Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tom

Recommended Posts

Cali 2.5

- Elől 288 mm.

- Hátul 270 mm, de nagyobb betétek B Omiból és 38as nyereg A omiról.

B Veki dupla szervodob + 25 mmes főfék.

Astra:

- Elől 256 mm.

- Hátul 260 mm, 35ös nyereg.

1.6 16V szervodob + 23 mmes főfékhenger.

Neked milyen 22mmes kell? Abs nélküli?

Igen. ABS-es van itthon, de azzal nem sokra megyek. Bontóban meg semmilyen nagy nincs, csak kicsi.

az is valamelyik vectra de megkeresem ha lesz egy kis időm.

SZerintem a v6 lesz.

Link to comment
Megosztás:

Na, Wegapower kartács segítségével bontóztam én is egy fékcső elosztót:

a1_2014_1_24_kpl7j7ix3x.jpg

Kemény 1000JMF volt az ára, egy jobbkormányos G astra Kombiból származik. Ha nem mondja hogy van ilyen, akkor szerintem még mindig szopnék az abs-es főfékhengerrel, így viszont holnap már fel is kerül a cucc.

Link to comment
Megosztás:

Na, Wegapower kartács segítségével bontóztam én is egy fékcső elosztót:

Kemény 1000JMF volt az ára, egy jobbkormányos G astra Kombiból származik. Ha nem mondja hogy van ilyen, akkor szerintem még mindig szopnék az abs-es főfékhengerrel, így viszont holnap már fel is kerül a cucc.

Mit vársz tőle? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Mit vársz tőle? :rolleyes:

Mármint mitől?

Nekem jelenleg elöl 280-as meriva fékek vannak, hátra meg felment a gyári tárcsa. Mindehhez maradt a gyári 20-as ffh, ami így nagyon nem jó. Ugyan a donorból van 22-es ffh-m, de az abs-es, és eddig amiatt nem is tudtam feltenni.

Link to comment
Megosztás:

Úgyám. Wegapower kartács meg valami corsából szedte.

Én meg a "hülye" angoloktól szedtem az infót. Csak azt nem értem hogy 2000 km re vannak tőlünk és még is fényévekkel előrébb járnak autóépítésben. Amúgy minden olyan autóban van amit szerelteg ABS sel is de a fapadosat anélkül kérték. B-C corsa G astra B vectra

Link to comment
Megosztás:

Én is gondolkozom ezen a B Vectra devanderen. Elég csak a dobot cserélni, vagy kell a tartó konzola is? És maradhat e az eredeti főfékhengerem?

A 22 es astra nem jó a dobra mert befele a 25 -ös jobban belóg az nem plug&play és nem is átalakítható. A duplába csak a saját főféke pászol.

Link to comment
Megosztás:

Akkor mi a fenéért lett kitalálva? :D

Bárminemű megcsúszás esetén működnie kell(ene).

Akkor passz...a kerék blokkolásához aszfalton elég komoly fékerő kell hóban jégen viszont nagyon kicsi...lehet hogy az ABS-nem tud ilyen finoman szabályozni vagy tudomisén...több ABS-el szerelt autóval mentem már, és elöfordult hogy keményre taposott havon nem darált a pedál hanem egyszerűen blokkolt a kerék.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Az abs hóban NEM működik. Pláne nem a mieink, ezek a rendszerek még nagyon buták. Anyámé vizes úton sokszor már darál, én meg várnám a fékhatást, de semmi.

Nincs ezen mit csodálkozni.

Egyébként mikor nem működik akkor nem villog az abs jel?

Nem villog semmit. miért villognia kellene?

Link to comment
Megosztás:

Nem villog semmit. miért villognia kellene?

Nem, ha villogna, akkor hibát jelez.

MÁs:

Bekerült a nagy ffh végre! http://napivuki.blog.hu/2014/01/25/braking_nyuz

Azt mondja meg nekem valaki, hogy az mennyire normális, hogy az első 1-2centin szinte semmit nem csinál a fék? Illetve hogy lehet ezt megszűntetni? Vegyek egy 25-ös ffh-t? :D (mondjuk az első nyergekből kiindulva, az kéne bele)

Link to comment
Megosztás:

Nem, ha villogna, akkor hibát jelez.

MÁs:

Bekerült a nagy ffh végre! http://napivuki.blog.hu/2014/01/25/braking_nyuz

Azt mondja meg nekem valaki, hogy az mennyire normális, hogy az első 1-2centin szinte semmit nem csinál a fék? Illetve hogy lehet ezt megszűntetni? Vegyek egy 25-ös ffh-t? :D (mondjuk az első nyergekből kiindulva, az kéne bele)

Dobféknél szokott beljebb kerülni a fogáspont ha nem jó az utánállító és túl messze vannak a pofák a dobtól, ahogy kopnak. De szerintem a főfék is olyan hogy nem azonnal nyomja az olajat ahogy elkezded nyomni a pedált.

Link to comment
Megosztás:

Dobféknél szokott beljebb kerülni a fogáspont ha nem jó az utánállító és túl messze vannak a pofák a dobtól, ahogy kopnak.

Ezaz. Itt viszont 4 tárcsa van. :D Majd azért a jövőhéten rátesszük padra, hogy kiderüljön mit csinál.

Na meg majd kéne rá egy terhelésfüggő szabályzó is... nem is értem miért nem azzal szerelték gyárilag. Mondjuk vectrán még amúgy se láttam.

Link to comment
Megosztás:

Ezaz. Itt viszont 4 tárcsa van. :D Majd azért a jövőhéten rátesszük padra, hogy kiderüljön mit csinál.

Na meg majd kéne rá egy terhelésfüggő szabályzó is... nem is értem miért nem azzal szerelték gyárilag. Mondjuk vectrán még amúgy se láttam.

Én most tartok ott hogy lehet feleslegesen szerelem fél éve a féket....Karcsi volt nálam itt egy sráccal beültem a kocsijába ugyanúgy padlóig lehet nyomni a pedált...ez már a 3. astra ami ilyen.... :omg:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.