Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tom

Recommended Posts

Mégiscsak igaz a mondás?Az tanítja,aki nem ért hozzá? :unsure:

igaz bizony, de ha még esetleg szépen megmagyrázza neki valaki, akkor még neki áll feljebb hogy milyen hülye vagy.

csak érdekesség képen:

mi az astrába ugy cserltük az olajat, hogy a szűrőt feltöltöttük, és egy gyors mozdulatta, felraktuk a heylére, és egy minimális pár csepp ha kiment a szűrőből ez idő alatt.

megkéedeztem hogy nem tölti e fel erre:

ajj de hülye vagy hát akkor az öszes olaj kifolyik, meg soha se szokták feltölteni a szűrőket.

egyik dolog hogy az összes olaj tuti nem folyik ki, mer amit a papir felvesz az se fog már sose kifolyni belőle, csak cserélődni, a másik pedig, hogy biztos sok kamionba cserélte már az olajat, meg sok 80as audiba, ahol többnyire lyukkal felfelé van téve a szűrő, kamionba meg nemigazán szokták megvárni még az a pár liter olajat felszivaj...

na mindegy csak ennyit a tanárunkrol:)

jaaaa évvégén beviszem neki a metás ujságokat, és megmutatom a borító oldalt, ahol töltik a szűrőt, meg felveszem gépre a műsorokat, ahol ugyancsak töltögetik:)

de meglehetaz is hogy ha magyaráz háttal állok neki :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kézifékkel kapcsolatban lenne kérdésem... van ugye rajta egy gomb, ami normális esetben benyomható, de ha nem tartjuk nyomva, kiugrik, és reteszeli a kéziféket az éppen aktuális állásánál. Namármost, e jó tulajdonságát az én gombom elfelejtette, és állandóan bent ragad, nem ugrik vissza. Mintha a rugó kiugrott volna belőle... (Kocsi rögzítése úgy műkszik azóta, hogy a kézifékkar felső állásában kihúzom fogóval a gombot, és aztán úgy marad... meg van a csomagtartóban egy B30as blokktégla a hátsó kerék mögé :unsure:

Valakinek valami ötlete, mi lehet a gond? Mit kellene cserélni a javulás érdekében? Szétszedhető egyátalán a kézifékkar?

Link to comment
Megosztás:

Fékcsere óta a jobb hátsó tárcsa tövében két helyen is kb 10 centi hosszan egy lilás elszineződés van. Valami hősokkot kaphatott, valószínűsítetően a dobféktől, mert már akkor észrevettem, mikor a fékezésekkel nagyon vigyáztam.

Ma jutottam odáig, hogy megemeltem a hátulját az autónak és megpörgetve a kereket érezhető, hogy néhány helyen kicsit befog a fék. Bár ez, igaz mégkisebb mértékben, de tapasztalható a másik oldalon is.

Kérdés, hogy látott-e már valaki ilyen elszineződést, lehet-e gond ebből, továbbá van-e mód teljesen megszünetetni a pofák és a dobrész összeérését?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kéne egy kis help!!!

Van nálunk egy csodálatos autósbolt. Bementem, megrendeltem tőlük a Brembo max 256-os tárcsát, csak mikor mentem érte, átalakult Ate tárcsára. Kicsit marha ideges ledtem. Ha egyszer Brembot rendelek tán azt is kéne eladni.....

Tudtok boltot, vagy honlapot ahol tudok venni???? .... Járom az egész országot, ezért több lehetőség is érdekelne.

......Persze a Ferrodo betétek is kellenének.

ELŐRE IS KÖSZI A SEGÍTSÉGET !!!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kéne egy kis help!!!

Van nálunk egy csodálatos autósbolt. Bementem, megrendeltem tőlük a Brembo max 256-os tárcsát, csak mikor mentem érte, átalakult Ate tárcsára. Kicsit marha ideges ledtem. Ha egyszer Brembot rendelek tán azt is kéne eladni.....

Tudtok boltot, vagy honlapot ahol tudok venni???? .... Járom az egész országot, ezért több lehetőség is érdekelne.

......Persze a Ferrodo betétek is kellenének.

ELŐRE IS KÖSZI A SEGÍTSÉGET !!!!

Tudok egy egyszerű megoldást: ha BP-en is jársz, a Csergőben tuti kapsz, az oldal alján megtalálod a reklámjukat, arra kattintva az oldalukon megvan a címük is. Úgy rémlik, a lágymányosi híd környékén vannak. Ha klubtag lennél, még kedvezményed is lenne :wacko:

Egyébként az Ate sem rossz márka tudtommal :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.