Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Három és fél éve van ez a kocsim, de még sose próbáltam igazán, hogy mennyi lehet a max. pillanatnyi fogyasztása.

Mondjuk elsőbe nem kínoztam, mert már eléggé lazának érzem a motortartó szilentjeimet, de másodikban tiltásnál, azaz 6500 f/p-nél (óra szerint 105, valójában 95-km/ó nál) 39,7 liter / 100 km.

Kétszer is megpróbáltam, de nem tudtam 40 litert lenyomni a torkán.... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Három és fél éve van ez a kocsim, de még sose próbáltam igazán, hogy mennyi lehet a max. pillanatnyi fogyasztása.

Mondjuk elsőbe nem kínoztam, mert már eléggé lazának érzem a motortartó szilentjeimet, de másodikban tiltásnál, azaz 6500 f/p-nél (óra szerint 105, valójában 95-km/ó nál) 39,7 liter / 100 km.

Kétszer is megpróbáltam, de nem tudtam 40 litert lenyomni a torkán.... :huh:

Érdekes. Nekem valamikor úgy gondolja hogy 4500-nál tilt, valamikor 5500-nál.

Éshogy ne legyen off: azé durva, 39,7 liter /100km. kétszer elmegyek veszprém-várpalota fordulóra és üres a tank. :)

Link to comment
Megosztás:

Három és fél éve van ez a kocsim, de még sose próbáltam igazán, hogy mennyi lehet a max. pillanatnyi fogyasztása.

Mondjuk elsőbe nem kínoztam, mert már eléggé lazának érzem a motortartó szilentjeimet, de másodikban tiltásnál, azaz 6500 f/p-nél (óra szerint 105, valójában 95-km/ó nál) 39,7 liter / 100 km.

Kétszer is megpróbáltam, de nem tudtam 40 litert lenyomni a torkán.... :huh:

Asszem akkor felejtősek a " gyorsulásaim" amiket szoktam produkálni, ha olyan kedvem van. :)

Link to comment
Megosztás:

tegnap eefogyott az anyag 745 km-t ment el egy teletankkal. Eddig többet tudtunk. Igaz ez "ócóanyag" volt mert éppen ez jütt szembe. A car anyagból több fogy? :huh: :) amíg a molnál itattam addig 862 volt a rekord, csak város, és csak haladás (nem közlekedés, hanem haladás, különbséget tessék érteni :D ) de olyan 820 körül ráértem tankolni mindig. Volt még benne 1-2 lityi. Most meg... nah mindegy, megoldottam tolás nélkül, csak egy alacsony fekvésű kút kellett :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Három és fél éve van ez a kocsim, de még sose próbáltam igazán, hogy mennyi lehet a max. pillanatnyi fogyasztása.

Mondjuk elsőbe nem kínoztam, mert már eléggé lazának érzem a motortartó szilentjeimet, de másodikban tiltásnál, azaz 6500 f/p-nél (óra szerint 105, valójában 95-km/ó nál) 39,7 liter / 100 km.

Kétszer is megpróbáltam, de nem tudtam 40 litert lenyomni a torkán.... :)

A BC csak 39,8ig jelzi ki a fogyit, de szerintem magában tovább is számol.

Nekem legalábbis átlagfogyira is ennyit ír :D (Vennem kéne a fáradságot átprogramoztatni :huh: )

Link to comment
Megosztás:

A BC csak 39,8ig jelzi ki a fogyit, de szerintem magában tovább is számol.

Nekem legalábbis átlagfogyira is ennyit ír :) (Vennem kéne a fáradságot átprogramoztatni :huh: )

1,4-esben van BC? Különben meg nem hiszem, hogy átlagban el tudna egy 1,4-es közel 40 litert fogyasztani....

Link to comment
Megosztás:

És gyári BC van a Tiédbe utólagosan beépítve? Mert akkor csak Opel márkaszervízben tudják Tech műszerrel átállítani, ha lehet egyáltalán.

Aha. Na ezért kéne venni a fáradságot utánajárni. Ha nem megy, legfeljebb berakom a hozzávaló motort is (C20NE) :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.