Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Most lehet olyant játszom hogy kint tankolok. Nem nagyon hiszek abban amit sokat mondanak hogy ha kint tankolnak kevesebbet eszik, de most van lehetősége kipróbálni.. :icon1:

Az én tavalyi átlagomban csak10% "kinttankolás" volt. Egyébként a német / osztrák benzinnel tényleg jobban megy. Nagy valószínűséggel nagyobb az égéshője.

Anno a '70-es évek végén a motoros klubunk is a repülőtérről szerezte a hordós benzint, és mentek is a motorok tőle mint szél! Ha jól emlékszem több mint 500 kcal/kg - al nagyobb volt az égéshője mint a kúti szuper benzinnek....

Link to comment
Megosztás:

Ilyen nagy pénzeket adsz ki egyszerre? :D

Abba elég durva belegondolni,hogy 10tank benzin kb. az autóm értéke.

December óta kábé 40Xvoltam Bécsben dolgozni naponta ugye oda-vissza 300Km összesen 12 ezer. Ez 7literrel számolva 840Liter benya ami 340-el beszorozva 285600Forint gyakorlatilag az autó értéke.... :D

Link to comment
Megosztás:

December óta kábé 40Xvoltam Bécsben dolgozni naponta ugye oda-vissza 300Km összesen 12 ezer. Ez 7literrel számolva 840Liter benya ami 340-el beszorozva 285600Forint gyakorlatilag az autó értéke.... :D

De ha a tényleges 440-el szorzod, akkor az már 369600 forint, amiért már egy új autót is kaphatsz! :P

Én így vagyok a nyomtatómmal: új ára 32 ezer volt, de két tintapatron hozzá 29 ezerbe kerül..... Ki is hagyom a szinest és csak lengyel utángyártott feketét rakok bele 5 ezerért!!! :confused:

Link to comment
Megosztás:

De ha a tényleges 440-el szorzod, akkor az már 369600 forint, amiért már egy új autót is kaphatsz! :P

Én így vagyok a nyomtatómmal: új ára 32 ezer volt, de két tintapatron hozzá 29 ezerbe kerül..... Ki is hagyom a szinest és csak lengyel utángyártott feketét rakok bele 5 ezerért!!! :confused:

Jah persze délelőtt szeszt tankoltam az zavart meg. :omg:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Arra van valakinek tippje, hogy mitől nőhetett meg extrém módon a fogyasztás? Az utóbbi 5-6 hónapban a mostanihoz hasonló adatokat produkál, ami jelenleg 254km 30-32L. Ez 80% városban.

Hát ugye úgy kell mérni hogy telitank, mész pölö 400-500Km-rt és megint telitank,,, ha csak a mutaót figyeled akkor az közel sem pontos. Ha így mérve is sokat eszik akkor lehet termosztát ,lambda szonda, vízhőfok jeladó, koszos levegőszűrő, gyujtásbeálítási gondok, pisilő injektor,most így hirtelen.

Link to comment
Megosztás:

Most lehet olyant játszom hogy kint tankolok. Nem nagyon hiszek abban amit sokat mondanak hogy ha kint tankolnak kevesebbet eszik, de most van lehetősége kipróbálni.. :icon1:

Már csak azért is megéri, mert olcsóbb mint itthon(volt mikor 40Ft-al volt olcsóbb). Én is mindig kint megtankolok, persze nem az autópályán.

Link to comment
Megosztás:

hát általába 6-7 kmet megyek legalább rövidebb távot ritkán. És már én is soknak tartom. Mióta nálam van jópár dolog cserélve lett. mivel nem tudtam mikor volt rajt igy vezérmű szíj cserélve lett termosztáttal, gyújtást beállították, lamba is új, a hengerfej is fel lett újítva mert kicsit fogyott a víz és az olaj is folyt picit alóla. Már nincs ötletem semmi hibakódot nem ir.

