Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Igen van ilyen vak felfogatás. nekem is volt.

a másik kérdésedre, nekem akkor zajongott így hátul, mikor szétesett a kipufogó a hátsó dob bemeneti cső részénél. egyik gumi sem volt elszakadva, hiába ráztam meg a kipufogócsövet a kocsi hátulján, nem hallottam, viszont ha a kuplungot hirtelen felengedtem, akkor zörgött. hangja nem változott a rendszernek, elvittem egy kipushoz, alánézett és akkor mondta h szétrohadt.

Köszönöm a válaszod!

Muszáj lesz alámásznom... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Igen van ilyen vak felfogatás. nekem is volt.

a másik kérdésedre, nekem akkor zajongott így hátul, mikor szétesett a kipufogó a hátsó dob bemeneti cső részénél. egyik gumi sem volt elszakadva, hiába ráztam meg a kipufogócsövet a kocsi hátulján, nem hallottam, viszont ha a kuplungot hirtelen felengedtem, akkor zörgött. hangja nem változott a rendszernek, elvittem egy kipushoz, alánézett és akkor mondta h szétrohadt.

Alámásztam! :rolleyes:

Az általad említett összetételnél nálam sem okés valami, mert némi kormot is láttam ott egy kis kondenz-víz társaságában. :huh:

Lehet bütykölni, hétvégére megvan a program.

(U.i.: f@szom a lengyelekbe, tiszta rozsda minden a széthajtott (27.700 km) és ezeréves (2008.12.havi) kocsim alján. A kipuff. rendszer felfogatásai, csövei, a lengőkarok élei, stb.)

Link to comment
Megosztás:

Alámásztam! :rolleyes:

Az általad említett összetételnél nálam sem okés valami, mert némi kormot is láttam ott egy kis kondenz-víz társaságában. :lol:

Lehet bütykölni, hétvégére megvan a program.

(U.i.: f@szom a lengyelekbe, tiszta rozsda minden a széthajtott (27.700 km) és ezeréves (2008.12.havi) kocsim alján. A kipuff. rendszer felfogatásai, csövei, a lengőkarok élei, stb.)

Nekem erre mindig azt mondja egy cimbi, hogy nyugi, ez csak felületi rozsda..... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Alámásztam! :rolleyes:

Az általad említett összetételnél nálam sem okés valami, mert némi kormot is láttam ott egy kis kondenz-víz társaságában. :huh:

Lehet bütykölni, hétvégére megvan a program.

(U.i.: f@szom a lengyelekbe, tiszta rozsda minden a széthajtott (27.700 km) és ezeréves (2008.12.havi) kocsim alján. A kipuff. rendszer felfogatásai, csövei, a lengőkarok élei, stb.)

Én amihez hozzá lehetett férni, azt nyáron ledrótkeféztem, kapott rozsdaátalakítót, majd hammerite-ot. (de sok hely van ahova nem fértem hozzá) Kipuffal nem törődtem.

Még a hátsó fékdobokat kell tavasszal megcsinálnom, meg a téli gumis felni is kezd rozsdásodni itt-ott...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.