülők?

Nem sajnos.. Esélyünk sem volt, 3000 cm3 Renault Laguna ellen. A skoda octávia 1.9 tdi-vel sem sikerült egyébként ugyanezt az autót megfogni az kb. 190 km/h ment viszont a laguna simán a 240 et ütötte.

Link to comment
Megosztás:

Nem sajnos.. Esélyünk sem volt, 3000 cm3 Renault Laguna ellen. A skoda octávia 1.9 tdi-vel sem sikerült egyébként ugyanezt az autót megfogni az kb. 190 km/h ment viszont a laguna simán a 240 et ütötte.

Azért elkeserítő, hogy ilyen autókat kap a rendőrség. Oké, hogy egy porsche, vagy lambo meglóg, de egy laguna.....

Link to comment
Megosztás:

Voltam műszakin, két évig garázdálkodhatok az utakon. Megtudtam, hogy az EURO besorolás elég képléken a szabályozások miatt. Számít az évjárat is, főleg az üzembehelyezésnél. Így lehet ugyan az a motor III, vagy IV. És G Astrára első 3 üvegre még teljesen átlátszónak hirdetett UV szűrő fóliát sem szabad elfogadniuk törvény szerint. Szóval nem nagyon érdemes.

Link to comment
Megosztás:

Voltam műszakin, két évig garázdálkodhatok az utakon. Megtudtam, hogy az EURO besorolás elég képléken a szabályozások miatt. Számít az évjárat is, főleg az üzembehelyezésnél. Így lehet ugyan az a motor III, vagy IV. És G Astrára első 3 üvegre még teljesen átlátszónak hirdetett UV szűrő fóliát sem szabad elfogadniuk törvény szerint. Szóval nem nagyon érdemes.

Vagy EURO II., mint az enyém. Nem is értem... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.