Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

AZ UV-től. Ha megfelelően van tárolva (akár raktárban, akár, ha már autón van, akkor az autó garázsban), akkor nem repedezik ki. Következésképpen egy megfelelően tárolt guminál egyáltalán nem probléma ha 2013-as gyártási évű.

Köszi, most egy kicsit megnyugodtam.Már csak az zavar, hogy 185/65 r15 méretet vettem nyárra.Majd megszokom....

Link to comment
Megosztás:

Nem kifejezetten G-hez van, de gyári GM. (Astra H val jelent meg emlékeim szerint)

Nekem is ilyen van, és már láttam 5-6 másik G-astrán is.

http://www.kepfeltoltes.hu/view/140928/P1040699_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ez a felni tényleg jól mutat, 45 sok vagy kevés amúgy egy ilyen használt felniért? (persze gondolom függ az állapottól is) nekem igaz caravan van, de eljátszottam a gondolattal hogy nyárra milyen jól mutatna :D Módosítva : ftamas0201
Link to comment
Megosztás:

Ez a felni tényleg jól mutat, 45 sok vagy kevés amúgy egy ilyen használt felniért? (persze gondolom függ az állapottól is) nekem igaz caravan van, de eljátszottam a gondolattal hogy nyárra milyen jól mutatna :D

szerintem árában van, bár én a 16'-ost vettem ennyiért.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! A kérdésem a következő lenne:Adott egy 2006.májusi opel astra g.195/60 R15,4×100-as lyukosztással,ET35-el,6.5"széles gyári alufelnivel szerelve.Amire váltani szeretnék Dotz Mugello 16",ET 35.,7" szélességgel,205/50-es gumival.Amiben a segítségeteket szeretném kérni,hogy létezik egy olyan verzió hogy ez nekem majd 1 cm-el kilógna a sárvédő alól?Ha esetleg valakinek lenne ilyen,megköszönném ha elmondaná mi a tapaaztalata,és hogy tényleg így van-e.Köszönöm szépen. Sziasztok!

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
hosszug, on 08 May 2015 - 09:23 AM, said:hosszug, on 08 May 2015 - 09:23 AM, said:

Gyártók közül tudsz ajánlani? Barum, kumho-val tapasztalatod volt már?

Volt Barum Bravurisom, nem gáz, de hasonló árban van a Hankook Ventus, most inkább azt vennék. Kumhót nem próbáltam, nagyon régen dolgoztam gumisnál, akkor árultuk. Barumhoz hasonló minőség volt.

Itt egy cikk a Hankookról, igaz régi, de ilyet Barumról sosem írtak. http://www.hankooktire-eu.com/hu/rolunk/hirek/egy-hir-nezet/archive/2009/march/article/hankook-ventus-prime-again-outstanding-and-test-winner.html?tx_ttnews%5BbackPid%5D=191&cHash=c4bc6a9ac0e180a48b7af4324189c873

Link to comment
Megosztás:

Gyártók közül tudsz ajánlani? Barum, kumho-val tapasztalatod volt már?

Nem egy méret kategória ugyan, de a Swiftünk 2012-es gyártási évű Kumho abroncsain, elkezdtek jelentkezni az öregedéas jelei. Én ezeknek az oldalfali repedéseknek a megjelenését, kb. két szezonnal később vártam volna.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Valaki rakott már VW felnit Astrára? Mik a tapasztalatai a felrakást és használatot illetően?

(4*100, 7*15, 57,1)

185/65 gumi menne rá. Tudom hogy az Astra 56,6, és a 185 elég tyrestrech, persze relatív.

Gyakorlati tapasztalatra lennék kíváncsi!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.