Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Egy kis igényfelmérés

R16 Et49 4X100 Gyári alufelni szépen felújítva. Eladó.

Meghírdetve még nincs sehol, egyenlőre csak ide raktam be.

Minden egyéb kérdésre privátban szívesen válaszolok!

http://kepfeltoltes.hu/150110/226743_431758076895313_358166663_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ugyanez a felnim van csak gyári festéssel. Amikor először fölraktam az ET38-as felnik után kicsit furcsa volt optikailag, de most már alig várom a tavaszt! Nagyon tetszik!

Link to comment
Megosztás:

Ugyanez a felnim van csak gyári festéssel. Amikor először fölraktam az ET38-as felnik után kicsit furcsa volt optikailag, de most már alig várom a tavaszt! Nagyon tetszik!

Én is szeretem őket nagyon, de most tudnék venni ismerős álltal hasonlóan szép felniket, igaz csak R15 ös de szépek.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem neccesen, de el, viszont kisebb gumit válassz. Nekem is 7.5 széles felnim van, bár csak 17"-es de ET35-el, és 60mm-t rá van ültetve.

Amit írtál, azzal a felni belső széle 12mm-rel beljebb lenne, tehát kisebb eséllyel érné el a sárvédőt, viszont az átmérője meg pont ennyivel nagyobb... Szerintem mindenképp válassz kisebb gumit, a 215/45 R18 amúgyis baromi nagy rá, a váltóméret az 215/35 R18 lenne, azzal meg simán el fog férni, még azzal az ültetéssel együtt is amit írtál!

Link to comment
Megosztás:

Szerintem neccesen, de el, viszont kisebb gumit válassz. Nekem is 7.5 széles felnim van, bár csak 17"-es de ET35-el, és 60mm-t rá van ültetve.

Amit írtál, azzal a felni belső széle 12mm-rel beljebb lenne, tehát kisebb eséllyel érné el a sárvédőt, viszont az átmérője meg pont ennyivel nagyobb... Szerintem mindenképp válassz kisebb gumit, a 215/45 R18 amúgyis baromi nagy rá, a váltóméret az 215/35 R18 lenne, azzal meg simán el fog férni, még azzal az ültetéssel együtt is amit írtál!

Köszönöm,megfogadom a tanácsod,és akkor keresek kisebb gumit bár ez nem lesz egyszerű mert sztem ez ritka..Amúgy Corsa Opc felnik a kiszemeltek sztem ultra brutál ahogy kinéz...Esetleg tudnál egy pár képet küldeni arról,hogy neked hogyan áll a 60-as ültetéssel?Nem szokott beleérni?Mondjuk én elég sokat járok négy személlyel ezért esett a választás a 30-asra...Szép napot:)

Link to comment
Megosztás:

Tudom, hogy nem mutat úgy majd..

Nem érdemes nagyobbat szerintem ekkora motorhoz.

Mindenképpen visszatérek a gyári méretre ami a felnit illeti :)

nekem 195/55 R16 van tehát gyári szélességű a gumi :icon1:

Sógoromnak 205/45 R17 1.4 16V-n,mentem vele,sztem vállalható minden téren ez a méret is

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.