Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Ha ettől lejjebb mész, akkor eladom a DTL-t, és veszek ilyen benzinest! :D :wacko: :wacko:

(mellesleg vákum cső bajom nekem is volt, de nekünk dízeleseknek egyből észrevehető, megemelkedik az (üzem meleg) alapjáratunk. :D

Van egy olyan sejtesem hogy a DTL fogyasztäsät fölözni nem fogom!Mikor azzal järtam ki 5-5.5L!Megpakolva 4 szemellyel volt 5.7L! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Nekem 8,5 és 10 között változik. Attól függően, hogy mennyit megyek városban. Kellene a gépnek egy lambda-szonda csere, mert elég lassú és ezért picit magasabb a fogyi.

De legalább érezhetően fürge. :D Nem kell félni az előzésnél! :wacko:

Városban nekem se jobb, ne várj csodát, fürge, de szeret enni is.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne a sima 1.6-os benzines mennyivel fogyaszt (ha fogyaszt) többet a sima 1.4-nél ?

Tudom sok mullik a sofőrön is, de a tapasztalatokra lennék kiváncsi.Kicsit OFF Most szeretnék venni egy 96-97-körüli astrát van itt olyan topik ahova belinkelem a kiszemelt autót és írtok róla véleményt ? ON

Előre is köszönöm a válaszokat üdv. Gábor

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne a sima 1.6-os benzines mennyivel fogyaszt (ha fogyaszt) többet a sima 1.4-nél ?

Tudom sok mullik a sofőrön is, de a tapasztalatokra lennék kiváncsi.Kicsit OFF Most szeretnék venni egy 96-97-körüli astrát van itt olyan topik ahova belinkelem a kiszemelt autót és írtok róla véleményt ? ON

Előre is köszönöm a válaszokat üdv. Gábor

szerintem csak néhány decivel... :D

kasztni ugyanaz, az erő viszont több...a nagyobb motor könnyebben viszi! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne a sima 1.6-os benzines mennyivel fogyaszt (ha fogyaszt) többet a sima 1.4-nél ?

Tudom sok mullik a sofőrön is, de a tapasztalatokra lennék kiváncsi.Kicsit OFF Most szeretnék venni egy 96-97-körüli astrát van itt olyan topik ahova belinkelem a kiszemelt autót és írtok róla véleményt ? ON

Előre is köszönöm a válaszokat üdv. Gábor

Sima? Sima nyóc-szelepes? Sima 16-szelepes? Sima SI? :D Ha "Egyéb-Csevegés" topicba bedobod, akkor úgy kielemezzük neked hogy még mi is meglepődünk :wacko: :wacko:

Link to comment
Megosztás:

szerintem csak néhány decivel... :D

kasztni ugyanaz, az erő viszont több...a nagyobb motor könnyebben viszi! :wacko:

sziasztok nekem 5.5l jött az 1.4 nz, több orszáuti menettel, kiméletes módban, nem hiszem hogy az 1.6-os kevesebbel is beérné.De ez csak az én véleményem.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok nekem 5.5l jött az 1.4 nz, több orszáuti menettel, kiméletes módban, nem hiszem hogy az 1.6-os kevesebbel is beérné.De ez csak az én véleményem.

Nanemá'! :wacko: Ez dizeles fogyi! :wacko: Nekem 6,7 lett most és 6,3 alatt még nem is volt talán soha. Mondjuk nálam van valami bibi valószinűleg, valami visszafojtja..óra szerint 140-et is nagy nehezen éri el szélcsendben. Tegnap, erősebb szélben 130-nál nem akart feljebb gyorsulni. Talán katalizátor? :D

Mindenesetre, egy 1,6-os is el tud járni ennyivel használattól függően. Elég visszaolvasni az olyan motorral rendelkező autók tulajainak hsz.-ait.

Link to comment
Megosztás:

Nanemá'! :wacko: Ez dizeles fogyi! :wacko: Nekem 6,7 lett most és 6,3 alatt még nem is volt talán soha. Mondjuk nálam van valami bibi valószinűleg, valami visszafojtja..óra szerint 140-et is nagy nehezen éri el szélcsendben. Tegnap, erősebb szélben 130-nál nem akart feljebb gyorsulni. Talán katalizátor? :D

Mindenesetre, egy 1,6-os is el tud járni ennyivel használattól függően. Elég visszaolvasni az olyan motorral rendelkező autók tulajainak hsz.-ait.

Nekem is 6.3-volt a legjobb.

A 140-et hogyan próbáltad, 4-ben?

Link to comment
Megosztás:

5.5Liter c14nz? Nem azt mondom hogy hamukázol, de szinte csodaszámba megy.... :D

Szerintem nem csoda, az enyém is hozta tavaly nyáron az 5,7-es átlagot. Sajna ez már a múlté. Viszont kellemesen csalódtam, mert az e85mix és a tetőbox csak 6,3-ra vitte fel az átlagfogyit (és ezekben az adatokban van minden, országút, város, rövidtáv, hosszútáv, alföld, hegyvidék, csak pálya nincs).

(Na persze azt mindig meg szoktam jegyezni, hogy ezért a menetteljesítményért többet enni pofátlanság is lenne.)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.