Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Énnékem a Dayton DW500 tökéletesen tette a dolgát a gépemen.Nyilván van jobb, és drágább is, de nekem erre futotta, és probálok okosan közlekedni télen.Azért ez is egy szempont.Amúgy ősömék offseatján is ez a gumi volt télen, és ők sem estek vele az árokba, pedig anyukám aztán nem az a finomkodós fajta.Amúgy 75-14-ben 10e.-ért vettem darabját.

Link to comment
Megosztás:

Énnékem a Dayton DW500 tökéletesen tette a dolgát a gépemen.Nyilván van jobb, és drágább is, de nekem erre futotta, és probálok okosan közlekedni télen.Azért ez is egy szempont.Amúgy ősömék offseatján is ez a gumi volt télen, és ők sem estek vele az árokba, pedig anyukám aztán nem az a finomkodós fajta.Amúgy 75-14-ben 10e.-ért vettem darabját.

A Dayton, asszem az én méretemben olyan 10-12 között volt valahol.

Nekem a Corsámon az volt és nem volt vele semmi bajom. De most ez tetszett meg :oops:

Link to comment
Megosztás:

csak nagy méretben mutat jól, amúgy inkább gagyi

a fehér jó pirosra

Igen, de akkor más elemeken is szerepelnie kellene a fehérnek. Viszont én fekete-piros színösszeállítást szeretném folytatni az autómon. 16-os lenne, bár tudom, hogy az neked úgysem lenne elég nagy :wink: :(

Link to comment
Megosztás:

nem kell máshol szereplenie a fehérne, csak a MOTE matricán :(

mivel fekete a felni, fekete a gumi, a kerékjárat is fekete...

el fog veszni

ezen az elven vehetsz 16os Astra H lemezt is, Gyula olcsón adja ;-)

Végül is, igazad van.

Akkor most fekete, vagy fehér????

Link to comment
Megosztás:

a nagyobb nem nagyobb, csak szélesebb

ha főként autópályázol, vagy olyan helyen jársz, ahol nem nagyon van hó, jég, akkor a szélesebb jobb

ha többet jársz tökig érő hóban stb, akkor a keskenyebb

de a kettő között olyan minimális az eltérés, hogy ez is mindegy

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.