Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Öö... Bogi átkeresztelkedett? :D Csak mert neki fájt a foga, de te mégis Melindával érzel együtt... :) Vagy ennyire húzós volt a szilveszter? :D

:P jól van na :D - a babát néztem csak, és a Bogié már sokkal nagyobb - persze most az jön, hogy nem is ugyanolyan a két gyerek és nekem baba-baba egyre megy, de nem :D

És különben is, lehet, hogy a Melindnak is fájt a foga :) de oké, akkor:

Szegény Bogi én nagyon együtt érzek veled.... de nyugi, pár hónap és behúzódik az új lukad :o

Link to comment
Megosztás:

Itt van pár kép. :D :)

A minimum egy oldalas kommentet Neked kell megírni. :D

Sajnos mostanában fogalmazás gátlót szedek, vagy mi... :D

Lángos arcú állat a babám

Ezen a képen meg szegény Tiu olyan beletörődéssel állja a fülébe ordibálók ostromát, hogy a fotót máris jelőlték a Toleranciával a kirekesztés ellen kampányának óriásplakát terveihez :D

Ez a kép meg csalóka, hiszen az ördög itt is a részletekben lakozik:

az egy dolog, hogy olyan retro vagyunk a Zsuzsival, hogy még a szemem is káprázik (főleg az én ruhámon - de tényleg, a parti után olyan durva Hairbe való hajpántot talátunk, ami ment volna Tiuné ruhájához, hogy zokogtunk a kölökkel)

- hátunk mögött láthatósági mellény

- előttünk: whiskey-kóla, bor, két feles pohár

- és a kép alján egy vödör, ami nem a hányásnak volt odakészítve, hanem koktél volt benne

és akkor ki a király kisköcsög? :o

Amúgy az első képen látható ruhakölteményt kemény 800 forintért vettem egy turkálóban, és csak most értettem meg, hogy két éve a céges vacsin miért maradt mindenkinek tátva a szája, mikor levettem a kabátom és ez a mucsai csoda felvillant felöltőm alól cosinusba hajtva a karácsonyi hangulatot :D bakker ez nagyon durva szemkápráztató geometriai mintázat :D viszont az a pöttyös hajpánt tényleg abszolút retroba emelte a dolgot, ezt a Makettnak köszönhetem, akinek ezt a hajbavalót kicseszésből vette valaki egyik szülinapjára :D

Idei szilveszteri témánk: a jedi szilveszter lesz :)

Kell varratnom jedi köppenyt :D

Egyébként határozottan jó úgy partizni, hogy valami köré építjük a bulit és nem csak úgy belecsapunk. A mi esetünkben nem elég indok a szilveszter.

Nyáron lehet majd bikini partit nyomni, vagy kalózosat, vagy ilyesmi :P

Link to comment
Megosztás:

:D jól van na :P - a babát néztem csak, és a Bogié már sokkal nagyobb - persze most az jön, hogy nem is ugyanolyan a két gyerek és nekem baba-baba egyre megy, de nem :D

És különben is, lehet, hogy a Melindnak is fájt a foga :) de oké, akkor:

Szegény Bogi én nagyon együtt érzek veled.... de nyugi, pár hónap és behúzódik az új lukad :D

Örülök,hogy együtt érzel velem :o pedig a lukaim száma nem változott!!! Bár néha azt kívánom bárcsak egyel kevesebb lenne.A baba(Boogie)-baba(MElinda) egyre megy szöveg lassan idejét múlt lesz. Augusztusra minimum azt kell mondd,hogy baba(Boogie)-baba-baba(Melinda) egyre megy!!! :)

Ez célzás volt. De vadkertre már látszódni is fog rendesen. DE ígérem 2-nél többet nem tervezünk. :D Ezt hozta a mikulás.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos mostanában fogalmazás gátlót szedek, vagy mi... :D

Lángos arcú állat a babám

Ezen a képen meg szegény Tiu olyan beletörődéssel állja a fülébe ordibálók ostromát, hogy a fotót máris jelőlték a Toleranciával a kirekesztés ellen kampányának óriásplakát terveihez :P

Ez a kép meg csalóka, hiszen az ördög itt is a részletekben lakozik:

az egy dolog, hogy olyan retro vagyunk a Zsuzsival, hogy még a szemem is káprázik (főleg az én ruhámon - de tényleg, a parti után olyan durva Hairbe való hajpántot talátunk, ami ment volna Tiuné ruhájához, hogy zokogtunk a kölökkel)

- hátunk mögött láthatósági mellény

- előttünk: whiskey-kóla, bor, két feles pohár

- és a kép alján egy vödör, ami nem a hányásnak volt odakészítve, hanem koktél volt benne

és akkor ki a király kisköcsög? :D

Amúgy az első képen látható ruhakölteményt kemény 800 forintért vettem egy turkálóban, és csak most értettem meg, hogy két éve a céges vacsin miért maradt mindenkinek tátva a szája, mikor levettem a kabátom és ez a mucsai csoda felvillant felöltőm alól cosinusba hajtva a karácsonyi hangulatot :D bakker ez nagyon durva szemkápráztató geometriai mintázat :o viszont az a pöttyös hajpánt tényleg abszolút retroba emelte a dolgot, ezt a Makettnak köszönhetem, akinek ezt a hajbavalót kicseszésből vette valaki egyik szülinapjára :D

Idei szilveszteri témánk: a jedi szilveszter lesz :)

Kell varratnom jedi köppenyt :)

Egyébként határozottan jó úgy partizni, hogy valami köré építjük a bulit és nem csak úgy belecsapunk. A mi esetünkben nem elég indok a szilveszter.

