Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tom

Recommended Posts

Én szedtem szét az az gyógyítottam le mert 1998 óta ez nem volt szétszedve! Biztos hogy új benne minden mert BGM-be vettem Dobozba volt még! Jah és szét volt szedve csak nem álltam neki Drótkefével Takarítani Meg mutatnád akkor hogy kellene kinéznie?!?!?!

Javaslom,hogy olvasd át a hozzászólásaidat mielőtt postolsz,mert ha nem változtatsz a helyesírásodon(kisbetűk,nagybetűk használata stb.) törlöm az összes hozzászólásod és kitiltalak pár napra,hogy átfusd a helyesírási szótárat!

Nagyon elegem van abból,hogy egy színvonalas fórumot egyessek nyelvtantudása az ovis szintre huzza le. :lol:

Kis odafigyelést igényel az egész,legyen már valami pofája egy hozzászólásnak és ne kelljen dekódolni,mit is akar közölni. :)

Link to comment
Megosztás:

Javaslom,hogy olvasd át a hozzászólásaidat mielőtt postolsz,mert ha nem változtatsz a helyesírásodon(kisbetűk,nagybetűk használata stb.) törlöm az összes hozzászólásod és kitiltalak pár napra,hogy átfusd a helyesírási szótárat!

Nagyon elegem van abból,hogy egy színvonalas fórumot egyessek nyelvtantudása az ovis szintre huzza le. :lol:

Kis odafigyelést igényel az egész,legyen már valami pofája egy hozzászólásnak és ne kelljen dekódolni,mit is akar közölni. :)

Szerintem most megharagudott ránk enélkül se fog sokat írni.

Link to comment
Megosztás:

Én szedtem szét az az gyógyítottam le mert 1998 óta ez nem volt szétszedve! Biztos hogy új benne minden mert BGM-be vettem Dobozba volt még! Jah és szét volt szedve csak nem álltam neki Drótkefével Takarítani Meg mutatnád akkor hogy kellene kinéznie?!?!?!

Ilyen volt.:

320663.jpg

Ilyen lett.:

320664.jpg

És ezt érdemes cserélni rajta.:

320665.jpg

Nekem tökéletes fékem volt csak kopott. Cseréltem munkahengert, dobot, pofát, rögzítőt, csövet, elmetem megméretni pár 100kilóméter után (legyen ideje összekopni) aztán volt vagy 50% eltérés. Szétszedtem megint aztán a jobb oldali tele volt rozsdával. Vagy mert állandóan a pocsolyákban fut, vagy mert raktak bele egy bontottat ami ázott lehet 5 évig. Aztán hogy megbolygattam elkezdett potyogni a rozsda, és bement a pofa meg a dob közé. Drótkefe, rozsdamaró egyéb pucolással jött le, de nem teljesen a trutyi.Addíg kell szerelni, vagy szereltetni amíg jó nem lesz, mert ugye a féknek működnie kell rendesen. Az utánnálító is csak papiron állít után egyormán ez olyan állítok rajta feldobom a dobot, megpörgetem , majdnem jó, megint állítok rajta...móka.

Link to comment
Megosztás:

Azért én el tudok képzelni olyat, hogy 1000km után rozsdás legyen minden: Ha pl a fékolaj ráfolyik mindenre és nincs letakarítva. Az olyan felületek amikre ráfolyik a fékolaj utána nagyon könnyen rozsdásodnak. Ezt fokozhatja ha az alaplapon lévő kis gumidugók hátul hiányoznak mert akkor még a víz is akadálytalanul jut be.

A gyors kopás pedig egy rossz felületminőségben esztergált dob és egy puha anyagú fékpofa kombinációval is simán elérhető (na meg sokat fékezős vezetési stílussal)

DOT 3-at pedig sürgősen csere DOT4-re mert tárcsaféknél a 3-a már kevés.

