Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Hát igen, de a cikk szerint is vagy 40 -50 rugó egy ilyen művelet!

nem egyszerűbb pontosabban olcsóbb kerékagyat komplette cserélni bontóból? :?

Igaz akkor meg a megváltoztatott osztókör lesz fix! Meg márkaidegen felnit attól meg nem tudunk feltenni .... :roll:

A pogácsásnál meg csak le kell venni vissza és lehet az eredetivel nyomulni!

Nna ez télleg annak kérdése, hogy ki hogy érzi! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Láthatóan az osztókör átalakítás tehát kilőve... :-) Nem lehet, hogy a komplett agyat cserélték 5x110-re? Vagy esetleg az 1.8-as Corsa-kat szerelik 5x110-zel is felárért? Mert lehet rendelni 17"-os felnivel is a GSI-t. Az Astra G-t pl. 1.8 motorral 5x110-es osztókörrel szállítják.

Link to comment
Megosztás:

Hali

Alessi Monza típusú alufelnit néztem ki eddig magamnak! Van vmi véleményetek róla? Esetleg valamelyikőtöknek van ilyen? Tapasztalat? Esetleg képek?

Thx

Az Alessio felnik szépek, de gyengék, vagyis könnyen deformálódnak. A súlyuk átlagos, se túl nehéz, se túl könnyű. Ha nem fogod nagyon csapkodni, nem bánod meg, mert az ára nagyon okés.

Link to comment
Megosztás:

Hali

Alessi Monza típusú alufelnit néztem ki eddig magamnak! Van vmi véleményetek róla? Esetleg valamelyikőtöknek van ilyen? Tapasztalat? Esetleg képek?

Thx

én is vmi hasolnót néztem ki annó, de aztán inkébb dezent-et vettem és csak 1.000 volt drágább / felni, annyit meg szerintem megér a különbség

Link to comment
Megosztás:

Az Alessio felnik szépek, de gyengék, vagyis könnyen deformálódnak.A súlyuk átlagos, se túl nehéz, se túl könnyű. Ha nem fogod nagyon csapkodni, nem bánod meg, mert az ára nagyon okés.

Sziasztok!

Hát igazából én az esetek többségében pályán járok! Bár ott is vannak néhol kimart felületek!! :lol:

Tudtok erősebb felnit?

Bár szerintem nekem megfelel, mégegyszer mondom az utak 90%-a pálya!

üdv

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.