Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

mérések eredménye

lengéscsillapító

bal jobb eltérés

0,0 60,9 100 elsők

38,5 37,5 2,6 hátsók

a fékek megfelelnek, bal első teló kampec

holnap cser mindkét első

Én nem cseréltem újra az első telókat, hanem felújíttattam. Vállaltak rá ugyanúgy egy év garit, mentem vele már 15e km-t és semmi gond... töredékébe került, mint az új teló... 20e alatt volt a kettő felújítása szereléssel együtt..

Link to comment
Megosztás:

Én nem cseréltem újra az első telókat, hanem felújíttattam. Vállaltak rá ugyanúgy egy év garit, mentem vele már 15e km-t és semmi gond... töredékébe került, mint az új teló... 20e alatt volt a kettő felújítása szereléssel együtt..

én se dobtam ki őket ha lesz fölös lóvé megcsináltatom én is, tartaléknak jó lesz egy pár teló

sajnos minden nap szükség van a kocsira nem áll hatott 1 2 napot

így meg megvoltam vele 2óra alatt otthon

Link to comment
Megosztás:

az az igazság, hogy a család a következő képp dolgozik:

én opelbe

az asszony hondába

mivel mindent próbáltunk már, és itthon van egy honda és két opel is, sajnos azt kell hogy mondjam, hogy a Civic, ami 140LE, Astra kategória, jobb autó mint a Vectra ami Accord kategória.

Tetszik a Vectra, szép nagynak kinéző, de számomra elég gyatra autó.

A Civic - számomra minden tekintetben jobban végzett a képzeletbeli versemnyben, mert:

A sportos Civic miközben 10 LE vel kevesebb, nagyobb gumikkal, sokkal jobban gyorsul, sokkal könnyebben reagál a gázra, mint a Vectra

A civic 2 nap tekintetében fél liter - 1 literrel kevesebbet fogyaszt, pedig a honda 2.200 cm3, a Vectra egykilenc

A civic futomüve fényévekkel jobb mint a Vectráé, sokkal jobban ott van az úton.

A civic ülése nekem kényelmesebb

A civicbe nem kell előre húznom az ülést, ha 4 személy utazik, a Vectrába előre fog kelleni húzni....

Amugy szép - meg jó, meg megy,meg minden, asszem bennem van a hiba, kicsit többet vártam volna tőle, illetve túl jó autó van még itthon :D

No, fika ennyi, remélem megtetszik, végülis még csak 300 km-t mentem vele...... hétvégén kipróbálom Ausztria felé is :P

ami miatt nem helytálló a hozzászólásom, az azért, mert a Civic egy sportos autó, a Vectra luxus autónak készült, és így a kettő nem összehasonlitható :P :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem kétoldali munkaundor. :P Február óta csavargyár, másodállásban napnál fűtő. :P Ha valaki tud Debrecenben valami munkát, amihez elég egy érettségi meg egy kocsi, írjon! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.