Ha a dob vállas akkor meg tényleg érdemes cserélni mert ha jól emlékszem nem sok kopás van megengedve a dobokra talán 1-2mm átmérőben. Ha meg már jól látható váll van akkor az bőven megvan.

Amit viszont nem értek az a fékerőszabálytó hiánya. Jött ki úgy astra, hogy nem volt benne? Ha jól emlékszem volt a fékerő kapcsolós (két nyomásérték között) és volt a nyomásszabályzós ami fokozat nélkül vette el a nyomást ahogy emelkedett a kocsi hátulja, demindkettő a hátsó hídnál. Létszik is a képen a helye, de tényleg nincs ott.

Bocs az ismétlésért amit esetleg mások is leírtak már...

Link to comment
Megosztás:

Azért én el tudok képzelni olyat, hogy 1000km után rozsdás legyen minden: Ha pl a fékolaj ráfolyik mindenre és nincs letakarítva. Az olyan felületek amikre ráfolyik a fékolaj utána nagyon könnyen rozsdásodnak. Ezt fokozhatja ha az alaplapon lévő kis gumidugók hátul hiányoznak mert akkor még a víz is akadálytalanul jut be.

A gyors kopás pedig egy rossz felületminőségben esztergált dob és egy puha anyagú fékpofa kombinációval is simán elérhető (na meg sokat fékezős vezetési stílussal)

DOT 3-at pedig sürgősen csere DOT4-re mert tárcsaféknél a 3-a már kevés.

Ha a dob vállas akkor meg tényleg érdemes cserélni mert ha jól emlékszem nem sok kopás van megengedve a dobokra talán 1-2mm átmérőben. Ha meg már jól látható váll van akkor az bőven megvan.

Amit viszont nem értek az a fékerőszabálytó hiánya. Jött ki úgy astra, hogy nem volt benne? Ha jól emlékszem volt a fékerő kapcsolós (két nyomásérték között) és volt a nyomásszabályzós ami fokozat nélkül vette el a nyomást ahogy emelkedett a kocsi hátulja, demindkettő a hátsó hídnál. Létszik is a képen a helye, de tényleg nincs ott.

Bocs az ismétlésért amit esetleg mások is leírtak már...

Ha fel lett szabályozva a dob akkor viszont már nagyobb mérető pofák is kellenek bele. Nem tudom erre figyeltek-e?

Link to comment
Megosztás:

Azért én el tudok képzelni olyat, hogy 1000km után rozsdás legyen minden: Ha pl a fékolaj ráfolyik mindenre és nincs letakarítva. Az olyan felületek amikre ráfolyik a fékolaj utána nagyon könnyen rozsdásodnak. Ezt fokozhatja ha az alaplapon lévő kis gumidugók hátul hiányoznak mert akkor még a víz is akadálytalanul jut be.

A gyors kopás pedig egy rossz felületminőségben esztergált dob és egy puha anyagú fékpofa kombinációval is simán elérhető (na meg sokat fékezős vezetési stílussal)

DOT 3-at pedig sürgősen csere DOT4-re mert tárcsaféknél a 3-a már kevés.

Ha a dob vállas akkor meg tényleg érdemes cserélni mert ha jól emlékszem nem sok kopás van megengedve a dobokra talán 1-2mm átmérőben. Ha meg már jól látható váll van akkor az bőven megvan.

Amit viszont nem értek az a fékerőszabálytó hiánya. Jött ki úgy astra, hogy nem volt benne? Ha jól emlékszem volt a fékerő kapcsolós (két nyomásérték között) és volt a nyomásszabályzós ami fokozat nélkül vette el a nyomást ahogy emelkedett a kocsi hátulja, demindkettő a hátsó hídnál. Létszik is a képen a helye, de tényleg nincs ott.

Bocs az ismétlésért amit esetleg mások is leírtak már...

Sziasztok!

