Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Azt hallottam nem szabályos ha LED-es a rendszám tábla világítás!(akkor sem,ha fehér)Amikor szerettem volna,ezzel "fenyegettek",így nem cseréltem ki! :D

Régebben csináltam ledes rendszám világítást! Egy panelra feraktam 4 hidegfehér 5mm-es ledet és pont belepasszolt abba a trapéz alapú búrába!

Meg csináltam első ledes izzókat is! Azok működtek vagy 3-4 évig...

De már nem sz@arakodok ilyenekkel, jó a gyári izzó :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem 2 éve 30 ezret mondtak küszöb+díszléc+kilincs színre fújásra. Az ár függ a színtől is, mert a fehér olcsóbb, mint pl. egy grafitmetál. De idén szerintem megcsináltatom, viszont megkérdezem ha én szedem le és elviszem úgy mennyi lenne. Mert a ki- és beszerelgetést is beleszámolják és azt én is meg tudom csinálni.

Ajtókárpitokat úgy is le kell vennem, mert az ajtókat le szeretném szigetelni belül (elsősorban a hangtechnika miatt). Mélyládát és erősítőt eladtam már korábban, nem voltak kihasználva és most tavasszal inkább a 4 ajtóban lesznek csak hangszórók, a csomagtartóban pedig megmarad a hely.

Link to comment
Megosztás:

Nekem 2 éve 30 ezret mondtak küszöb+díszléc+kilincs színre fújásra. Az ár függ a színtől is, mert a fehér olcsóbb, mint pl. egy grafitmetál. De idén szerintem megcsináltatom, viszont megkérdezem ha én szedem le és elviszem úgy mennyi lenne. Mert a ki- és beszerelgetést is beleszámolják és azt én is meg tudom csinálni.

Ajtókárpitokat úgy is le kell vennem, mert az ajtókat le szeretném szigetelni belül (elsősorban a hangtechnika miatt). Mélyládát és erősítőt eladtam már korábban, nem voltak kihasználva és most tavasszal inkább a 4 ajtóban lesznek csak hangszórók, a csomagtartóban pedig megmarad a hely.

Nekem is csak az ajtókban vannak Pio szettek!! Teljesen megvagyok velük elégedve...

Link to comment
Megosztás:

Azt hallottam nem szabályos ha LED-es a rendszám tábla világítás!(akkor sem,ha fehér)Amikor szerettem volna,ezzel "fenyegettek",így nem cseréltem ki! :D

Azért soha nem fognak megbüntetni. A színe a lényeg fehér vagy kadmium sárga lehet és slussz passz. Egyébként persze nem szabályos (mindenből csak a gyári az) viszont nincs azzal gond.

Link to comment
Megosztás:

Azért soha nem fognak megbüntetni. A színe a lényeg fehér vagy kadmium sárga lehet és slussz passz. Egyébként persze nem szabályos (mindenből csak a gyári az) viszont nincs azzal gond.

Szerintem se gáz a fehér LED-es, jobban félhet a büntetéstől este az, akinek egyáltalán nincs megvilágítva, mert a rendszámtáblának látszania kell.

Link to comment
Megosztás:

Nekem 2 éve 30 ezret mondtak küszöb+díszléc+kilincs színre fújásra. Az ár függ a színtől is, mert a fehér olcsóbb, mint pl. egy grafitmetál. De idén szerintem megcsináltatom, viszont megkérdezem ha én szedem le és elviszem úgy mennyi lenne. Mert a ki- és beszerelgetést is beleszámolják és azt én is meg tudom csinálni.

Ajtókárpitokat úgy is le kell vennem, mert az ajtókat le szeretném szigetelni belül (elsősorban a hangtechnika miatt). Mélyládát és erősítőt eladtam már korábban, nem voltak kihasználva és most tavasszal inkább a 4 ajtóban lesznek csak hangszórók, a csomagtartóban pedig megmarad a hely.

az enyémet is szétszedhetnéd :D

Link to comment
Megosztás:

Azért soha nem fognak megbüntetni. A színe a lényeg fehér vagy kadmium sárga lehet és slussz passz. Egyébként persze nem szabályos (mindenből csak a gyári az) viszont nincs azzal gond.

Kössz,akkor nézek egyet hozzá!Egyébként a csomagtartóban nagyon hasznosnak találtam a gyári helyett!

Link to comment
Megosztás:

Valaki nem tudja hol kapható ilyen fehér ledes rendszámvilágítás?

Pl. a rendszámvilágítás boltba :lol: Itt van egy pár "horror" áron: LINK. Vaterán van a foglalatba való led-es izzó is ("BA15s" a foglalat neve) és led panel is.

De én inkább ebay-ről szerzek be szerintem (most megtetszett nekem is a dolog :D ) fehér belső tér világítással együtt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.