Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Sziasztok, lenne egy problémám egy kis corsával. Mégpedig nem akar indulni néha de minden világit rajta, legalábbis a műszerfalon( kézifék és olajlámpa) probálom indítni és nem megy, majd kisidő múlva meg javul és újra pöcre indul.

Amikor nem indul a vízet is úgy jelzni mintha forrna tehát 100 fok felett van a mútató.

Előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Szeretnék a meglévő központi záramhoz egy távirányítós modult csatlakoztatni. Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy hol tudnám rákötni a nyitó illetve záró jelet az autó gyári rendszerére.

Fejből már nem tudom, elő kéne kutatnom a rajzot, de az biztos, hogyha fogsz egy vezetéket ráteszed egy testpontra (ajtózsanér, csavar, stb.) aztán egyenként hozzáérteted a 0,75-ös vezetékekhez (a vastagabb, asszem piros eleve a pozitív azt hagyd ki), aztán ahol zár az az záró ahol nyit az a nyitó szála, a távirányítós modulodhoz pedig úgyis kaptál rajzot, összepárosítod és kész, a többi része az újnak nem is kell, kivéve a tápellátását.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, lenne egy problémám egy kis corsával. Mégpedig nem akar indulni néha de minden világit rajta, legalábbis a műszerfalon( kézifék és olajlámpa) probálom indítni és nem megy, majd kisidő múlva meg javul és újra pöcre indul.

Amikor nem indul a vízet is úgy jelzni mintha forrna tehát 100 fok felett van a mútató.

Előre is köszönöm.

Szia, üdv erre!

Pontosítsuk kissé. Amikor "nem indul" néha, akkor mit csinál és mit nem? Valóban semmit, tehát mintha meg sem moccantottad volna a kulcsot, vagy teker az indítómotor ahogy azt kell, de eredmény nélkül.

Amikor rendesen indul, akkor a vízhőfokmérő mit mutat?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, lenne egy problémám egy kis corsával. Mégpedig nem akar indulni néha de minden világit rajta, legalábbis a műszerfalon( kézifék és olajlámpa) probálom indítni és nem megy, majd kisidő múlva meg javul és újra pöcre indul.

Amikor nem indul a vízet is úgy jelzni mintha forrna tehát 100 fok felett van a mútató.

Előre is köszönöm.

Tegyél egy rendes TEST KÁBELT az akksi negatívjára és a kasztnira valahol ahol nincs festés valószínűleg nem lesz jó a testelésed. Vagy valahol valami test probléma lesz ez 100%

Link to comment
Megosztás:

Szia, üdv erre!

Pontosítsuk kissé. Amikor "nem indul" néha, akkor mit csinál és mit nem? Valóban semmit, tehát mintha meg sem moccantottad volna a kulcsot, vagy teker az indítómotor ahogy azt kell, de eredmény nélkül.

Amikor rendesen indul, akkor a vízhőfokmérő mit mutat?

Szia amikor nem indul akkor az öninditó az teker, csak semmi eredménye, a vízhőfok más esetben normális müködik, tehát menet közben.

Link to comment
Megosztás:

Egy olyan kérdésem lenne, hogy 1.2i típusú corsámban szeretnék egy sor gyertyát cserélni. Milyet érdemes venni? Bosch, NGK, Beru? A mostanában vásárolható GM típusról nem hallottam túl sok jót. A tanácsokat előre is köszönöm!

Gyári GM, ami amúgy Bosch-gyártmány. Szerintem.

Loloka85, próbáld ki Opelowner kolléga javaslatát (és várjuk a tapasztalatot). :)

Link to comment
Megosztás:

pl az enyémbe ami kell az NGK IR (mert megérdemlem :) )

Minek is kell bele iridiumos gyertya? Persze az LPG-hez nem vesz senki normális gyertyát...

Múlt héten voltam a Kuglernél gyertyakábelek miatt, ott röhögtünk együtt, hogy a gyári CNG-s verdába benzines gyertya van és be sem akart indulni.

Hihetetlen, hogy még a márkaszervízesek sem veszik a fáradtságot és olvasnak utána, hogy a gyertya kiválasztás milyen kikötések alapján történjen.

Én még mindig azt mondom, hogy ha Futó Gabinak a reszelt 1.6-ba jó volt a gyári gyertya, akkor szerintem a normál utcai használat mellé tökéletes az EREDETI gyári.

Link to comment
Megosztás:

egy apró észrevétel :)

1.0 ba is jó???

Őszintéén?? :) Még ezrest nem láttam belülről és találtam valahol egy leírást ott láttam, h ez a számú jó 1.0 és 1.2-be. Am fogalmam sincs, h abban milyen alapjárati van.... Ha valakinek ezrese van és tudja, h az alapjáratija rossz...., akkor gondolom el tudja dönteni, h ez jó neki vagy nem... :)

Így ha nem is olyan van benne, akkor nem fog jelentkezni. Azt tudom, h a c14se-be nem igazán azt nyújtja amit kéne... Másképp engedi le az alapjáratot.

Link to comment
Megosztás:

Őszintéén?? :) Még ezrest nem láttam belülről és találtam valahol egy leírást ott láttam, h ez a számú jó 1.0 és 1.2-be. Am fogalmam sincs, h abban milyen alapjárati van.... Ha valakinek ezrese van és tudja, h az alapjáratija rossz...., akkor gondolom el tudja dönteni, h ez jó neki vagy nem... :)

Így ha nem is olyan van benne, akkor nem fog jelentkezni. Azt tudom, h a c14se-be nem igazán azt nyújtja amit kéne... Másképp engedi le az alapjáratot.

csak azért írtam nehogy megtévesszen valakit ;)

Link to comment
Megosztás:

Oké, már lereagálták korábban, de köszönöm! :)

Sajnos nem tudom módosítani a hirdetést... Esetleg egy moderátor segítsége jól jönne...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az lenne a problémám , hogy a hétvégén kiderült , hogy hátsó kerékagy csapágyakat kell cserélnem, ezzel nem is lenne gond mindaddig amíg meg nem rendelem őket.

Ugyanis ahogy tegnap szétszedtem én egy, vagyis kettő/oldal ferde csapágyat találtam, de a neten akármelyik webshopban megnézem, "hagyományos" csapágyaknak a képeit találom.

A kérdés az lenne, van valakinek behatóbb ismerete a csapágyak eredeti kinézetéről (a fékdobok eredetiek rajta, gyanítom még a csapágyak is, elég gyalázatosan néznek ki) ?

Ez egy háromajtós, 94-es 1.4-SI, C14SE motorral.

Ha valaki esetleg találkozott ilyen problémával, kérem jelezze!

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.