Utolsó mondataidra feltennék egy szimpla kérdést: Valóban nincs akkor fékerőszabályzó az F astrában? Nekem 1.4 NZ-s 1998-as vasam van, és a jobb hátsó fékerő gyakorlatilag elhanyagolható, a bal pedig hidegen, vagy ködös reggelen, esetleg vizesen (nem tudom mennyi köze lehet hozzá) kisebb fékezésnél is befog, állóra fékezve a kereket. Így a balkanyarok eléggé veszélyesek. Valaki valami megoldást tud-e mondani. ( tavaly vettem be új pofákat, valamint kerékfékhengereket. Fékolajat is cseréltem, de semmi változás. az állító csavaron is állítottam, de a fékhatás a mai napig nem jött meg.

Válaszaitokat előre is köszönöm!

Üdv, József.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Utolsó mondataidra feltennék egy szimpla kérdést: Valóban nincs akkor fékerőszabályzó az F astrában? Nekem 1.4 NZ-s 1998-as vasam van, és a jobb hátsó fékerő gyakorlatilag elhanyagolható, a bal pedig hidegen, vagy ködös reggelen, esetleg vizesen (nem tudom mennyi köze lehet hozzá) kisebb fékezésnél is befog, állóra fékezve a kereket. Így a balkanyarok eléggé veszélyesek. Valaki valami megoldást tud-e mondani. ( tavaly vettem be új pofákat, valamint kerékfékhengereket. Fékolajat is cseréltem, de semmi változás. az állító csavaron is állítottam, de a fékhatás a mai napig nem jött meg.

Válaszaitokat előre is köszönöm!

Üdv, József.

Nekem is az egyik jobban fogott mint a másik, sajna ilyen időszakban gyakran feltapad a dobfék. Szétszedtük, utánállító is működik....meg lett vasalva aztán heló. Azóta tökéletesen működik.

Link to comment
Megosztás:

amit 1.6 16v mondott, van egy fix.

ez a fix szabályzó egy kis patronka mind a két fékcsőben.

én szabályoztattam, és nincs semmi baja.

szabályzás után illik +os fékpofá venni rá, én nem tettem, sőt az eredeti fékpofa van rajta, műszakin se jeleztek semmi bajt felőle de szerinem egy uj dobbal, és betét párossal erősebb lenne a fékem, következő körben így fogok tenni már.

Link to comment
Megosztás:

Néztem azt a fékfelújitó készletet, vagy minek nevezik, ami tartalmazza a rugókat, szegecseket, rögzitő "alátéteket"..(bocs, nem tudom a szakszerű megnevezéseket), de nem láttam olyat amiben benne lenne az az utánállitó menetes szár illetve a hozzá tartozó ricnis anya is..vagy csak vak vagyok? Azt is lehet külön venni, illetve azt külön kell megvenni hozzá? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Néztem azt a fékfelújitó készletet, vagy minek nevezik, ami tartalmazza a rugókat, szegecseket, rögzitő "alátéteket"..(bocs, nem tudom a szakszerű megnevezéseket), de nem láttam olyat amiben benne lenne az az utánállitó menetes szár illetve a hozzá tartozó ricnis anya is..vagy csak vak vagyok? Azt is lehet külön venni, illetve azt külön kell megvenni hozzá? :lol:

igen

az egy elég drága cucc sajna

és ahogy Karcsibácsi beszámolójára emlékszem, ő is külön vett rugókészletet.

Link to comment
Megosztás:

Szia mindenkinek sikerült megoldani a fékhibát! mind a 2 db hátsóféknél el volt törve a picike cső stift!

képet nem csináltál róla???

vagy pontosan meik alkatrészre gondolsz?

van ilyesmi több helyen is, legalábbis én értelmezésem szerint.

pl az automat állító egyik lemezénél is...

Link to comment
Megosztás:

szia Igen az a cső stift teljesen 2 volt törve mind a 2 oldalon! úgy hogy Újak voltak és a gyári betétekből kiszedtem és kicseréltem azóta Gond nélkül üzemel! Köszönöm a segítségeteket

Érdekes, nekem nem voltak az új betétben, a régiből kellett átraknom. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.