Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

szépen szívjátok egymás vérét :D :lol:

Én nem szívom senki vérét,látok eleget :D

De,nyugodtan elmondhatja ő is,nem haragudom,sőt igy tanulhat is az ember,ezért vagyunk itt,hogy megbeszéljünk dolgokat.És egy kis egészséges kritikától,nem kell falra mászni.

Aki ezt nem így veszi fel,sorry,ilyen vagyok...

Link to comment
Megosztás:

Én nem szívom senki vérét,látok eleget :lol:

De,nyugodtan elmondhatja ő is,nem haragudom,sőt igy tanulhat is az ember,ezért vagyunk itt,hogy megbeszéljünk dolgokat.És egy kis egészséges kritikától,nem kell falra mászni.

Aki ezt nem így veszi fel,sorry,ilyen vagyok...

Ki lehet moderálni vagy akár ki is tilthattok de elmondom a véleményem:

Most nem tök mindegy h télen mi van rajta? A fekete acélfelni vagy ez? Nyáron meg úgyis felni megy rá, de te azt úgyis kifikáznád... Őszintén szólva már elegem van belőled... :D A szárnyról tettem fel képeket nem a dísztárcsáról neked meg bele kell mindenbe szólni... Én nem fikáztam le soha az autód és senkiét sem pedig nem jön be a piros szín szerintem cigós... ha már itt tartunk"kolléga"! Nekem az a legnagyobb bajom, hogy akárhányszor teszek fel képet te mindig valami hibát találsz szándékosan. A régi dísztárcsát is anno fikáztad... Pont az ilyenek miatt mint te megy el az ember kedve a fórumtól...Elmész a fax...ba! ki lehet moderálni nyugodtan...

Link to comment
Megosztás:

Én nem szívom senki vérét,látok eleget :lol:

De,nyugodtan elmondhatja ő is,nem haragudom,sőt igy tanulhat is az ember,ezért vagyunk itt,hogy megbeszéljünk dolgokat.És egy kis egészséges kritikától,nem kell falra mászni.

Aki ezt nem így veszi fel,sorry,ilyen vagyok...

jó van máááá..

jók legyetek ám,mert elveszem :D

Link to comment
Megosztás:

De most nem tök mindegy h télen mi van rajta? A fekete acélfelni vagy ez? Nyáron meg úgyis felni megy rá, de te azt úgyis kifikáznád... Őszintén szólva már elegem van belőled... :lol:

Én nem veszekedek senkivel,ilyen hülyeségeken. :D

Ennyi,én így fogom fel,te meg ahogy akarod

Link to comment
Megosztás:

Én nem veszekedek senkivel,ilyen hülyeségeken. :D

Ennyi,én így fogom fel,te meg ahogy akarod

Nem is kell.. Csak az a baj hogy mindig van egy olyan ember aki pont ilyen miatt bomlassza a csapatot.. Úgy gondolom, hogy a kulturált emberekbe van annyi tisztesség, hogy nem nézi le a másik dolgát..

Link to comment
Megosztás:

Téli nekem dísztárcsa, nyáron még nem volt autóm, de már a nyári felnik megvannak. Tesóm Corsáján meg télen lemezfelni csupaszon, nyáron alu. Így cserekor sokkal jobban örül a nyári garnitúrának! :lol:

Nem hinném, hogy jobban örül cserekor, mint én fogok most! :D Szombaton akartam, de ahogy az időt elnézem, elmarad... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.