Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tom

Recommended Posts

Érdekes mert ahogy kopik a pofa, nyúlik a bowden mindíg nő a kattanások száma.... ;) Hát törd le a csavarokat, úgyis tudod mi a megoldás a hővédő rögzítésére. :lol:

Megúsztam,nem tört el egy sem. ;) Beállítottam,most 4-5-t tud kattanni,aztán majd meglátjuk.

Csavarlazító azért kellett bőven.

Link to comment
Megosztás:

Megúsztam,nem tört el egy sem. :lol: Beállítottam,most 4-5-t tud kattanni,aztán majd meglátjuk.

Csavarlazító azért kellett bőven.

Nekem is kb ennyit kattan. Ilyen volt műszakin is, minden okés volt. :lol:

(de most... ahogy cseréltem a télieket, észrevettem, hogy nem jól fog a jobb oldali kézifék. ;) majd rálesek, télen úgysem kell ;) )

Link to comment
Megosztás:

Fékcsöveket szerettem volna cserélni, mert eléggé repedezettek és rozsdásak a csatlakozások. Ahol a kerékjáratban a fém cső találkozik a gumival nem tudtam szétcsavarni a csatlakozást. Csavarlazító, WD-40 nem segített. Lehet a fém csővel együtt kellene cserélni, mert a hátső fékhez vezető csövek korrodáltak is, nem csak a végükön a csavar. Hol lehet ilyet venni?

Link to comment
Megosztás:

Fékcsöveket szerettem volna cserélni, mert eléggé repedezettek és rozsdásak a csatlakozások. Ahol a kerékjáratban a fém cső találkozik a gumival nem tudtam szétcsavarni a csatlakozást. Csavarlazító, WD-40 nem segített. Lehet a fém csővel együtt kellene cserélni, mert a hátső fékhez vezető csövek korrodáltak is, nem csak a végükön a csavar. Hol lehet ilyet venni?

Vagy veszel gyárit 8-10 ezer forintért, vagy veszel pölö az unixban univerzálisat (a hosszát kérdezik) úgy 800-1000 forintést, aztán meghajtod tetszés szerint.

371825-20111101-6khHHG.jpg

Link to comment
Megosztás:

Szasztok!

Kézifékes kérdésem lenne.

Nyáron cseréltünk hátsó dobokat,fékpofákat,munkahengereket és még a rögzítő dolgokat (rugók,stb..).

Akkor a csere után 3-4-5 kattanásnál fogott a kézifék.

Az eltelt idő alatt elfogytak a kattanások ;) és most 1,max. 2 kattanásnál jobban nem lehet behúzni,mert már satuzik.

Az lenne a kérdés,hogy ez csak beállítás gond lenne? Tehát ha ugye beletöröm a hővédő lemez csavarjait ;) ,

és lazítok a kéziféken akkor megoldódik a dolog?

Mennem kell műszakira,azért kellene megcsinálni.

köszi.

Nem lehet hogy csak a megrángatás előtt lett beállítva. Aztán elkezdted használni az autót és a fék utánállítók beállították magukat és ezért fogyott el a kattanások száma?

Hátsó fék összeszerelése után célszerű többször megrángatni a kéziféket meg megtaposni a lábféket álló helyzetben, hogy a pofák a helyükre igazodjanak és az utánállító -ha működik- beállítsa a hézagot. Csak ezután érdemes kéziféket kattanásszámra beállítani.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

kicseréltem elöl a fékbetéteket, de nem lett valami faxa.

nem akar felkeményedni a fék járó motornál.

ha leállítom, akkor keményre tudom pumpálni.

valakinek valami ötlet?

esetleg légteleníteni kellene?

Én is így jártam. A rugót (az a kis fémpálca vagy mi) a féknyeregnél nem jól akasztottam vissza.

Link to comment
Megosztás:

Én is így jártam. A rugót (az a kis fémpálca vagy mi) a féknyeregnél nem jól akasztottam vissza.

Elvileg jól van visszarakva.

Megpróbálom ma légteleníteni, vagy lehet hogy lecserélem az fékolajat benne, ki tudja mikor volt utoljára.