Link to comment
Megosztás:

hát általába 6-7 kmet megyek legalább rövidebb távot ritkán. És már én is soknak tartom. Mióta nálam van jópár dolog cserélve lett. mivel nem tudtam mikor volt rajt igy vezérmű szíj cserélve lett termosztáttal, gyújtást beállították, lamba is új, a hengerfej is fel lett újítva mert kicsit fogyott a víz és az olaj is folyt picit alóla. Már nincs ötletem semmi hibakódot nem ir.

Lehet még vízhőfok jeladó a kétvezetékes ami hátul az injektor alá van betekerve. Hogyan mérted a fogyasztást?

Link to comment
Megosztás:

hát általába 6-7 kmet megyek legalább rövidebb távot ritkán. És már én is soknak tartom. Mióta nálam van jópár dolog cserélve lett. mivel nem tudtam mikor volt rajt igy vezérmű szíj cserélve lett termosztáttal, gyújtást beállították, lamba is új, a hengerfej is fel lett újítva mert kicsit fogyott a víz és az olaj is folyt picit alóla. Már nincs ötletem semmi hibakódot nem ir.

Nekem termosztát gondom volt kétszer raktam bele olcsót aztán kivágtam mindkettőt és olyan 5000 körül vettem tutit!Télen ha átengedi a vizet akkor dúsít folyamatosan!Egyébként az egyik leggyakoribb hiba mert ha a szerelő a legolcsóbbat teszi bele de a drágább árát kéri az az ember meggyőződése hogy rendben van aztán mégsem!A haveromnak 1000 ft os automega termosztátot rakott be és azt mondta gyári GM mikor kicseréltem beledobtam forró bugyogó vízbe és csak félig zárt be!Nekem Whaler van bent és jó!

Link to comment
Megosztás:

Nekem termosztát gondom volt kétszer raktam bele olcsót aztán kivágtam mindkettőt és olyan 5000 körül vettem tutit!Télen ha átengedi a vizet akkor dúsít folyamatosan!Egyébként az egyik leggyakoribb hiba mert ha a szerelő a legolcsóbbat teszi bele de a drágább árát kéri az az ember meggyőződése hogy rendben van aztán mégsem!A haveromnak 1000 ft os automega termosztátot rakott be és azt mondta gyári GM mikor kicseréltem beledobtam forró bugyogó vízbe és csak félig zárt be!Nekem Whaler van bent és jó!

Igazából még ami kiszerelve forró vízben is jól zár az sem biztos hogy bent nyomás alatt jól működik:

519839-20120409-508hIQ.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nem hinném, hogy a termosztát a baja. Hidegebbe 0°C alatt olyan 3-4km és meleg a motor jobb időbe 1-2 is elég neki. A vizhőfok jeladóhoz esetleg tudtok értékeket mit kellene mérni külömböző höfokokon?

Valamelyik nap írta Bzoley:

0 fok : 4.8-6.6 Kohm

20 fok : 2.2-2.8 Kohm

40 fok : 1.0-1.4 Kohm

80 fok : 270-380 ohm

Link to comment
Megosztás:

tele tank 410km 42L. Az egyvezetékes csak a műszerhez van? Amúgy gépen rendesen érzékeli a hőfokot olyan 87°C körül lá be. A műszerem csal kb 10°C- tekát 90°C helyett 80°Cat mutat, de azt mondták ne foglalkozzak vele, mert az szokott.

Ha utángyártott a lambda szonda, akkor az is lehet a hibás. Én úgy tudom csak gyári jó igazán. De az 30 felett van. Bosch volt a gyári beszállító így teát az is gyárinak minősül de az is 20ezer. Neked milyen van?

Link to comment
Megosztás:

Ha utángyártott a lambda szonda, akkor az is lehet a hibás. Én úgy tudom csak gyári jó igazán. De az 30 felett van. Bosch volt a gyári beszállító így teát az is gyárinak minősül de az is 20ezer. Neked milyen van?

C14NZ-hez van 7100-ért GM zacsis szonda többen vettek már....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.