Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Attól függ mekkora felnid és mennyi pénzed van. Alámegy még a 308-as tárcsa is, Demonak is valami Subaru fék van elöl...

Most jelen pillanatban egy gyári 15ös opel van rajta (alu 5 küllős) 6x15ös felni 195/50es gumikkal.

Calibra féke jó lenne rá? ha már calibra moci megy bele :D

De amúgy melyik az, ami elengedhetetlen hozzá? pl: 256os elég?

Link to comment
Megosztás:

nekem 256os fékek vannak gyárilag ( b corsa gsi) és gyári 14es kerekek, és a c20ne-t sztem ez még jól megfogja...,ha egyszer majd Demo addig szivja a véremet amig bele nem faragtatok vele egy c20xet :D, akkor én max egy hátsó tárcsaféket meg valami nagyobb fékeröszabályzót meg föfékhengert tennék bele...de hát ez mint zsééézsééézsééé

Link to comment
Megosztás:

nekem 256os fékek vannak gyárilag ( b corsa gsi) és gyári 14es kerekek, és a c20ne-t sztem ez még jól megfogja...,ha egyszer majd Demo addig szivja a véremet amig bele nem faragtatok vele egy c20xet :D, akkor én max egy hátsó tárcsaféket meg valami nagyobb fékeröszabályzót meg föfékhengert tennék bele...de hát ez mint zsééézsééézsééé

A Te 256-osod és egy Calibra, Vectra, stb. 256-osa között hatalmas különbségek vannak! ^_^

Amúgy hátsó tárcsához Corsába én legalább 284-es féket raknék előre, különben túlfékezi a hátulját. :P

Link to comment
Megosztás:

nekem 256os fékek vannak gyárilag ( b corsa gsi) és gyári 14es kerekek, és a c20ne-t sztem ez még jól megfogja...,ha egyszer majd Demo addig szivja a véremet amig bele nem faragtatok vele egy c20xet :D, akkor én max egy hátsó tárcsaféket meg valami nagyobb fékeröszabályzót meg föfékhengert tennék bele...de hát ez mint zsééézsééézsééé

B corsa nem volt gyárilag 256os fékkel ^_^ Csak 236-os hűtöttel.

Link to comment
Megosztás:

Ha nem ragasztom azt a cumot oda akkor a kocsi festése bánja...

Meg aztán te mit ragasztottál volna oda, okostóni? :D

a 4116-hoz hozzászólásodban szerintem nem beszélhetünk festék védelemről ha már egyszer ifának használod az autót.....

Link to comment
Megosztás:

Neked is igazat adok, de meg védem Bélát is ! Nem csak arra jó a kocsi, hogy A-ból B-be el vigyen :D hanem vigyen téglát is! Ha most erre kellett, akkor erre kellett ^_^ Anyám is hozott valahonnan haza a Corsával valami kis pálma fa szerűséget! Azt hittem le hidalok, amikor meg láttam a kocsi hátulját, és szembe tűnt, hogy nem látok át a hátsó ablakon, mert egy zöld nagy hatalmas izét látok a kalap tartó helyett ! De annyira, hogy nem láttam át szó szerint az ablakon! Máig nem tudom fel fogni hogy az istenbe tudta be paszírozni azt a dzsungelt! De lehet jobb is hogy nem tudom... :P

[ Szerk.:

Ne harizzatok, de el csesztem a hozzá szólást! Kicsit be vagyok rúgva, tényleg elnézést! Mester) ]

Link to comment
Megosztás:

Már ha ennyire ifa téma van.. akkor elmondom hogy hátul 2dB M30 as ládába volt tégla belerakva. (egyedül be se bírtam emelni ^_^ :D ) és még azon kívül, le volt takarva a hátsó ülés ilyen nagyobb plédszerű ronggyal és azon is volt egy M30as láda tele téglával. lényegében csak kiemeltük a 3 ládát és kész... a kocsi nem lett koszos. De ha koszos is lett volna nem bírt volna érdekelni mert simán elhoztam 5-6E ft értékű téglát tök ingyen magunknak. Nem eset volna nehezemre kitakarítani..

Meg mivel sokat járunk a kocsival melózni.. ezért általában kívülről mindig poros, de belülről olyan mintha egy városi autó lenne sőt még annál is tisztább.

Link to comment
Megosztás:

Mire gondolsz??

Mik amiket átt kellene még alakítani, h elbírja??

