Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Köszi mindenkinek a kulcsos infót!Ezexerint akkor nekem egy másik távos kulcsra van szükségem.

Közben már néztem is a Vaterán .

2003-as NEM Classic és csak az egyik távirányítós, 2004-es NEM Classic és csak az egyik távirányítós.

A Classicocnak is csak az egyik távirányítós, de ott már egyenes szélű kulcs van. A Németországban gyártottak recés kulccsal jöttek.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Azt tudja véletlenül valaki, hogy a Corsa X10X (99') motorjában az AGR szelep az tényleg valami extra mást is állító dolog és ezért nem lehet leprogramozni és kiiktatni?

Szerelő ezt mondta...

X-es motorról nem gondolnám ezt!

X16XEL F Astrám volt 99-es,azon simán lezártuk egy lemezzel és kész.

Kérdezd meg a Corsásoktól.Vagy már alszanak? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Urak!

Tudja valaki, hogy honnan lehet megtudni az autó színkódját? Esetleg valahol a kocsiban is fellelhető egy "matricán"? Egy alapozott tükörházat kellene lefújatnom.

Előre is köszönöm a segítséget.

Jobb első ajtó oszlopán:)! Nekem asszem Z 163 a kódom ami villámezüst, valami ilyesmit keress:) korábbi hozzászólások:) Scrollozz lentebb:)! http://www.opelforum.hu/lofiversion/index....t717-15150.html

Link to comment
Megosztás:

Jobb első ajtó oszlopán:)! Nekem asszem Z 163 a kódom ami villámezüst, valami ilyesmit keress:) korábbi hozzászólások:) Scrollozz lentebb:)!

Köszönöm az infót. Ahogy elküldtem a kérdésem, szinte azonnal rájöttem, hogy a guglival kellett volna "barátkoznom" és nem feleslegesen szaporítanom a hozzászólások számát. :-) Azt a címkét én is nézegettem a B oszlopon csak nem tudtam, hogy a legalsó sor a lényeges.

Link to comment
Megosztás:

Nanana!

A fő kérdés.

Tudja-e valaki, hogy a Hódgép felirat és maga az autó, a Puli melyik magyar városból ered?

Csak azért, mert én onnan jövök. :lol:

Szóljatok ha meg lesz a megfejtés. ;)

Akkor szólok. Csak nem Beaverfieldmarketplace-ről vagy? :) Az asszony ott dolgozik nem messze attól a helytől ahol megalkották. Ha jó a megfejtés akkor kérem a nyereményem! Mondjuk legyen az, hogy mondasz egy-két autóbontót Beaverfield-ben. :)

Link to comment
Megosztás:

No, utána néztem a neten, külföldi fórumokon hogy a Z21B milyen színt is takar. Hivatalosan nincs ilyen szín, gyakorlatilag pedig ultra kék. Az új kódja 4CU. A "Z" elméletileg azt jelenti, hogy két réteg van a kocsin és ha jól értelmeztem akkor metál a színezés.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

2003-as G astrán a fényszóró magasságát hogy tudom egy picit feljebb állítani?

Szia. Motorháztető fel, zárhídon lámparögzítő fülek közötti gumidugó ki, 6-os imbusz jobbra teker ha jól emléxem.

Link to comment
Megosztás:

Akkor szólok. Csak nem Beaverfieldmarketplace-ről vagy? :lol: Az asszony ott dolgozik nem messze attól a helytől ahol megalkották. Ha jó a megfejtés akkor kérem a nyereményem! Mondjuk legyen az, hogy mondasz egy-két autóbontót Beaverfield-ben. ;)

Ó Bingó!

A nyereményed: egy szóbeli csoki. :)

Ez gyors volt.

Nafene, ezzel látod megfogtál, de nemsokára pótolom a hiányosságot és beszámolok.

Gondolom Opel bontó köllene.

Link to comment
Megosztás:

Ó Bingó!

A nyereményed: egy szóbeli csoki. :lol:

Ez gyors volt.

Nafene, ezzel látod megfogtál, de nemsokára pótolom a hiányosságot és beszámolok.

Gondolom Opel bontó köllene.

Szerintem Opel specifikus nincs a környéken. Az Öreg-kishomoki bontóban tegnapelőtt jártam. A hátsó ajtókhoz vettem utastér világítás kapcsolókat. Azt is egy Vectrából. Szegedében a Dobó bontóban lehet még nagyobb választék, de speciel ami kellett volna az Astrámhoz az nem volt. Így maradt a Rupesky.

Link to comment
Megosztás:

Nekem már háromfajta volt:D!

Először kékesszürke (átiratás előtt), aztán kék(után), most szürke (lakcímváltozás óta)...:lol:

Nekem a kereskedésben szürkeként árulták, az okmányirodában világoskék kombinak van beírva, a forgalmim szerint kék 5 ajtós. De mindenki szürkézi! ;)

Jó bulis szín...

Majd egyszer a rendőrnek kiírja hogy kék kombi, aztán magyarázkodhatok.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.