Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Persze.

A fentebbi osztályba sorolás alapján csak a katalizátor nélküli, illetve az Euro I-es szabályozott katalizátoros autók (Opelnél C-vel kezdődő motorkóddal, G Astrák között nincs ilyen), tehát jellemzően '95 előtti, azaz minimum 16 éves autók közlekedése van korlátozva, bár este 10 után azok is mehetnek. Érdekes viszont hogy a BKV buszok meg akármikor, hiába füstölnek úgy mint egy gyárkémény...

Amúgy a szabály megszegése esetén a maximális büntetés 100.000Ft is lehet, ma már állítólag büntettek is...

Szia Tgabika76!

Mi történt a kis corsáddal?

Aláírásodból láttam,hogy autótlan vagy.Remélem nem valami rossz dolog. ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Van valakinek tapasztalata univerzális, tanítható távirányítóval? LED TVt, DVD felvevőt és UPC beltéri egységet kellene kezelnie, lehetőleg minden funkciót. Milyet érdemes, és milyet semmiképp ne?

Köszi

néztem e lenti linkeket... szerintem lom kategória...

nekem most ilyen van :

http://www.ebay.de/itm/Universalfernbedien...=item2c6058018a

előtte meg ilyen volt ami most működik ,csak hát női kézbe került :

http://www.ebay.de/itm/KAMELEON-ONE-FOR-AL...=item4ab05208d1

lehet ezeket itthon is kapni csak nem ilyen áron ;)

Link to comment
Megosztás:

Elköszöntünk a Vectrától, és megvettem a Zafira B- t... :lol:

( ezt csak gondoltam beírom ;) )

Én meg egyszer elhatároztam, hogy ha lesz egy normális autóm( kompromisszumoktól mentes), akkor vagy 10 évig megtartom. 3-ig bírtam legtovább. Lehet meg sem érem. ;) . A Vekit meg is vetted, vagy csak próbára volt nálad? Amúgy sok szerencsét a 'B-hez!

Link to comment
Megosztás:

Ja most jó akciók voltak a kifutó zafirára meg az összes modellre az opel tóthnál. Kollégám is vett egy 0km-es zafirát.

jaja, jó akciók vannak, de az enyémbe 98.000 km van ;)

ez is akciós volt, költeni kell rá egy kicsikét, oszt megy.

és csak 5 literes benzinfogyasztásnak megfelelő pénzérmét fog megenni 100 km en, nem 6 meg 7 litert....

Link to comment
Megosztás:

ráhibáztál:

gázositás az első cél, a nagy - pakolható autó a második cél.

az a helyzet, hogy volt 2 db astrám - az asszonynak 1 db. astra G nem érdekelt. a H 5 ajtós kicsi, a kombi az jó, de arra igazából nem vágytam, a zafira meg ideális, és ezt dobta a gép ;)

a fogyasztásokról: Zafira bármilyen vicces, tegnap 7,4 literes fogyasztással megjárta kaposvár - budapestet. ha 9 literes gázfogyasztással számolok, akkor az 5 literes benzin / gázolaj fogyasztásnak felel meg.

A Vectrát 6,5 alá nem tudtam vinnni, ha beálltam dugózni akkor 7,3L/100 at mutatott a fedélzeti. Autópályán jól fogyasztott....

mivel napi 100 km-t kötelezően megyek, így nem mindegy hogy 5 vagy 7 literes fogyasztással teszem meg. az havi 20E ft spórolás.

Link to comment
Megosztás:

én megtaláltam az új autódat ;) legalább van olyan mint a PP

http://www.chevrolet.com/hhr-family/

Jó,de nem elég csúnya! :lol:

Hú, ilyet volt alkalmam vezetni az USA-ban, két nap után visszavittem, hogy adjanak egy rendes autót... Kaptam helyette ilyet :lol: Nissan Altima

Apám ,mit nem adnék egy ilyen lehetőségért!Hirtelen nem is tudnám felsorolni mi mindent szeretnék vezetni! :lol:

a másik meg életstílus autó vagy minek hívták a Kia Soul-t is :lol:

Igen,ja!Az is jó!Meg nekem a Juke is tettszik,meg persze a PT Cruiser(ma is láttam pár szépet ;) )

Beleraknám a gázt egyből!2,4 automata kívánná is! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.