Én egy éve vettem az autót, azóta nem kellett a fékhez nyúlni.

Gyors pumpálással felkeményedik, fog is rendesen, de aztán megint felpuhul.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudnatok segiteni abban, hogy pontosan milyen betétet vegyek az autohoz? (Elore , tarcsafekhez ) Rugos nem rugos vagy milyet, unix honlapjan van 8 féle nem igazan tudok donteni melyik is a nekem valo . Vagy ami ott van az mind kompatibilis hamár a kereso kidobta... GyiK-ot elolvastam tobbnyire mindent megcsinalok ami elojon hiba es nem feltetlen kell hozza szerelo remelem ez is menni fog hamar muszaki ember vagyok ;) csak a megfelelo betetet kene kivalasztani , hogy ne szetszedes pillanataban jojjek ra , hogy baj van ;)

( 1.7TDS Isuzu motoros F Astra )

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Maradt régebbről egy QH gyártmányú első fékbetét készletem, bontatlan csomagolásban. Bárdi-nál 4893 Ft-ért árulják. 3500-ért megválnék tőle, mert már nem fogom tudni hasznosítani. A doboza szerint 1.4-1.8-as motorokig jó.

Esetleg lehet belőle még kicsit alkudni, ha a logisztaka jó.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Maradt régebbről egy QH gyártmányú első fékbetét készletem, bontatlan csomagolásban. Bárdi-nál 4893 Ft-ért árulják. 3500-ért megválnék tőle, mert már nem fogom tudni hasznosítani. A doboza szerint 1.4-1.8-as motorokig jó.

Esetleg lehet belőle még kicsit alkudni, ha a logisztaka jó.

@ Opel Fórum- Tartalom > Adok-veszek-cserélek > Eladó alkatrészek > Astra F alkatrészek ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Kézifék kar ügyben kérdeznék! Nincs behúzva a kézifék és miért van az hogy van neki egy kis üres járása magának a karnak olyan 1cm kb! Semmi ellenállása nincs! Kicsit fentebb húzom ott már kattan 1-et de előtte mozog simán van ott valami rugó esetleg?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Kézifék kar ügyben kérdeznék! Nincs behúzva a kézifék és miért van az hogy van neki egy kis üres járása magának a karnak olyan 1cm kb! Semmi ellenállása nincs! Kicsit fentebb húzom ott már kattan 1-et de előtte mozog simán van ott valami rugó esetleg?

Nincs, maga a bowden spanolja.

Link to comment
Megosztás:

Hellósztok!

Egy olyan problémám van, hogy házi feladatként egy f Astra jobb első féktárcsájának károsodás elemzését választottam. Ehhez viszont kellenének az eredeti méretei az alkatrésznek.

Jelenlegi méréseim szerint egy 234 mm-es féktárcsa részem van 8 mm-es vastagsággal, 40 mm-es legnagyobb magassággal, a tetején 6db 14-mm-es furat+ egy 6 mm-es süllyesztett furat, 60 mm-es központi furattal.

Nagyon örülnék, ha tudnátok nekem adni ábrákat a beépítéséről, és az eredeti méreteiről.

Előre is nagyon szépen köszönöm!

Üdvözlettel Ákos!

Hellósztok!

Egy olyan problémám van, hogy házi feladatként egy f Astra jobb első féktárcsájának károsodás elemzését választottam. Ehhez viszont kellenének az eredeti méretei az alkatrésznek.

Jelenlegi méréseim szerint egy 234 mm-es féktárcsa részem van 8 mm-es vastagsággal, 40 mm-es legnagyobb magassággal, a tetején 6db 14-mm-es furat+ egy 6 mm-es süllyesztett furat, 60 mm-es központi furattal.

Nagyon örülnék, ha tudnátok nekem adni ábrákat a beépítéséről, és az eredeti méreteiről.

Előre is nagyon szépen köszönöm!

Üdvözlettel Ákos!

Ja és ha tudnátok felületi érdességet is megadni, azt is nagyon szépen köszönném.

Link to comment
Megosztás:

Hellósztok!

