Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

:lol: Micsoda kérdés! Flip-flop színű autóhoz flip-flop színű hűtőfolyadékot kell venni. Nem volt világos a párhuzam? :lol:

Amúgy milyen a flip-flop szín? Mi anno a reléket, és a digitális áramköri megfelelőit (RS, JK) hívtuk flip-flopoknak. De ide nem illik. :)

ez olyan, hogy a kék a rózsaszín és a zöld fagyállót összeöntöd és láss csodát, ott a flip flop fagyálló :D

Link to comment
Megosztás:

ne is mond :lol: ,jöttünk haza felé a hármason ...már annyi untam magam a 30-40 tempótól ,hogy elkezdtem csapatni....,keresztbe ,hosszába, meg ahogy sikerült :lol:

:) ugyanez :D

amúgy rengeteg ilyen árokba csúszott autót tengelytört szerencsétleneket láttam úgyhogy csak óvatosan

Link to comment
Megosztás:

Ma én is ökörködtem 3masban mentem azt kicsit odaléptem neki de semmi szándék nélkül, elkapart a kerék mondom makkor had kaparjon lehuztam a 4est is. 160 al kapartam, de vagy csak 50-60 al mentem kb. :lol:

Ment volna tovább is csak már kezdtem elhagyni az útburkolatot.

Link to comment
Megosztás:

:lol: Micsoda kérdés! Flip-flop színű autóhoz flip-flop színű hűtőfolyadékot kell venni. Nem volt világos a párhuzam? :lol:

Amúgy milyen a flip-flop szín? Mi anno a reléket, és a digitális áramköri megfelelőit (RS, JK) hívtuk flip-flopoknak. De ide nem illik. :)

ja azis az meg a papucsis meg a festés is névileg.

http://flipflopfestek.uw.hu/index2.html

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Cartársak!

Éjjel csapattam a hóba a Corsámmal, második kézifékrántás után úgy maradt... A kart sem tudom kiengedni, blokkol a hátsó kerék is. A frankó gumikon azért hazahúztam a belemet-blokkoló kerékkel- de max 20al, havon, 200 métert. Eddig hibátlan volt a kézi, feszesre volt állitva...egy kattra. Valaki? Elég erősen megrángattam, aztán megsajnáltam, még letöröm a kart meg minden.

Link to comment
Megosztás:

:lol: Micsoda kérdés! Flip-flop színű autóhoz flip-flop színű hűtőfolyadékot kell venni. Nem volt világos a párhuzam? :lol:

Amúgy milyen a flip-flop szín? Mi anno a reléket, és a digitális áramköri megfelelőit (RS, JK) hívtuk flip-flopoknak. De ide nem illik. :)

Pl egy gyönyörű flip-flop corsa :D

53952_1238580520.jpg

Link to comment
Megosztás:

Tegnap utánfutóval fát hordtam idegileg testileg lelkileg kikészített :lol: :lol:

Cserélte már le valaki a sárhányóit. Sárhányó végén van egy visszafordulás vagy hogy mondjam. Az a lényeg hogy a latyakos hó ríttig ottmarad a sárhányóba.

vegyél fel valami puha cipőt, és egy jól irányzott rúgással távolítsd el :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Cartársak!

Éjjel csapattam a hóba a Corsámmal, második kézifékrántás után úgy maradt... A kart sem tudom kiengedni, blokkol a hátsó kerék is. A frankó gumikon azért hazahúztam a belemet-blokkoló kerékkel- de max 20al, havon, 200 métert. Eddig hibátlan volt a kézi, feszesre volt állitva...egy kattra. Valaki? Elég erősen megrángattam, aztán megsajnáltam, még letöröm a kart meg minden.

Ahoj!

Alulról a hátsó kerekek előtt (vagyis ahol a kézifékbowden a kerekekhez megy) rángasd meg a bowdenházat.

Sok sikert! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pl egy gyönyörű flip-flop corsa :lol:

http://img.carstyling.hu/usercars/00/05/39..._1238580520.jpg

Nos, kétségtelenül érdekesen néz ki ezzel a khm, színnel az autó. Én biztosan megőrülnék tőle, hogy amikor az utcán áll, vajon mikor karcolja össze (mármint Mo.-n) egy nagyonbaromarcú - már amellett, hogy sosem költenék ilyesmire. :lol: Azt elismerem, hogy jól néz ki. (Talán egy biciklire igen, ha nem drága...) Köszi az illusztrációt!

Link to comment
Megosztás:

Nem tud valaki első pocsvédőt erre a b corsira keresek de azt írja mindenhol hogy 8000FT sztem ez horror, vagy rosszul gondolom?

Illetve csomagtérajtóhoz gázrugót keresek...ugy kupánba..ott majd beluggata a fejem :lol:

Ja és jobb oldalra ajtózsebet :lol: azt meg egyik kedves lányka a hegyes cipéjével megszüztelenítette :)

valakinek volna bármelyik örömmel venném

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.