Hali mindenkinek,

Egy kis tapasztalat a nagy blokkos fék átalakításokról:

Első körben tisztázzuk azt hogy nekem üres a bódé és c20xe van elöl ami azt jelenti hogy a hátsó tengelyen a súly kb. nem sok.

Előre 256-os astra hűtött tárcsát raktam hozzá való féknyereggel puha betéttel. A tárcsát én martam, de szerintem potom pénzért megcsinálják egy esztergályos műhelyben ha gyári sim tárcsát veszel.

a Hátsó fékhez nem nyúltam.

Ennek köszönhetően egy full brutál kéttalpas fékezésnél elég rendesen belassul a vas, DE ha nem ésszel csinálod akkor a hátulját a gyári dob fékkel is eldobja ami egyszer-kétszer tud meglepetést okozni ha nem ismered még az autódat. A másik probléma meg az íven való fékezés itt is észnél kell lenni mert hamar rossz irányba tekergetheted a verdát.

A felnik 7*15-ek barum bravuris gumikkal elöl cserések lassan kb. 10ezer km (talán még kibírják ezt a nyarat), a hátsó csak akkor kopik ha állatkodok és kézifék fel van akasztva :D ^_^

szal szerintem ha xe-t teszel a bódéba akkor előre min 256-os hűtött fék amihez semmi faragás nem kell, a hátsóhoz meg akkor nyúlj ha már hergeled a motort, vagy éppenséggel szeretnél tárcsát ami sokkal jobb mint a gyári dob.

Egyébként meg az én problémámra a megoldás egy marha egyszerű fékerőszabályzó beiktatása lenne amit nem csináltam meg mert át lesz építve a gép fullosan versenyre. De neked lehet nem lenne hülyeség ezen is gondolkoznod.

Ha tárcsát teszel hátra mindenképpen kell a fékerőszabályzó amit te állítasz be.

A fent leírtak teljesen saját tapasztalatok az én vasamból kiindulva, az én vezetési stílusomhoz és egy nagy blokkos b corsához.

Mindenkinek további kellemes vasárnap délutánt.

csumi G

az autó építésről pár kép meg tech infó hátha kapsz egy két ötletet :

B corsa c20xe

Link to comment
Megosztás:

A fent leírtak teljesen saját tapasztalatok az én vasamból kiindulva, az én vezetési stílusomhoz és egy nagy blokkos b corsához.

Mindenkinek további kellemes vasárnap délutánt.

csumi G

az autó építésről pár kép meg tech infó hátha kapsz egy két ötletet :

B corsa c20xe

Hűű ember nagy respekt!! Amúgy nem lett nagyon alulkormányzott az amúgy is erre hajlamos autó a nagy blokktól?

Ha én alakítanám a vasam,akkor kívülről semmi nyoma nem lenne csak nagyobb motor+fék+futómű menne alá,még az 1.2i feliratot is rajtahagynám..aztán hadd nézzenek a lámpánál,hogy ez meg mi vóót :D

Ahányszor elgondolkozom rajta,hogy nagyobb motor kéne bele mindig fejbek*r a valóság: ezzel a 45 LE-vel is simán lehet drága fényképeket készíttetni..pár napja is Szeged-Dunaföldvár távon 3 sünmobilból lézereztek...Az autópályákon meg lassan minden méter be van radarozva/lézerezve,ha 45le-vel és 120ló val is ugyanannyival mehetek,akkor meg mi értelme lenne az egésznek....

A lézerblokkolónál meg mindig van jobb lézer...

Link to comment
Megosztás:

Hűű ember nagy respekt!!

Ha én alakítanám a vasam,akkor kívülről semmi nyoma nem lenne csak nagyobb motor+fék+futómű menne alá,még az 1.2i feliratot is rajtahagynám..aztán hadd nézzenek a lámpánál,hogy ez meg mi vóót :D

Ahányszor elgondolkozom rajta,hogy nagyobb motor kéne bele mindig fejbek*r a valóság: ezzel a 45 LE-vel is simán lehet drága fényképeket készíttetni..pár napja is Szeged-Dunaföldvár távon 3 sünmobilból lézereztek...Az autópályákon meg lassan minden méter be van radarozva/lézerezve,ha 45le-vel és 120ló val is ugyanannyival mehetek,akkor meg mi értelme lenne az egésznek....

