Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

valaki árulja már el hogy a fenébe lehet felaplikálni a első kerékívnél azt a díszítőcsíkot és mi pénz abból egy első pár mert az előző tulaj a sziloplasztos megoldás híve volt, hogy törjön le a keze aztán most kezd lejönni, de félek hogy bleekap a szél ugyhogy megcsinálnám kultúráltra.

A sziloplasztos kolléga keze törjön le. Elöl le kell szedni a kerékjárat belső takaró-műanyagját (nem a legegyszerűbb), az hidegben nem ajánlott. Utána látni fogod (érezni, mert belül van), tizes műanyag anyák tartják, korrekt megoldás.

Újonnan egy itteni kolléga a nyár végén 4100 Ft-ot írt, gondolom a négyre együtt.

Sok sikert!

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

A lámpaállító motort be lehet applikálni '97-es B corsába? Öt ajtós swing (X14SZ). Ha igen, mennyibe fájna?

Krisz

Hali. Keress a motortérbe a két lámpa könyékén csatis árválkodó vezetéket. Ha van akkor nincs más dolgod mint 2db magasságállítós lámpa amire rádugod a 2 áválkodó vezetéket (ha jól emlékszem 3 lábú) beteszel egy kapcsolót a műszerfalba és kész.

A két csati a fényszóróhoz menő vezetékbekötegbe van befűzve és ha még nem volt gányolva akkor műanyagcsőben van.

Remélem érthetően írtam. Ha nem kérdezz nyugodtan

Sok sikert.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Csatlakozok az elöttem szólóhoz de nekem is lenne egy eladó darabom...

Egy 1.5 td isuzu Corsa motrom lenne teljesen kompletten féltengelyekkel eggyütt csak a generátor hiányzik róla, ha valakit érdekel az hívjon bátran.

Ja a motorhoz papírt nem tudok adni, 3 éve áll a garázsban letakarva légmentesen lezárva...

Telefon: 06303879605

Link to comment
Megosztás:

A sziloplasztos kolléga keze törjön le. Elöl le kell szedni a kerékjárat belső takaró-műanyagját (nem a legegyszerűbb), az hidegben nem ajánlott. Utána látni fogod (érezni, mert belül van), tizes műanyag anyák tartják, korrekt megoldás.

Újonnan egy itteni kolléga a nyár végén 4100 Ft-ot írt, gondolom a négyre együtt.

Sok sikert!

akkor visszaszilozom ha szép napsütés lesz meg megcsinálom. :lol: ugyis le kell szedni a lököst is mert nem úgy álla hogy kéne. köszi

Link to comment
Megosztás:

akkor visszaszilozom ha szép napsütés lesz meg megcsinálom. :lol: ugyis le kell szedni a lököst is mert nem úgy álla hogy kéne. köszi

Hali!!!

Untitled_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ha nem adnak hozzá csavarokat akkor sima facsavar fejét kell négyzetre leköszörülni. ( én így csináltam )

Ha a műanyag anya sincs meg, az már húzósabb árban van.

De szerintem meg lehet oldani sima 6-os csavarral is csak ott többet kell köszörülni a fején. De majd ha leszeded ( vagy leesik :lol: ) meglátod hogy is néz ki.

Ha nem látszódik, a szett ára 5036 Ft.

Kb máshol is hasonló.

Link to comment
Megosztás:

Újonnan egy itteni kolléga a nyár végén 4100 Ft-ot írt, gondolom a négyre együtt.

Ennél azért egy "picit" drágább...

Az elsőknek darabja 5e Ft, a hátsóknak meg 12e Ft úgyszintén darabja, szóval az egész szett jócskán túl van a 30ezren. Gondolom ezért sziloplasztozott inkább az előző tulaj (bár az sztem is kendács munka).

Link to comment
Megosztás:

bárdiba tényleg pár ezres de minöség is kula....

Azt nem tudom milyen minőség, még nem kellett vennem.

Akkor bontó.

Vagy valami műanyagossal kell belülre hegesztetni csavarnak valami foglalatot. Mert gondolom azért van szilózva mert nincs csavarhely.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.