Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

naaaaaaaaaaaaaa :D mi van? befagyott a B corsa szekció? Béla is már csak az új tv-jét bámulja ahelyett hogy minket szórakoztatna :D

:lol: Most az új TV-hez holnap érkezik egy ilyen 7.1es hangfalszett csoda

Most a kocsira költöttem eleget úgy jó ahogy van.

Ezt az új iwiw ismerősök is igazolják egy időmérő után :D Na meg nem gyengén bámulnak. De már nekem is tettszik :lol:

Jó lenne ha a fórumozok abbahagynák az örökös szőrszálhasogatást :)

Link to comment
Megosztás:

:lol: Most az új TV-hez holnap érkezik egy ilyen 7.1es hangfalszett csoda

Most a kocsira költöttem eleget úgy jó ahogy van.

Ezt az új iwiw ismerősök is igazolják egy időmérő után :lol: Na meg nem gyengén bámulnak. De már nekem is tettszik :lol:

Jó lenne ha a fórumozok abbahagynák az örökös szőrszálhasogatást :)

Itt nem is hasogat senki :D Ne szívd mellre :D Látom fejlődik a szobai hangzásod is :D (Helyedben inkább gyűjtenék egy kicsit és normál házimozit vennék asztaldíszek helyett)

Ha már frankó tv-d van legyen jó a hang is :D

Link to comment
Megosztás:

Egyébként meg nem kell túlbonyolítani. Ha nincs ráírva, akkor is van valami kis csík, ami a "flakon" formájával együtt van beleöntve. Ha nincs, akkor meg addig az illesztő csíkig kell kb. tölteni, az alja és teteje közötti "párkányos" részig :lol:

szerk: ja látom valaki már belinkelt képet :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egyébként meg nem kell túlbonyolítani. Ha nincs ráírva, akkor is van valami kis csík, ami a "flakon" formájával együtt van beleöntve. Ha nincs, akkor meg addig az illesztő csíkig kell kb. tölteni, az alja és teteje közötti "párkányos" részig :)

szerk: ja látom valaki már belinkelt képet :lol:

Inkább legyen benne több,mint kevesebb.Ha nagyon nyakon öntöd,akkor csak kifolyik a hűtő tetején a légtelenítőn.(asszem).

Nem növeli a víz nyomását. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Inkább legyen benne több,mint kevesebb.Ha nagyon nyakon öntöd,akkor csak kifolyik a hűtő tetején a légtelenítőn.(asszem).

Nem növeli a víz nyomását. :lol:

Zárt rendszerűnél nem igazán tud hova kifolyni, ezért van a tágulási tartály, szóval nem feltétlenül tesz jót, ha csurig van töltve, mert a leggyengébb láncszemet fogja kinyomni először (pl. jobb esetben egy vízcső, rosszabb esetben az öregedő hűtő...) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Zárt rendszerűnél nem igazán tud hova kifolyni, ezért van a tágulási tartály, szóval nem feltétlenül tesz jót, ha csurig van töltve, mert a leggyengébb láncszemet fogja kinyomni először (pl. jobb esetben egy vízcső, rosszabb esetben az öregedő hűtő...) :lol:

A belinkelt képen is látszik egy cső a kiegyenlítőtartály tetejéről vezet az elosztófedél alatt a hűtő tetejére a légtelenítőszelephez.Úgy tudom annak pont a felesleg elvezetés a célja.

Link to comment
Megosztás:

A belinkelt képen is látszik egy cső a kiegyenlítőtartály tetejéről vezet az elosztófedél alatt a hűtő tetejére a légtelenítőszelephez.Úgy tudom annak pont a felesleg elvezetés a célja.

Csurig töltést feltételeztünk, ami szerintem már elég nyomást produkál ahhoz, hogy előbb-utóbb elnyomjon valamit :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.