Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok!

Kivettem a kocsiból a rádiót ami benne volt és beleraktam az enyémet a másik kocsimból.Az is Sony meg ez is.Így csak összedugtam a csatlakozót és szólt is.Nyomkorásztam a gombokat és ekkor vettem észre,hogy van a hátsó ajtóban is hangszóró,de elég halk.Ha frontra állítom akkor elöl jól szól,ha rearra akkor hátul alig hallani.Középre van állítva,de így csak elöl szól.Gagyi hangszórót tehettek bele,vagy rosszul van bekötve?Mi lehet a baja?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kivettem a kocsiból a rádiót ami benne volt és beleraktam az enyémet a másik kocsimból.Az is Sony meg ez is.Így csak összedugtam a csatlakozót és szólt is.Nyomkorásztam a gombokat és ekkor vettem észre,hogy van a hátsó ajtóban is hangszóró,de elég halk.Ha frontra állítom akkor elöl jól szól,ha rearra akkor hátul alig hallani.Középre van állítva,de így csak elöl szól.Gagyi hangszórót tehettek bele,vagy rosszul van bekötve?Mi lehet a baja?

amit kivettél az nem 4 csatornás volt??

Link to comment
Megosztás:

Fogalmam sincs hány csatornás volt.Azon nem is néztem,hogy szól-e hátul.Amit most beleraktam az Sony cdx-gt 616u.4x50 wattos.

ami nekem volt a G-be ott semmi nem gyári .... :)

clarion fej és mac hangszórók,igazából nem lehetett hallani hogy van benne vagy sem ,csak akkor a ha a fader-t valamerre elállítottad(nagyon)

Link to comment
Megosztás:

Azt még elfelejtettem hogy kell valamilyen tömítőalátét vagy mehet fém a fémen?

Előre is köszi

Szia!

Én kb 2 hete csináltam meg.Az enyém 1.6-os. Szükség van egy 10 mm-es anyagra, ami lehet alu is(nekem az), a két csavar helyén kívül kimartam 8,5 mm mélyen a szelep helyét is, hogy tudjon dolgozni magában. Azóta mentem vele 800 km.-t és szuper!

Egyébként fém tömítése van , amit vissza is tettem az új alá.

Üdv.: Chris

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok na itthon az astra g :)

Olyat kérdeznék hogy ha nincs gomb az ablaktörlő végén akkor a középen lévő kijelző csak az órát,dátumot illetve a külső höm. képes mutatni,pill. fogyasztást ilyesmit nem ??Akármit nyomok a kijelzőnél csak az óra beállitását tudom állitani,elvileg mást nem tudtam még.

Van még valami,van nokia kihangositó blutos,időnként most vagy az vagy más,de kb 3-5 percenkén egy hang hallatszik.Az mi lehet?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok na itthon az astra g :)

Olyat kérdeznék hogy ha nincs gomb az ablaktörlő végén akkor a középen lévő kijelző csak az órát,dátumot illetve a külső höm. képes mutatni,pill. fogyasztást ilyesmit nem ??Akármit nyomok a kijelzőnél csak az óra beállitását tudom állitani,elvileg mást nem tudtam még.

Igen, csak annyit tud...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,megnéztem az astra g-m agr szelepét és nincs a helyén,mellé rakva sem,falazást ami arra hasonlít találtam,de maga a az alaktrészt sehol?Létezik ilyen? A gép 2004,08 havi.Nem is jelez hibát a műszerfal sem.A másik meg hogy nincs az autóban az emelő,vonószem,kulcs sem...valakinek van eladója,vagy hol keressek ilyesmit.

Link to comment
Megosztás:

Ha már a km.óránál tartunk. A km.óra számláló része cserélhető? Így vettem 2 éve, hogy pixel hibás a számláló, a tíz és százezres számnál össze vannak folyva a számok. Amúgy nem lényeges, hogy mennyi van benne, mert motorcserés volt. Csak esztétikailag.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,megnéztem az astra g-m agr szelepét és nincs a helyén,mellé rakva sem,falazást ami arra hasonlít találtam,de maga a az alaktrészt sehol?Létezik ilyen? A gép 2004,08 havi.Nem is jelez hibát a műszerfal sem.A másik meg hogy nincs az autóban az emelő,vonószem,kulcs sem...valakinek van eladója,vagy hol keressek ilyesmit.

Igen, 2004-ben kimaradt...

Link to comment
Megosztás:

Az bizony. És ezen túl én felfedeztem még egy olyan előnyét is, ha nincs a lábam a gázpedálon nincs olyan kísértés se, hogy "még egy kicsit jobban" nyomjam neki :D Mióta beraktam teljesen beállt az utazótempóm a szabályos 90 km/h-ra, előtte az inkább olyan 110 volt. :) Hétvégén megyünk a Forma1-re, ez lesz az első hosszabb utam mióta bent van a tempomat, ráadásul 90% autópálya, kíváncsi leszek, hogy fogyasztásban is jelentkezik-e az előnye.

Meg volt a Szolnok-Balaton túra. Ugyanezek a tapasztalataim!! Nagyon jó, egy percig sem bánom, hogy beleraktam. Nem kell folyamatosan az órát bámulni, hogy mennyivel megyek. Sajnos hajlamos a lábam meg-megnyúlni!

Ráadásul még az asszonynak is tetszett! Az első dolog amire nem mondta azt, hogy: Ez minek?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.