Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

így van ahogy írtad...

én még nemtom hogy automata-e vagy sem :lol:

a piros sárga meg azért megy kp vezérlőhöz hogy fel húzza kulccsal az ablakot ,gondolom én

Hja azt még nem is mondtam, hogyha ott akarod vezetni ahol gyárilag akkor ki kell szedni a 2 első ülést, meg a váltókonzolt .meg a kárpitot, illetve a kárpitot nem is kell de irtó kellemetlen alatta dolgozni. Mindent betekertek ragacsos szigetelőszalaggal, nagyon érdekes helyeken van kábelrögzítő patentek. Ritka undorító meló. Plusz jönnek a hülye ötletek hamáááár szétszedtem akkor ménetegyem be az ülésfűtés vezetékeit, ha meg kintvan az ajtókárpit akkor nem kéne a kicserélni a nevetséges műanyag hangszórókat egy komponens szettre. Meg még néhány agymenés.

Link to comment
Megosztás:

pont akartam mondani, hogy régi sztori, de látom 2010es a cikk is.

amúgy ez durva, nem is az hogy ellopja, hanem hogy egyáltalán ezt valaki egyszer kitalálta. csoda, hogy az aksit nem lopják ki a kocsiból. vagyis nem csoda, csak nem tudja kinyitni.

mondjuk egy fokkal talán jobb a "tank lékelésnél"

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem egyértelmű, hogy az előzési szándék volt, lehet azért ment mellé, mert nem tudott volna mögötte megállni. De az biztos nagyon brutál még így videón keresztül is, nekik kb. halálközeli élményük lehetett :lol:

Végig előzni akart ,a video is azzal kezdődik,hogy kimegy balra ,de jönnek

szembe,utána megint kinéz aztán meg ki is megy mikor lassít a teher.

Meg is tudott volna állni szerintem a teher mögött,mert még így is(hogy

gyorsított és utána fékezett)meg tudott állni a teher mellett kb. 2-3 méterrel.

Mondjuk én sem cseréltem volna vele,mikor látta ,hogy farolva jön szembe a kamion! :D

Link to comment
Megosztás:

Végig előzni akart ,a video is azzal kezdődik,hogy kimegy balra ,de jönnek

szembe,utána megint kinéz aztán meg ki is megy mikor lassít a teher.

Meg is tudott volna állni szerintem a teher mögött,mert még így is(hogy

gyorsított és utána fékezett)meg tudott állni a teher mellett kb. 2-3 méterrel.

Mondjuk én sem cseréltem volna vele,mikor látta ,hogy farolva jön szembe a kamion! :lol:

Lehet,hogy az a nap a második születésnapja annak az embernek.

Link to comment
Megosztás:

lehet hogy más böngésző alatt is megy ,de én nem szórakozok vele... IE-t csak erre használom :lol:

Akkor jó, se Crome, se Firefox alól nem megy.

Ködlámpához keresek csatlakozót. GM9270158 De majd akkor amikor meglesz, mert drága az új, sok mindent neten meg nem találtam róla.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.