Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

kívülről ,le kell szedni az ablaktörlő alatti levő műanyag burkolatot és az alatt van vékonyabb műanyagot megemelve, ott megtalálod.finom úri meló <_<

Hát, a G Astrában sem jobb semmivel, ott a komplett kesztyűtartót kell kibombázni ugye...

Izé...

"barátja a w-power racing"

Ez valami spéci dolog, mert a kutakon V-Power van.)

Link to comment
Megosztás:

1 órát baszakodtam vele, de istenért se akar

csak a külső része amin a kis háromszög van az esett le.

ezt a kapcsolót ki lehet szedni egybe az egészet?

No hát akkor lássuk a varázslatot:

IMG_3850_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Magát a kapcsolót az érintkezők fogják (elég erősen), és a tetején egy pattintó (a képen felénk néz).

A kapcsoló külső burkolata négy pici félgömbbel kapaszkodik a kapcsolótestbe (nem túl erősen), a képen a k.testen látsz két lyukat, abba kapaszkodik. A félgömbök a felső részen vannak, a képen kéken tükröződnek. Nálad esetleg lekoptak(?).

Link to comment
Megosztás:

1 órát baszakodtam vele, de istenért se akar

csak a külső része amin a kis háromszög van az esett le.

ezt a kapcsolót ki lehet szedni egybe az egészet?

Ki lehet szedni a kapcsolót.

Tudom hogy 2 részes az egész megoldás.. nekem is akadt vele gondom mikor csináltam a közép konzol háttérvilágítását. Szóval ki lehet szedni de akkor tán az egész középkonzol borítását le el venned.

Nekem se sikerült tökéletesen megoldani de a középkonzol felső részét az elakadás jelzőnél volt egy kis villája (műanyag) azt lecsiptem és úgy ahogy beügyeskedtem.. bár valami nekem se jó mert síkban kéne lennie elakadás jelző. Neki is esek még 1X megnézem...

Link to comment
Megosztás:

Ki lehet szedni a kapcsolót.

Tudom hogy 2 részes az egész megoldás.. nekem is akadt vele gondom mikor csináltam a közép konzol háttérvilágítását. Szóval ki lehet szedni de akkor tán az egész középkonzol borítását le el venned.

Nekem se sikerült tökéletesen megoldani de a középkonzol felső részét az elakadás jelzőnél volt egy kis villája (műanyag) azt lecsiptem és úgy ahogy beügyeskedtem.. bár valami nekem se jó mert síkban kéne lennie elakadás jelző. Neki is esek még 1X megnézem...

Késtél :(

<_< Ööööö... én csak simán levettem a kupakot, bekapcsoltam a villogófényt (kintebb jön a belső rész, könnyebb hozzáférni), ujjal benyúltam, nagyon erősen összeszorítottam és kihúztam. Aztán most itt virít előttem.

:wacko:

Link to comment
Megosztás:

Késtél :(

<_< Ööööö... én csak simán levettem a kupakot, bekapcsoltam a villogófényt (kintebb jön a belső rész, könnyebb hozzáférni), ujjal benyúltam, nagyon erősen összeszorítottam és kihúztam. Aztán most itt virít előttem.

:wacko:

nagyon ügyesek vagytok ;)

egy-egy mezei piros pontot érdemeltek. ;)

Link to comment
Megosztás:

na sikerült visszatenni, mobilról lestem a segítségeket amig lent voltam a kocsiban. Kösz mindenkinek

de akadt egy kis gond is, az egyik csavar odaveszett a szellőztetőbe, ez okozhat e valami gebaszt.

Ajjaj; szerelés előtt át kell bizony kapcsolni belső keringtetésre... Én is így jártam :wacko: Nem esett ki alul valahol a csavar? Rádió mögött/alatt lesz, vagy a szivargyújtó mögött. Sok sikert a halászathoz, egy jó mágnes sokat segíthet!

<_<

Link to comment
Megosztás:

Corsások!

Tudja itt valaki, hogy 1.0-ás Corsába ('99-es, talán x10xe, jól sejtem? <_<) milyen olaj kell, illetve mennyi a csereciklusa? Enyémben már elég fekete. Elvileg csak 5000et mentünk a legutóbbi csere óta, de előtte sokáig állt a kocsi ezzel az olajjal....

hELLO!

Gyári előírás szerint 15000km vagy 12havonta kell cserélni, feltöltési mennyiség 3liter, és 5w-30 v 50w-40 jó bele

Link to comment
Megosztás:

Nemrég voltam a közeli bontóba. érdeklődtem hogy hoztak e nekem kerékívet, de úgy látszik nem vettek komolyan. Vagyis most más srác volt ott és nem tudott mit mondani.

Minden esetre vettem egy zsák popszegecset <_< Fatertól ellesem majd a mesterséget, azt felszegecselek mindent :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.