Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Én is nagyon skubizom az ebay-t,mert nekem is kellene valami kerék tavaszra.(igaz F astrára)

Mivel még megvan a 4db 215/40 16-os pilot exalto-m (kb 90%osak),ezért 16-ban gondolkodom és csak felniben.Bár ha gumival van az sem baj mert el lehet azokat adni útólag.

Mindíg is olyat szerettem volna ami hátul szélesebb mint elől,és valószínüleg ez most így is lesz.(7,5",9")

Az a Barracuda nagyon szép azon a coupe-n,de az a Brock B1 is zsír amiben a macsek filózik.

Az ebay-en vannak többrészes bbs-ek polírozva(RS 003) na az az álmom,de 4x100-as osztással 16-os méretben iszonyat milyen áron kelnek el. :blink:

Nem valószínű hogy ilyet fogok venni,de most úgy vagyok vele hogy gyüjtök mint állat,és veszek inkább később de valami spécit.(németek előnyben :) )

Link to comment
Megosztás:

befér a 225/45 R17 a járgányra ültetés nélkül, úgy, hogy nincs járatcsiszolás kanyarban, ha viszem a papit meg a nagyit is? az egyik eladó OPC-n ilyen gumiméret volt, nagyon vaddisznó módon nézett ki, de félek, hogy az csak állva jó.

Hi, Voszi!

Nekem volt fent 225/40 17 a vason (2 napig), sajna, beleért elöl a sárvédő műanyag betétjének a külső szélébe 1-1 bukkanónál. Ezért arra a 2 napra kibeleztem a sárvédőket, h tudjak vele közlekedni. Tény, h le van ültetve az autó. Hátul is néha súrlódott, de "csak" a családdal. Ültetés nélkül talán okay a dolog, de rizikós. Ha tudod, próbáld ki, mielőtt megveszed. Nekem most 215/40 van rajta, de ha lehetőségem lesz, lecserélem 215/45-re. Nem akarok évente felnit/futóművet javíttatni, és picit komfortosabb, meg a kerékjáratot is jobban kitölti.

Amúgy, gratula az OPC-hez! Gyönyörű darab! Remélem, hamarosan "testközelből" is megszemlélhetem.

Peace

Link to comment
Megosztás:

Én is nagyon skubizom az ebay-t,mert nekem is kellene valami kerék tavaszra.(igaz F astrára)

Mivel még megvan a 4db 215/40 16-os pilot exalto-m (kb 90%osak),ezért 16-ban gondolkodom és csak felniben.Bár ha gumival van az sem baj mert el lehet azokat adni útólag.

Mindíg is olyat szerettem volna ami hátul szélesebb mint elől,és valószínüleg ez most így is lesz.(7,5",9")

Az a Barracuda nagyon szép azon a coupe-n,de az a Brock B1 is zsír amiben a macsek filózik.

Az ebay-en vannak többrészes bbs-ek polírozva(RS 003) na az az álmom,de 4x100-as osztással 16-os méretben iszonyat milyen áron kelnek el. :blink:

Nem valószínű hogy ilyet fogok venni,de most úgy vagyok vele hogy gyüjtök mint állat,és veszek inkább később de valami spécit.(németek előnyben :) )

Ha esetleg veszel felnit és elöre a 7.5"-os felnire nem akarod felrakni a 215/40 R16os gumit mert az egy kicsit ballonosan nézne ki akkor szívesen megvennék 2db-ot ha mondasz rá egy jó árat.Úgyanis nekem is hátul 9" lesz elöl meg 7.5"

Link to comment
Megosztás:

Ha esetleg veszel felnit és elöre a 7.5"-os felnire nem akarod felrakni a 215/40 R16os gumit mert az egy kicsit ballonosan nézne ki akkor szívesen megvennék 2db-ot ha mondasz rá egy jó árat.Úgyanis nekem is hátul 9" lesz elöl meg 7.5"

Rendben van Coupe,szólok ha eladó sorba kerül 2db belőle.

Mondjuk ez még a régi exalto nem az új,de ez is kurv@ra kapaszkodik.

De ha már így rákérdeztél a 4 szerinted mennyit ér?Sacperkb.

Remélem nem OFF a kérdés.

Link to comment
Megosztás:

Rendben van Coupe,szólok ha eladó sorba kerül 2db belőle.

Mondjuk ez még a régi exalto nem az új,de ez is kurv@ra kapaszkodik.

De ha már így rákérdeztél a 4 szerinted mennyit ér?Sacperkb.

Remélem nem OFF a kérdés.

Szerintem max. 60, gondolom már kb. 2 éve gyártották azt a gumit. :blink:

Link to comment
Megosztás:

:) :lol: öcsééém...szerinted van jo felni 1általán? :D

vagy te magnéziumfelnit rendelsz rallysoktól? :o B)

öcsém, te ma csak kötekedni tudsz, bazz? :) :blink:

az volt a kérdés, melyik a jobb B)

én csóró vagyok, olcsó felnit veszek, majd eladom egy év után és veszek másik óccsót B)

Link to comment
Megosztás:

6Jx15 zoll, osztókör: 4x100, ET 49, 56,5mm középfurat felni jó nekem? A 4x100 és ET49 tutti hogy jó, de a 6Jx15 és az 56,5mm ?

Erre menne egy 195/65R15 nyárigumi.

ha 4 csavaros kell a verdádra, akkor jó lesz

Borbet A, B, C a 80as-90es évek felnije, nem hiszem, hogy ma már kapnál ilyet újban

Link to comment
Megosztás:

ha 4 csavaros kell a verdádra, akkor jó lesz

Borbet A, B, C a 80as-90es évek felnije, nem hiszem, hogy ma már kapnál ilyet újban

Köszi a segítséget.

Használtan nézegetem, a kárstájlingon hírdet egy srác.

Vásárlás előtt megnézetem egy gumissal mindenképpen.

Off

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.