Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Hali!!!

Az a baj a km órával, hogy ami nem fordulatszámmérős annak nem ilyen átlátszó plexiből van a hátulja, hanem valami átvilágíthatatlan lemez.

Ott a fény csak oldalról jut a számlapra. Amikor még nekem is olyan volt, akkor akartam bele csinálni CD tokból, de nem volt idegzetem kireszelgetni a km számláló kis Lyukait.

Most a Tigra műszer van benne az is pont ilyen. Csak az a baj, hogy a mutató tömör narancssárga műanyag, amit nem lehet hátulról megvilágítani.

Link to comment
Megosztás:

A terv1 nálam a nyerő :D

Nekem is teccik, de gondolkozok rajta, hogy lehet olyan szürkére kéne színeznem, mint amilyen a műanyag háza a műszer falnak. Majd meg látom még milyen lesz, minden esetre ötleteket meg halgatok, hogy milyen logókat vagy ilyesmit lehetne még bele tenni :rolleyes:

Hali!!!

Az a baj a km órával, hogy ami nem fordulatszámmérős annak nem ilyen átlátszó plexiből van a hátulja, hanem valami átvilágíthatatlan lemez.

Ott a fény csak oldalról jut a számlapra. Amikor még nekem is olyan volt, akkor akartam bele csinálni CD tokból, de nem volt idegzetem kireszelgetni a km számláló kis Lyukait.

Most a Tigra műszer van benne az is pont ilyen. Csak az a baj, hogy a mutató tömör narancssárga műanyag, amit nem lehet hátulról megvilágítani.

Nem is hallottam hogy ilyen is van ;) Én csak a sajátomét ismerem, és csak sajnos olyannak tudok szerkeszteni, akinek ugyan ilyen van. Mert ahogy néztem, a skálázás más mutatókon már el térő, meg van ahol a bal oldalt van a víz hőfok mérő. Nekem a jobb oldalt van....

Link to comment
Megosztás:

Ezen a fakó kéken szerintem átlátszik de csak oda kell tartanod és meglátod..

De ha nem buli akkor fehér izzó :D

Szerk: Mi pénzes palik vagytok... olyan felbontású meg minőségű képeket feltöltöttetek.. :rolleyes: a netem alig bírta behozni.. ;)

Volu, inkább a kocsi óráról meg maga a kocsiról tettél volna még fel pár képet nagyon kíváncsi lennék rá, mert ahogy elnézem nem hétköznapi :D

Jah meg a felni hát ami a képen rajta volt attól még a gyári is jobb :D dobd rá vissza azt a feketét ami az avatar képedben is van :D GRAT hozzá! :D

Szerk2: hát azért szeretnélek én látni egy forgalmas helyen hogy bemászol a csomagtartón.... még a rendőröket is rád hívhatják xD

Link to comment
Megosztás:

Hy,

na ilyen volt:

http://kepfeltoltes.hu/view/100531/ilyen_v...ltoltes.hu_.jpg

és ilyen lett:

http://kepfeltoltes.hu/view/100531/ilyen_l...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/100531/uj_kili...ltoltes.hu_.jpg

A hátsó ajtóról a központi zárat kikötöttük, igy azt csak kulccsal lehet nyitni ha esetleg baj lenne :rolleyes:

És még jól is néz ki!

Ezen a fakos kéken szerintem átlátszik de csak oda kell tartanod és meglátod..

De ha nem buli akkor fehér izzó :D

Nem nem, nem fehér izzózok :D Max. fehér led...de az már nagyon a max!!! ;)

Link to comment
Megosztás:

tudom, a felni annyira nem szép és a lökös is lóg, söt van még egy csomó hibája,de nem tehetek róla, szerelmes vagyok belé :rolleyes:

Ez a tükörház eredetileg fekete volt, vagy anyagában színezett?

Asszonyén anyagában színezettek a tükörházak + benya fedél, de ezeken látszik, hogy más árnyalatúak, mint a kocsi. (idő + nap megtette a hatását) Formára ugyan az, mint a tiéden, ezért kérdezem.

Az anyagában színezettet lehet festeni korrektül utólag, vagy valami előalapozott új kell rá?

Link to comment
Megosztás:

Ez a tükörház eredetileg fekete volt, vagy anyagában színezett?

Asszonyén anyagában színezettek a tükörházak + benya fedél, de ezeken látszik, hogy más árnyalatúak, mint a kocsi. (idő + nap megtette a hatását) Formára ugyan az, mint a tiéden, ezért kérdezem.

Az anyagában színezettet lehet festeni korrektül utólag, vagy valami előalapozott új kell rá?