A lézerblokkolónál meg mindig van jobb lézer...

nos én kimondottan versenyre építettem attól függetlenül hogy napi használatban van. a kamerákat tudom hol lehet megtalálni ezért nem gáz

a lézerre meg annyi hogy 200K huf-ért van olyan hogy semmit nem látnak belőled ez tapasztalat mert kipróbáltuk és akkor se gáz ha megállítanak miatta (utánnad jön a motoros fakabát) mert akkor egy sima tolató radar funkciót tölt be.

amúgy ez csak megszállott fanatikusaknak való legalább annyi önkontrollal hogy harmadik padló után 5-be teszi és nem nyomja tovább ^_^

de nekem ez egy hosszú évekig dédelgetett álmom volt. megcsináltam. most meg jön majd a phase2 :P

am nekem is 1.2 8V volt de nagyobb hanggal mint most ;)

Link to comment
Megosztás:

nos én kimondottan versenyre építettem attól függetlenül hogy napi használatban van. a kamerákat tudom hol lehet megtalálni ezért nem gáz

a lézerre meg annyi hogy 200K huf-ért van olyan hogy semmit nem látnak belőled ez tapasztalat mert kipróbáltuk és akkor se gáz ha megállítanak miatta (utánnad jön a motoros fakabát) mert akkor egy sima tolató radar funkciót tölt be.

amúgy ez csak megszállott fanatikusaknak való legalább annyi önkontrollal hogy harmadik padló után 5-be teszi és nem nyomja tovább :D

de nekem ez egy hosszú évekig dédelgetett álmom volt. megcsináltam. most meg jön majd a phase2 ^_^

am nekem is 1.2 8V volt de nagyobb hanggal mint most :P

Belselyéről is tehettél volna fel még képet. Meg hagy kérdezzem már meg hogy azok az üléscsodák mibe fájtak. Üdv

Link to comment
Megosztás:

Ahányszor elgondolkozom rajta,hogy nagyobb motor kéne bele mindig fejbek*r a valóság: ezzel a 45 LE-vel is simán lehet drága fényképeket készíttetni..pár napja is Szeged-Dunaföldvár távon 3 sünmobilból lézereztek...Az autópályákon meg lassan minden méter be van radarozva/lézerezve,ha 45le-vel és 120ló val is ugyanannyival mehetek,akkor meg mi értelme lenne az egésznek....

A lézerblokkolónál meg mindig van jobb lézer...

Az a lényege az erősebb motornak, hogy tudsz előzni, nem kell várni míg kiérsz a nagyalföldre és lesz elég hosszú egyenes, a másik nagy előny, hogy könnyeden szalad a dombra a kocsi. Én dombok közt lakom, és a 82 lovas Si-val sem volt a legjobb előzgetni. Most már nincs ilyen problémám.

A fékhez annyit, hogy amíg a dob és a hátsó fékbetét jó állapotban van fainul fékez, amikor már van pereme a dobnak le kell esztergálni, különben nem lehet jól beállítani, és hátramegy a nyomás, nem fékez eléggé, keresztbe megy a kocsi lassításkor meg ilyenek.

Link to comment
Megosztás:

Fúúú te ez nagyon jól néz ki :P valami ilyesmire képzelem el én is az enyimet ;)

Köszi. Ha összeszedted rája a pízt keress meg ;) megoldunk mindent amúgy nemsokára valószínű megválok a szívótól szal eladó sorba fog kerülni. de azt majd késöbb.

700kg-nak egy C20XE, annak már szép lehet a végsebessége :D

Szerk: láttszik is az adatokból 1/8 mérföld ~ 9.1sec 1/4 mérföld ~ 14sec ... szépen pöröghet ^_^

ja pörögni azt tud főleg a 3.6kg-s lendkeréknek köszönhetően elég agresszívan reagál a gázpedálra :D

Belselyéről is tehettél volna fel még képet. Meg hagy kérdezzem már meg hogy azok az üléscsodák mibe fájtak. Üdv

A belsejében semmi extra de csinálok du egy pár képet és felteszem. az ülések dönthetők nekem 43k huf volt darabja plusz a 3 pontos öv nem tom mennyiért de ez is eladó sorba fog kerülni. de erről is majd késöbb. :P

mindenkinek kellemes tiprást. G

Link to comment
Megosztás:

Köszi. Ha összeszedted rája a pízt keress meg :D megoldunk mindent amúgy nemsokára valószínű megválok a szívótól szal eladó sorba fog kerülni. de azt majd késöbb.

ja pörögni azt tud főleg a 3.6kg-s lendkeréknek köszönhetően elég agresszívan reagál a gázpedálra ^_^

a lendkerék érdeklene :P

sztem pár perc alatt "szétdikhásznánk" a kocsidat, ha egyszer eladósorba kerülne ;):D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.