Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Board Computer


PetiGSI

Recommended Posts

Sziasztok!

Már lehet, hogy feltettem itt a kérdést, ezesetben bocs, a memóriám... hát szóval nem a legjobb :(

Tehát annyi volna a kérdésem, hogy belehet e építeni BC-t az aláírásomban szereplő kocsiba? Nem kell nekem "teljes" BC, egyedül ami kéne, az a fogyasztás kijelzése valamilyen módon, tehát minden, ami a pillanatnyi és állandó fogyasztással kapcsolatos, meg a hátralévő megtehető út, stb.

Erre milyen megoldás létezik, és kb milyen összegbe kerül? Ha van itt olyan aki foglalkozik ilyesmivel, beépítés, stb, az is érdekel!

Köszöntem.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

....Nem kell nekem "teljes" BC, egyedül ami kéne, az a fogyasztás kijelzése valamilyen módon, tehát minden, ami a pillanatnyi és állandó fogyasztással kapcsolatos, meg a hátralévő megtehető út, stb....

Köszöntem.

Az eredeti BC pont csak ezeket tudja :(

Link to comment
Megosztás:

Látom gyülekeznek az elégedett userek... :lol:

Mindenbe belemegy, csak legyen TID kijelző, és ne dízel legyen! :D

Na, mesélj. Mit is kell még belehergelni a kocsiba, azaz mibe fájna egy ilyen implantáció? :(

Kezd érdekelni. Bár, h mire lenne jó nekem, azt még nem tudom. 20 rugóért kiiratni a pill fogyasztást, nem olyan poen. :(

Link to comment
Megosztás:

Leslie!

Nem kell hozzá semmi, csak a TID legyen benne az autóban. :D

De fogyasztást nem mér, ismételten mondom. :(

Gepard!

Majd még egyeztetünk Wolfival is, ő is akar feljönni egy komputerért.

Még az is lehet hogy egyszer leugrok felétek, bár egy kompi eladásáért

nem valami gazdaságos az omegával. :(

Nem lesz kecskeméten tali mostanában? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.