Egy olyan problémám van, hogy házi feladatként egy f Astra jobb első féktárcsájának károsodás elemzését választottam. Ehhez viszont kellenének az eredeti méretei az alkatrésznek.

Jelenlegi méréseim szerint egy 234 mm-es féktárcsa részem van 8 mm-es vastagsággal, 40 mm-es legnagyobb magassággal, a tetején 6db 14-mm-es furat+ egy 6 mm-es süllyesztett furat, 60 mm-es központi furattal.

Nagyon örülnék, ha tudnátok nekem adni ábrákat a beépítéséről, és az eredeti méreteiről.

Előre is nagyon szépen köszönöm!

Üdvözlettel Ákos!

M08.4475.10B.JPG

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kézifékkel kapcsolatban van egy kérdésem. Szerintetek baj, hogy ha mínuszokban éjszakára behúzom a kéziféket??? Utcán állok és a terep is indokolja, hogy behúzzam a kéziféket. Azt hallottam, hogy nem vmi jó mínuszokban behúzni a kéziféket. Mi a véleményetek erről?

Köszi előre is!

Jan

Astra F C16NZ Ferdehátú 93'

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kézifékkel kapcsolatban van egy kérdésem. Szerintetek baj, hogy ha mínuszokban éjszakára behúzom a kéziféket??? Utcán állok és a terep is indokolja, hogy behúzzam a kéziféket. Azt hallottam, hogy nem vmi jó mínuszokban behúzni a kéziféket. Mi a véleményetek erről?

Köszi előre is!

Jan

Astra F C16NZ Ferdehátú 93'

Elviekbe befagyhat behúzott állapotba.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kézifékkel kapcsolatban van egy kérdésem. Szerintetek baj, hogy ha mínuszokban éjszakára behúzom a kéziféket??? Utcán állok és a terep is indokolja, hogy behúzzam a kéziféket. Azt hallottam, hogy nem vmi jó mínuszokban behúzni a kéziféket. Mi a véleményetek erről?

Köszi előre is!

Jan

Astra F C16NZ Ferdehátú 93'

Azt kockáztatod vele, hogy befagy.

Link to comment
Megosztás:

Hát ez nem hangzik túl jól. Jó, hogy mondjátok, mert akkor valahogy megoldom, hogy ne kelljen behúznom. Esetleg ha sebességben hagyom? Abból lehet vmi?

Én mindig úgy parkolok, hogy 1-es sebességbe rakom a váltó, és a kereket ráfordítom a padkára a biztonság kedvéért. Én is mindig dombon parkolok.

Link to comment
Megosztás:

Hát ez nem hangzik túl jól. Jó, hogy mondjátok, mert akkor valahogy megoldom, hogy ne kelljen behúznom. Esetleg ha sebességben hagyom? Abból lehet vmi?

Ezt egyébként tanítják is. Kicsit furcsálom, hogy nem hallottál róla. :lol: De ha kinyitod a KRESZ-könyvet a vezetéstechnika résznél ...

Link to comment
Megosztás:

Hát ez nem hangzik túl jól. Jó, hogy mondjátok, mert akkor valahogy megoldom, hogy ne kelljen behúznom. Esetleg ha sebességben hagyom? Abból lehet vmi?

Nekem egyszer fagyott be a kézifék télen, aztán akkorát roppant hátul valami, hogy azt hittem elhagytam a hátsó hidat. Azóta csak sebességben hagyom.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudnatok segiteni abban, hogy pontosan milyen betétet vegyek az autohoz? (Elore , tarcsafekhez ) Rugos nem rugos vagy milyet, unix honlapjan van 8 féle nem igazan tudok donteni melyik is a nekem valo . Vagy ami ott van az mind kompatibilis hamár a kereso kidobta... GyiK-ot elolvastam tobbnyire mindent megcsinalok ami elojon hiba es nem feltetlen kell hozza szerelo remelem ez is menni fog hamar muszaki ember vagyok :lol: csak a megfelelo betetet kene kivalasztani , hogy ne szetszedes pillanataban jojjek ra , hogy baj van ;)

( 1.7TDS Isuzu motoros F Astra )

Rugós, nem rugós?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.