Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

és majdnem ingyen adják. de nem romlik el. a X16SZR motor kurvajó motor. sose romlik el.

Csak alátámasztani tudom. Az volt az F-embe, soha semmi baja nem volt, soha nem kellett olajat utántölteni (óra szerint 160E-rel adtam el, de tuti sokkal több volt benne, az ülés, a pedálok stb. állapota miatt.)

Link to comment
Megosztás:

Te nem olvasol vissza???

Corsába számolták be, de az az anyukájáé lett. Neki másik autó lesz és legutóbb még nem tudta milyen :D

Igen beszámolták egy D Corsába! Nekem most lett egy 2es punyeszom....de kb. fél-1 év múlva szeretnék esetleg egy 1.8as Cosmo Hastrát vagy Vecit még nemtom, de lehet, hogy B Zafi... will see..

Link to comment
Megosztás:

a z14xep igen, strapabíróbb.

DE a z14-16XE sem rosszabb, csak másképp kell bánni.

igen, a zafira motorját az 1500 nál elváltás, és a sok rövidtáv okozta. a koromtól egyszerüen megszorultak a gyürük úgy hogy csavarhúzóval és kalapáccsal sem tudtuk kiverni belőle....

Uhu!

Erről írnál egy-két sort? Az én Z14XE-m 160 ezernél hajolt el (jó, valójában "én hoztam elő" a hibát, a koksz-felizzást). A fúrás óta kb. 25 ezret mentem vele, teszi a dolgát, (majdnem) minden OK. Mekkora élet lehet még benne, ha nem rúgom, csak normál módon jövök-megyek vele?

Link to comment
Megosztás:

a lényege, hogy nem váltunk sebességet 1500 nál, és rendszeres időközönként kiégeted belőle a városban lerakódott kormot. kihuzatod, nyomod neki, de nem szétcsapod.

az asszonynak volt egy Z14XE-je ami bérautó volt. soha semmi baja nem volt, és olajcserétől olajcseréig nem evett meg 1 liter 5w30 ast se. pedig 140.000 km rel adtuk el, és a mai napig hibátlanul meg, pedig 180 ezer felett van benne. müködik rendesen.

Link to comment
Megosztás:

a lényege, hogy nem váltunk sebességet 1500 nál, és rendszeres időközönként kiégeted belőle a városban lerakódott kormot. kihuzatod, nyomod neki, de nem szétcsapod.

az asszonynak volt egy Z14XE-je ami bérautó volt. soha semmi baja nem volt, és olajcserétől olajcseréig nem evett meg 1 liter 5w30 ast se. pedig 140.000 km rel adtuk el, és a mai napig hibátlanul meg, pedig 180 ezer felett van benne. müködik rendesen.

Persze, ez alap. Igyekszem nem ellustítani. Különben a motor szétszedésekor nem tűnt kopottnak a blokk, nem volt válla a hengereknek, a dugattyúk is egészségesnek látszottak (kivéve a belyukadtat...), a gyűrűk is jártak, de a hornyokban volt azért kokszosodás, meg a szívótorok is taknyos volt. Kár, hogy annak idején nem volt idegrendszerem fényképezgetni, nem is gondolná az ember, hogy mennyi korom tud összegyűlni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.