Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

szerintem tök mindegy ..

elvileg a heko ragasztó csíkos.. de sz@rt se ér rajta, de ettől függetlenül stabilan áll :icon4:

a szatuna asszem van valami csavaros megoldás benne

Ja szatunánál vmi fém szarral kell feltenni de én letörtem amikor a fóliát tették fel full felesleges és elcsúnyítja a kocsit :D Sokkal szebb anélkül :icon4:

Link to comment
Megosztás:

nekem heko van. az első héten becsukták a tükröm és az aljából kitört egy 5centis darab és még így se zajos és stabilan áll.

magasnyomásúval mosom a kocsit akkor beázik a fém peckeknél amik tarják de nem vészes :D

fóliázásnál levették a hátsókat egymásra téve volt a kocsiba 1hétig hát jól szétkaristolták egymást középtájban :icon4:

valaki elmondaná hogy a hátsó ajtóról mért kell lespórolni, nem értem, szerintem jobban néz ki ha hátul is van. azt sajnálom hogy a kicsi 3szög üvegre nincs egy kicsi darabka ami zárná a terelők "ívét" vonalát még szebb lenne.

fekete kocsin gyönyörű!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

nekem heko van. az első héten becsukták a tükröm és az aljából kitört egy 5centis darab és még így se zajos és stabilan áll.

magasnyomásúval mosom a kocsit akkor beázik a fém peckeknél amik tarják de nem vészes :D

fóliázásnál levették a hátsókat egymásra téve volt a kocsiba 1hétig hát jól szétkaristolták egymást középtájban :icon4:

valaki elmondaná hogy a hátsó ajtóról mért kell lespórolni, nem értem, szerintem jobban néz ki ha hátul is van. azt sajnálom hogy a kicsi 3szög üvegre nincs egy kicsi darabka ami zárná a terelők "ívét" vonalát még szebb lenne.

fekete kocsin gyönyörű!!!!!!!!!!!!!

hátsóra nekem nem jött be,kétszer vettem,el is hagytam őket,nem áll benne stabilul,nem feszül mint elöl.lehuzták az ablakot hátul,és hussss.... :icon4:

Link to comment
Megosztás:

nekem heko van. az első héten becsukták a tükröm és az aljából kitört egy 5centis darab és még így se zajos és stabilan áll.

magasnyomásúval mosom a kocsit akkor beázik a fém peckeknél amik tarják de nem vészes :D

fóliázásnál levették a hátsókat egymásra téve volt a kocsiba 1hétig hát jól szétkaristolták egymást középtájban :icon4:

valaki elmondaná hogy a hátsó ajtóról mért kell lespórolni, nem értem, szerintem jobban néz ki ha hátul is van. azt sajnálom hogy a kicsi 3szög üvegre nincs egy kicsi darabka ami zárná a terelők "ívét" vonalát még szebb lenne.

fekete kocsin gyönyörű!!!!!!!!!!!!!

Ha a szatunára csukod be a tükröt, az nem törik le. :icon4:

Nekem is beázik, ha magasnyomást oda irányítják, de esőben semmi gond nincs vele.

Link to comment
Megosztás:

nekem heko van. az első héten becsukták a tükröm és az aljából kitört egy 5centis darab és még így se zajos és stabilan áll.

magasnyomásúval mosom a kocsit akkor beázik a fém peckeknél amik tarják de nem vészes :D

fóliázásnál levették a hátsókat egymásra téve volt a kocsiba 1hétig hát jól szétkaristolták egymást középtájban :icon4:

valaki elmondaná hogy a hátsó ajtóról mért kell lespórolni, nem értem, szerintem jobban néz ki ha hátul is van. azt sajnálom hogy a kicsi 3szög üvegre nincs egy kicsi darabka ami zárná a terelők "ívét" vonalát még szebb lenne.

fekete kocsin gyönyörű!!!!!!!!!!!!!

A látványért biztos érdemes hátra is. Viszont ha azért veszed, mert praktikus, bőven elég előre. Arról nem is beszélve hogy a 2 pár drágább is :icon4:

Link to comment
Megosztás:

hátsóra nekem nem jött be,kétszer vettem,el is hagytam őket,nem áll benne stabilul,nem feszül mint elöl.lehuzták az ablakot hátul,és hussss.... :D

Milyen típusút vettél ami leesett? Sógorom Astrájára épp most raktuk fel a Szatuna Slim-et, miután a hozzáadott U alakú bizbaszokat belenyomkodtuk, az megfeszült úgy, az életbe le nem jön többet.

Link to comment
Megosztás:

Milyen típusút vettél ami leesett? Sógorom Astrájára épp most raktuk fel a Szatuna Slim-et, miután a hozzáadott U alakú bizbaszokat belenyomkodtuk, az megfeszült úgy, az életbe le nem jön többet.

Én heko-t vettem,azt tudom szerezni akciosan :D ,de még igy olcsón is elhagytam...ezért most már csak előre veszek.meg ha van klima,akkor minek hátra?nekem2 vagy 4 zónás van,mittomén :icon4: ugy hogy szerintem az ablakok be is vannak rohadva :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.