Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Kis adalék!

A HAON információi szerint egy Opel kombi haladt a Kossuth utcán, amikor a Sas utcai keresztezésben a lámpa jelzésére megállt. Ezt azonban későn észlelhette a mögötte érkező Suzuki vezetője, aki járművével hátulról belecsapódott az Opelba. A balesetben a kombi vezetője sérült könnyebben, akinek horzsolásait a kiérkező mentők látták el.

Link to comment
Megosztás:

Kis adalék!

A HAON információi szerint egy Opel kombi haladt a Kossuth utcán, amikor a Sas utcai keresztezésben a lámpa jelzésére megállt. Ezt azonban későn észlelhette a mögötte érkező Suzuki vezetője, aki járművével hátulról belecsapódott az Opelba. A balesetben a kombi vezetője sérült könnyebben, akinek horzsolásait a kiérkező mentők látták el.

A Mutyuki eléggé meggyűrődött ahogy a képeket elnézem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kis adalék!

A HAON információi szerint egy Opel kombi haladt a Kossuth utcán, amikor a Sas utcai keresztezésben a lámpa jelzésére megállt. Ezt azonban későn észlelhette a mögötte érkező Suzuki vezetője, aki járművével hátulról belecsapódott az Opelba. A balesetben a kombi vezetője sérült könnyebben, akinek horzsolásait a kiérkező mentők látták el.

Tudhatnák amúgy,hogy az Opel kombit nem készített csak:caravan-t! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Veszélyeztetett "faj" lettünk... :lol:

Én a mult hét szerdán jártam hasonlóan.

Szintén piros lámpa,szintén suzuki swift csak az új.

Én kevesebb horpadással úsztam meg, de így is csere a lökös-vonóhorog-csomagtér ajtó...

Mondjuk a vonóhorog sokat segített nekem, a suzi elvérzett...

Link to comment
Megosztás:

Veszélyeztetett "faj" lettünk... :lol:

Én a mult hét szerdán jártam hasonlóan.

Szintén piros lámpa,szintén suzuki swift csak az új.

Én kevesebb horpadással úsztam meg, de így is csere a lökös-vonóhorog-csomagtér ajtó...

Mondjuk a vonóhorog sokat segített nekem, a suzi elvérzett...

Na igen: majomfogóm nekem is van hátul, az kisebb koccanásnál fel fogja a moslékképűt, aki nem szereti betartani a követési távolságot, amitől én ideges leszek. ;)

Link to comment
Megosztás:

Na igen: majomfogóm nekem is van hátul, az kisebb koccanásnál fel fogja a moslékképűt, aki nem szereti betartani a követési távolságot, amitől én ideges leszek. :lol:

Ja, tesóm is elfolyatta a vizet valami terepjáróból, mikor az bekóstolta hátulról!

kisebb koccnál jó a horog, de egy erőssebb csattanásnál már nem biztos.

Nem a hátfal törik, hanem tolja az alvázat.

Link to comment
Megosztás:

:)

az jó :)

én is belehúzok, de nekem ez azért nem fog menni.... :lol:

de ha a zafira fogyasztása így marad akkor nyugdijazni fogom a civicet, és csak zafira.....

ebbe az évbe még beletekerek egy 3-4 ezret biztosan....

Akkor, ha jól értelmezem, minél többet autózunk( mondjuk gázzal) akkor egyre több pénzünk lesz? :lol: Vagy több marad? :P Vagy... ;)

Link to comment
Megosztás:

inkább csak több marad, vagyis kevesebbet adunk ki.....

Én ha ki sem állok a garázsból, akkor pont a pénzemnél vagyok. :lol:

Csak poénkodtam. Nekem sokára hozná vissza az árát. Ebben az évben volt olyan hét, hogy 1000km és olyan hónap hogy 500km. A téli gumim 10 éves korára sem fog elkopni, amit elvileg használni sem szabadna annyi idősen.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.