Nyáron lehet majd bikini partit nyomni, vagy kalózosat, vagy ilyesmi :D

Ezt a jedis partyt a fent megemlített okok miatt kihagynám, de leszek olyan bunkó,hogy a 2012-es buliba meghívatom magunkat. :D

Link to comment
Megosztás:

Örülök,hogy együtt érzel velem :P pedig a lukaim száma nem változott!!! Bár néha azt kívánom bárcsak egyel kevesebb lenne.A baba(Boogie)-baba(MElinda) egyre megy szöveg lassan idejét múlt lesz. Augusztusra minimum azt kell mondd,hogy baba(Boogie)-baba-baba(Melinda) egyre megy!!! :)

Ez célzás volt. De vadkertre már látszódni is fog rendesen. DE ígérem 2-nél többet nem tervezünk. :D Ezt hozta a mikulás.

Gratula :)

Beindult a Babagyár :D

Link to comment
Megosztás:

Örülök,hogy együtt érzel velem :P pedig a lukaim száma nem változott!!! Bár néha azt kívánom bárcsak egyel kevesebb lenne.A baba(Boogie)-baba(MElinda) egyre megy szöveg lassan idejét múlt lesz. Augusztusra minimum azt kell mondd,hogy baba(Boogie)-baba-baba(Melinda) egyre megy!!! :)

Ez célzás volt. De vadkertre már látszódni is fog rendesen. DE ígérem 2-nél többet nem tervezünk. :) Ezt hozta a mikulás.

Grat, (ej, ez a mikulás) :D :D de remélem akkor most nem tervezel vadkerti szélvédő cserét. :D

Link to comment
Megosztás:

Gratula :)

Beindult a Babagyár :D

Be ám. NEki is szerezni kell majd egy mantát. :) vagy inkább döntsék el párbajban,hogy melyiküké legyen ,amit manócskának vettünk.

Csak férjek bele az ülésbe a nyáron. Mert eleve 9 kg plusszal vágok neki ennek a terhességnek, ami az előzőről még rajtam maradt. :D

Link to comment
Megosztás:

Grat, (ej, ez a mikulás) :D :) de remélem akkor most nem tervezel vadkerti szélvédő cserét. :)

VAdkertet tervezek, de szélvédőcserét nemigen. Túl huzatos lenne a gyerkőcnek. De tavaly 2 hetes volt mikor levittük, most több ,mint egy éves lesz. Így még lehet hogy ott is alszunk. Márha lesz vadkert (vagyis nem a város fog megszünni létezni, hanem a buli! )

Link to comment
Megosztás:

Örülök,hogy együtt érzel velem :D pedig a lukaim száma nem változott!!! Bár néha azt kívánom bárcsak egyel kevesebb lenne.A baba(Boogie)-baba(MElinda) egyre megy szöveg lassan idejét múlt lesz. Augusztusra minimum azt kell mondd,hogy baba(Boogie)-baba-baba(Melinda) egyre megy!!! :)

Ez célzás volt. De vadkertre már látszódni is fog rendesen. DE ígérem 2-nél többet nem tervezünk. :) Ezt hozta a mikulás.

ezt a gondolatmenetet nehezen varrtam le :D úgy látszik egyedül én voltam így vele, mert a többiek hozzászólásaiból jöttem rá, hogy itt bizony még egy manta-baba érkezik :D Gratulálok! :D

Akkora bébi-bumm van az ismerőseim között, hogy ihaj! :D Kettős érzelem motoszkál bennem: az egyik, hogy lúzer vagyok, mert nekem nincs második, már férjben sem - a másik, hogy tök jó nekem, mert mások megszülik, megkínlódják, én meg csak úgy tetszés szerint válogatok majd, hogy kihez, milyen neműhöz és mennyi időshöz megyek babázni :o :P

Ezt a jedis partyt a fent megemlített okok miatt kihagynám, de leszek olyan bunkó,hogy a 2012-es buliba meghívatom magunkat. :D

Melinda 2012. 12.21-re világvégét ígértek ugyan, de ha túléljük, visszatérünk rá! :D

Link to comment
Megosztás:

ezt a gondolatmenetet nehezen varrtam le :D úgy látszik egyedül én voltam így vele, mert a többiek hozzászólásaiból jöttem rá, hogy itt bizony még egy manta-baba érkezik :P Gratulálok! :)

Akkora bébi-bumm van az ismerőseim között, hogy ihaj! :D Kettős érzelem motoszkál bennem: az egyik, hogy lúzer vagyok, mert nekem nincs második, már férjben sem - a másik, hogy tök jó nekem, mert mások megszülik, megkínlódják, én meg csak úgy tetszés szerint válogatok majd, hogy kihez, milyen neműhöz és mennyi időshöz megyek babázni :D :D

Melinda 2012. 12.21-re világvégét ígértek ugyan, de ha túléljük, visszatérünk rá! :o

A maja naptár szerint igen az én naptáram szerint pedíííggg akkor kezdődik csak igazán :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.