Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Ha már ilyen targoncás nap van: felénk a Linde-t favorizálják, én kétfélét is szoktam használni belőle, egy ilyet:

4221-1.jpg

(Linde E15 elektromos)

meg egy ilyet:

http://www.motokari.com/files/img_1816.jpg

(Linde H16T, emmeg gázos)

Nagyritkán előkerül egy Still is, de annak a típusára sem emlékszem, azt csak akkor használják ha a villanyos Linde szervizben vagy töltőn van.

Módosítva : uhuhu
Link to comment
Megosztás:

Ha már ilyen targoncás nap van: felénk a Linde-t favorizálják, én kétfélét is szoktam használni belőle, egy ilyet:

http://www.forkliftaction.com/upload/news/4221-1.jpg

(Linde E15 elektromos)

meg egy ilyet:

http://www.motokari.com/files/img_1816.jpg

(Linde H16T, emmeg gázos)

Nagyritkán előkerül egy Still is, de annak a típusára sem emlékszem, azt csak akkor használják ha a villanyos Linde szervizben vagy töltőn van.

azt figyelted hogy a gázos hidegen mennyire nem akar menni ? :)

a kocsiba nem véletlenül van 40fokos alsó limit :D

Link to comment
Megosztás:

Hát még ezt sem tudod?

Ez egy ND Leitung!! :)

die Leitung: 1:vezetőség,2:(zene) vezénylet, (műsz./vill/ vezeték, vonal.

leiten:vezet, irányít,igazgat,vezényel, terel.

ND: fogalmam sincs

Link to comment
Megosztás:

használ vki közületek kint tartott autóhoz takaró ponyvát? milyen típus/márka ajánlott?

sok helyen lehet arról olvasni, hogy ajánlott tiszta autóra tenni, mert összekarcolhatja a fényezést. ez mennyire vészes? azért gondolom nem kell minden takarás előtt lemosni.

Én egy jó fél évig használtam, amíg nem készült el a garázsom. Nincs már meg a papírja, de ha jól emlékszem nekem ilyen van, célnak megfelelt, nem is volt túl drága, de már nem is az a papírvékony izé ami a nagyáruházak legolcsóbb cimkéi alatt vannak. Valóban ajánlott tiszta autóra tenni, persze az enyém se volt mindig az, szerencsére nem fedeztem fel rajta ebből adódó karcokat, horzsolódásokat, de ha már egy kis szellő fújdogált elég szépen húzogatta a ponyvát rajta, és ha homok van alatta és úgy csiszolja az tuti, hogy nem tesz jót a fényezésnek. Amit még tapasztaltam, hogy télen ha maradt egy kis víz a kasznin itt-ott, akkor gyönyörűen rá tud fagyni, tehát vizesen nem ajánlott takargatni.

Link to comment
Megosztás:

Én egy jó fél évig használtam, amíg nem készült el a garázsom. Nincs már meg a papírja, de ha jól emlékszem nekem ilyen van, célnak megfelelt, nem is volt túl drága, de már nem is az a papírvékony izé ami a nagyáruházak legolcsóbb cimkéi alatt vannak. Valóban ajánlott tiszta autóra tenni, persze az enyém se volt mindig az, szerencsére nem fedeztem fel rajta ebből adódó karcokat, horzsolódásokat, de ha már egy kis szellő fújdogált elég szépen húzogatta a ponyvát rajta, és ha homok van alatta és úgy csiszolja az tuti, hogy nem tesz jót a fényezésnek. Amit még tapasztaltam, hogy télen ha maradt egy kis víz a kasznin itt-ott, akkor gyönyörűen rá tud fagyni, tehát vizesen nem ajánlott takargatni.

köszi :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.