Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok, Boldog Karacsonyt :rolleyes:

Segitsegeteket szeretnem kerni... meg szeretnem lepni magam 1 GPS el...de tudjatok milyen kene.... olcso is legyen es jo is... van valakinke valami otlete? En nem ertek hozza... mikor azt hiszem h talaltam 1 jo GPS kiderul h nem er 5 centet sem:-j

Szia!

Amik nagyon jók azok a Mio készülékek de azok kicsit drágák. Valahogy ezeket is ugy kell nézni mint a számítógépeket. Ezeknek is van processzoruk, memóriájuk stb. Természetesen ezeknél is a nagyobbak a jobbak. Én sem vagyok nagy szakértőjük ezeknek. Nekem egy Tilborg gp900i készülékem van (ez nem olyan drága) gyárilag 2gb SD memóriával amin teljes európa térkép van. De ugye ezeket frissíteni is kell. Én autódidakta módón elsajátítottam ennek menetét. Pl 2 nappal ezelőtt tettem fel rá a legfrissebb Magyarországi térképet (2009.11.24-i) . Általában az IGO alapú térképeket dícsérik, nekem is az van.

Ha esetleg többre vagy kíváncsi ezen az oldalon érdeklődhetsz.

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Amik nagyon jók azok a Mio készülékek de azok kicsit drágák. Valahogy ezeket is ugy kell nézni mint a számítógépeket. Ezeknek is van processzoruk, memóriájuk stb. Természetesen ezeknél is a nagyobbak a jobbak. Én sem vagyok nagy szakértőjük ezeknek. Nekem egy Tilborg gp900i készülékem van (ez nem olyan drága) gyárilag 2gb SD memóriával amin teljes európa térkép van. De ugye ezeket frissíteni is kell. Én autódidakta módón elsajátítottam ennek menetét. Pl 2 nappal ezelőtt tettem fel rá a legfrissebb Magyarországi térképet (2009.11.24-i) . Általában az IGO alapú térképeket dícsérik, nekem is az van.

Ha esetleg többre vagy kíváncsi ezen az oldalon érdeklődhetsz.

Üdv

Esetleg még nézelődhetsz Garmint is nekünk bevállt......

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, Boldog Karacsonyt :rolleyes:

Segitsegeteket szeretnem kerni... meg szeretnem lepni magam 1 GPS el...de tudjatok milyen kene.... olcso is legyen es jo is... van valakinke valami otlete? En nem ertek hozza... mikor azt hiszem h talaltam 1 jo GPS kiderul h nem er 5 centet sem:-j

én anno wayteq n410-et vettem gondnélkül megy és mindig a legújabbal frissitem

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom DOM cartárs emlékszik-e, hogy tavaly ilyenkor dicsekedtem a 3 hét szabimmal...

Hát idén nem hogy szabi nem lesz, hanem megy a túlóra ezerrel....

....Evvan...

Emlékszem rá,én is dolgoztam 24-én éjjel,meg dolgozom 31-én,1-én,de hát a folyamatos műszak ezt adja.Gondolom a pénz cipelésébe nem kell besegítenem,mert már sokan megelőztek.De ha mégis,csak szólj nyugottan. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, Boldog Karacsonyt :rolleyes:

Segitsegeteket szeretnem kerni... meg szeretnem lepni magam 1 GPS el...de tudjatok milyen kene.... olcso is legyen es jo is... van valakinke valami otlete? En nem ertek hozza... mikor azt hiszem h talaltam 1 jo GPS kiderul h nem er 5 centet sem:-j

Most majd biztosan sokan lehurrognak, de nekem mobilos megoldásom van (má vettem hasznát Pesten) Garmin, tökéletesen mükszik egy Nokia készüléken, direkt azé vettem ien (N95 8Gb) telót, h ez is (meg a wlan) is müksződjön.

Link to comment
Megosztás:

Most majd biztosan sokan lehurrognak, de nekem mobilos megoldásom van (má vettem hasznát Pesten) Garmin, tökéletesen mükszik egy Nokia készüléken, direkt azé vettem ien (N95 8Gb) telót, h ez is (meg a wlan) is müksződjön.