Gyárilag ilyen szinü volt minden rajta, a tükörházak, a hátsó szárny a küszöbök - minden. Nem értek a fényezéshez,de sztem egy kis csiszolás, alapozás sosem árt színre fújás elött

Link to comment
Megosztás:

Hali!!!

Ha valakinek van ideje és türelme a számlap készítéshez, ITT nézzen szét.

Sok hasznos infó van.

Ha jól gondolom akkor ez műszerek elő lapjához van speciálozódva. Lehet vele szerkeszteni kocsiba is a számlapot, csak a skálázást kéne el találni. Nem mindegy hogy a 40 és a 60 közt 1,5 cm van, vagy pedig 12 :rolleyes:

Skodaaaaa

Minden esetre ez a program amiről írnak (front designer3) hasznos lehet még, úgyhogy majd meg szerzem.

Link to comment
Megosztás:

Gyárilag ilyen szinü volt minden rajta, a tükörházak, a hátsó szárny a küszöbök - minden. Nem értek a fényezéshez,de sztem egy kis csiszolás, alapozás sosem árt színre fújás elött

Mibe fájt anyagilag a láthatatlanság? mármint a kilincsé?

Link to comment
Megosztás:

A hétvégén nekiállok a központi zár beszerelésnek, ha az idő is engedi.

A gyári biztitábláról szeretném megoldani a táp oldalt. Ott melyik biztin van folyamatos fesz, amikor nincs gyújtás?

A testet honnan lehet esetleg ellopni a biztitábla környékén, ha nem akarok külön tápvonalat kiépíteni az akkutól?

Link to comment
Megosztás:

Mibe fájt anyagilag a láthatatlanság? mármint a kilincsé?

hát...a kilincseket kaptam egy nagyon jó barátomtól aki fényező, igy a fényezés sem került semmibe és neki van egy müanyagos barátja aki szintén ingyen beforrasztotta a lyukakat...szóval semmibe :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A hétvégén nekiállok a központi zár beszerelésnek, ha az idő is engedi.

A gyári biztitábláról szeretném megoldani a táp oldalt. Ott melyik biztin van folyamatos fesz, amikor nincs gyújtás?

A testet honnan lehet esetleg ellopni a biztitábla környékén, ha nem akarok külön tápvonalat kiépíteni az akkutól?

Ha szabad gonoszkodnom: hogy melyik biztin van gyújtás nélkül feszültség: végy egy kéziműszert, és mérd le. Ha nincs, akkor végy egy izzót, és egy szál vezetéket. Egyben ezzel a módszerrel kereshetsz biztos földet is; ha szépen világít a lámpa, amikor a vezeték a biztin van, az égő talpa meg egy fémes felületen, akkor megvan a testpont, és a táp is.

Így azt is kivédheted, hogy valamelyikőnk jószándékúlak bár, de félrevezet :rolleyes:

Jó szervizelést! ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Corsa B '96 X14SZ kormányművének (nem szervós) kiszedésében tud valaki tanácsot adni. Egy hét múlva lejár a műszakim és meg szeretném csinálni, mert azt mondták így már nem megy át. FONTOS lenne. Köszönöm szépen előre is.

G.

Ahoj; a marótis könyv alapján (#1334-es bejegyzés, alapban 67-es oldal) néztem, nem egyszerű dolog.

Link to comment
Megosztás:

Ha szabad gonoszkodnom: hogy melyik biztin van gyújtás nélkül feszültség: végy egy kéziműszert, és mérd le. Ha nincs, akkor végy egy izzót, és egy szál vezetéket. Egyben ezzel a módszerrel kereshetsz biztos földet is; ha szépen világít a lámpa, amikor a vezeték a biztin van, az égő talpa meg egy fémes felületen, akkor megvan a testpont, és a táp is.

Így azt is kivédheted, hogy valamelyikőnk jószándékúlak bár, de félrevezet ;)

Jó szervizelést! :D

Mi ebben a gonosz?

Van műszerem, tudom is használni ( :rolleyes: ), csak azt az elvet követem, hogy nem kell újra feltalálni a spanyol viaszt. (ha megvan a "know how", akkor használni kell)

Tehát: ha vannak bevált pontok erre, akkor minek keresgélni? Jobb úgy nekilátni, hogy már tudod, mit hova köss, mintha akkor kell agyalni rajta. Gondolom nem az elsők között csinálok ilyet, gondoltam simán kapok választ erre.

Annak örülnék, ha olyan írna róla, aki már csinálta, nem "külsős", akinek ötletei vannak, de sosem csinált még hasonlót.

Talán tele a fórum az első kategóriával is, legalábbis ebben bízok.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.