Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

én tegnap este voltam fent,akkor még semmi nem volt.. de a márkatárs meg tíz után írt ,ezért nem tudtam róla.

A jelenlévőkre nem vonatkozik..... :D

De tényleg bosszantó azért,nem?

Én meg meghírdettem a rossz fűnyírót,azt is elvitték tegnap este fél 11-kor! :)

Link to comment
Megosztás:

Helló CarTársak! :-)

Eljöttünk nénikémhez Parádra Budáról, ez egy jó alkalom volt a "Kisasszony" megfagyiztatására. Kb. 15 percig mentünk a szrtádán négyesben olyan 4500-5000 közötti fordulaton, lehet, hogy benyelt egy kisebb adag benyát, de nem mondom, hogy nem volt élvezetes rugdosni. Aztán úgy belejöttem a hajtásba (immár ötödikben), hogy az asszony szólt. Gyöngyös tessék lemenni. ha nem szól, Nyíregyházán kötünk ki. :-D A kisasszony most dorombol, mint egy elégedett cica.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok ! Új vagyok itt.

6 éves Astra G 1.4 Twinportunk van.Nekünk is időnkén kigyullad a kis villáskulcs, s az autó visszahőköl. A teljesítménye pedig csökken. Állítólag az AGR szeleppel lehet probléma.

Tudnátok-e olyan szerelőt ajánlani Bp. és Vác környékén, aki profi az Opelek terén, s szombati napon is vállal szerelést? Ugyanis csak 1 napra tud a párom haza jönni külföldről a kocsival.

Link to comment
Megosztás:

Kicseréltem ma a az autó hátsó lengéscsillapítóit.

Már voltam mérésen, tudtam milyen rosszak. De hogy milyen könnyen összenyomhatóak voltak a régiek az újakhoz képest, hát ledöbbentem.

Viszont elakadtam a kutyacsontok cseréjénél, mert azt is kellene.

Az alsó felénél nem lehet semmilyen kulcsal erőt kifejteni, nincs hely.

Aki cserélte már, hogy csinálta ?

Link to comment
Megosztás:

az megvolt az a hír hogy az ország legidősebb autóoktatója 87 éves?

És milyen autója ? G astra, mert tudja mi a jó..

aszongyák hogy 4M km vezettet ,gondolom nem a g-vel :)

Én is láttam, zöld színű, manuális visszapillantó állítású, semmi extra, valami fapados verzió lehet.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.