Nekem is olyan telóm van de én nem tudom használni rajta a gpst. Lehet az nekem túl magas :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Pici segitséget szeretnék Tőletek kérni:

egy ezer éves PDA-m van, ami az I-Go 8 at nem nagyon szereti, de az igo6 ( asszem ennek hivják a 8 elötti verzió ami még nem 3D-s) vígan elfut.

Szükségem lenne magyarország, bosznia, horvátország, szlovák, szélovén, ausztria friss térképére.

létezik még ehez valami friss térkép?

Tudtok ebben nekem segiteni?

Köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Pici segitséget szeretnék Tőletek kérni:

egy ezer éves PDA-m van, ami az I-Go 8 at nem nagyon szereti, de az igo6 ( asszem ennek hivják a 8 elötti verzió ami még nem 3D-s) vígan elfut.

Szükségem lenne magyarország, bosznia, horvátország, szlovák, szélovén, ausztria friss térképére.

létezik még ehez valami friss térkép?

Tudtok ebben nekem segiteni?

Köszönöm

uhuhu!

az igo6 az 2006-ot takar? mert akkor lehet, hogy tudok segíteni van egy két országom

BosniaHrz

Bulgaria

Croatia

Greece

Hungary

Montenegro

Poland

Romania

Russia

Serbia

Slovakia

Turkey

Ukraine

Jah és azt nem tudom, hogy PDA-ra jó-e de szerintem igen

Link to comment
Megosztás:

uhuhu!

az igo6 az 2006-ot takar? mert akkor lehet, hogy tudok segíteni van egy két országom

BosniaHrz

Bulgaria

Croatia

Greece

Hungary

Montenegro

Poland

Romania

Russia

Serbia

Slovakia

Turkey

Ukraine

Jah és azt nem tudom, hogy PDA-ra jó-e de szerintem igen

Minimális rendszerkövetelmények:

• Microsoft® Windows Mobile™ operációs rendszer

• 300 MHz processzor (400 MHz ajánlott)

• 64 MB memória (128 MB ajánlott)

• QVGA vagy VGA érintőképernyő

Link to comment
Megosztás:

uhuhu!

az igo6 az 2006-ot takar? mert akkor lehet, hogy tudok segíteni van egy két országom

BosniaHrz

Bulgaria

Croatia

Greece

Hungary

Montenegro

Poland

Romania

Russia

Serbia

Slovakia

Turkey

Ukraine

Jah és azt nem tudom, hogy PDA-ra jó-e de szerintem igen

Szia!

igen, ez az

Ez így tökéletes lenne nekem :rolleyes:

ezek a legutolsó térkép változatok?

feltudod tölteni valahova pl: a www.data.hu ra, mert onnan le tudom kö9nnyen szedni... :blink:

kihúztam ami nem kő

Link to comment
Megosztás:

Szia!

igen, ez az

Ez így tökéletes lenne nekem :rolleyes:

ezek a legutolsó térkép változatok?

feltudod tölteni valahova pl: a www.data.hu ra, mert onnan le tudom kö9nnyen szedni... :blink:

kihúztam ami nem kő

Sajnos nem tudok feltölteni datára, de ha van msn-ed akkor áttudom küldeni mert csak 195 MB az egész

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, Boldog Karacsonyt :rolleyes:

Segitsegeteket szeretnem kerni... meg szeretnem lepni magam 1 GPS el...de tudjatok milyen kene.... olcso is legyen es jo is... van valakinke valami otlete? En nem ertek hozza... mikor azt hiszem h talaltam 1 jo GPS kiderul h nem er 5 centet sem:-j

szia

LG LN550 már elég jó áron lehet kapni. kicsi masszív, pontos és minőségi!!! nekem nagyon bejött Igo08 at is viszi 3Dben! keress rá neten ha szerencséd van találsz egy megkíméltet 15-20 körül!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.