Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék hogy valaki nem tudna-e ajánlani valami jó karosszériást Szombathelyen vagy környékén.

Olyan szaki kellene aki tényleg jól dolgozik. Csak egy kis hátsó sárvédő javítás (kicsit elkezdett rozsdásodni a kerékjárati ívnél) de szeretném ha nem csak össze lenne csapva a dolog.

Előre is kösz!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Fas.a volt hazajönni az este 8órai 32 fokos kánikulára a Bükkszentkereszti hosszú hétvégéről. Ott 27 fok volt a csúcs. Eljutottunk, hazajutottunk a 75 lóval (új korában), öt személlyel, telepakolva. Lillafüred és Hollótető között bizony volt, amikor kettessel kellett megkínálni. Nem győztem visszaolvasni a sok meghibásodástól hemzsegő topic-ot. Sose legyen szar.bb autóm. :D Ja. Nagybratyó Vekijébe majdnem 2 liter olajat kellett utána önteni. "00, 2.0 cd . És még messze az olajcsere.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék hogy valaki nem tudna-e ajánlani valami jó karosszériást Szombathelyen vagy környékén.

Olyan szaki kellene aki tényleg jól dolgozik. Csak egy kis hátsó sárvédő javítás (kicsit elkezdett rozsdásodni a kerékjárati ívnél) de szeretném ha nem csak össze lenne csapva a dolog.

Előre is kösz!

Ha már a rozsda is látszik, akkor az szépen el lesz rohadva, nekem csak a festék volt púpos, s akkor már át volt rohadva a lemez...

Link to comment
Megosztás:

Majdnem olyan szép, mint a jobb felső sarokban a legnépszerűbb kép... :D :icon4:

(Munkaidőben óvatosan kell ezt a kephost-ot megnyitni, főleg ha egy kolléganő áll mögöttem...)

régebben tudtam hogyan kell ide feltölteni képet,de mostanra jól elfelejtettem,asszem nekem dropbox volt fent,jó lehet az még?

Link to comment
Megosztás:

Nem, azt én akartam. Illetve ma hozta is a futár, csak épp nem azt, amit rendeltem. A "Slim" nevezetű, keskenyebb változatot küldték helyette. Felhívtam őket, hogy mi a szitu, nem volt gond, rendes volt a hölgy, küldik a másikat.

Nekem Heko jobban bejött, sportosabb kinézetet ad :icon4: Akkor még két munkanap minimum mi? :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem Heko jobban bejött, sportosabb kinézetet ad :icon4: Akkor még két munkanap minimum mi? :D

Engem is próbáltak rábeszélni a Heko-ra, de hajthatatlan vagyok :icon4: Lehet nekem van ízlésficamom, de nekem a Szatuna jobban tetszik.

Abból ítélve, hogy tegnap délután utaltam át a pénzt, és ma reggel csöngetett a futár, szerintem holnap itt lesz. Teljesen meglepődtem, nem számítottam rá, hogy ilyen gyorsak lesznek, legkorábban holnapra vártam.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.