Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérések adminokhoz


forumadmin

Recommended Posts

A képek egy G astrat ábrázolnak ugye?

Szöveget nem találtam az elején nem odavalót.

Esetleg mivel mkpityu érintett ott erősen, szólok neki. Vagy ha nagyon zavar, használd a "jelez" gombot a hozzaszolasoknal. :D

Igen,köszi,hogy ránéztél.Tényleg sok kép is van ott,amit gondolom a nem odavaló hsz. miatt

rakott be Pista!

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Tisztelt Admin,

légyszi tüntesd el a hozzászólásomat az Omega B - LPG-ből! Témaindítónak szántam mivel két kolléga korábban az egyéb csevegésben váltott pár szót LPG-ről gondoltam nyitok egy témát nekik, azonban a szerkesztés során időrendben kerültek át a hozzászólások az Omega b LPG topicba az enyém lett a harmadik és így teljesen irrelevánssá vált. Vagy pedig tedd be legelsőnek, nekem mindegy! Kösz Fapad

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt Admin,

légyszi tüntesd el a hozzászólásomat az Omega B - LPG-ből! Témaindítónak szántam mivel két kolléga korábban az egyéb csevegésben váltott pár szót LPG-ről gondoltam nyitok egy témát nekik, azonban a szerkesztés során időrendben kerültek át a hozzászólások az Omega b LPG topicba az enyém lett a harmadik és így teljesen irrelevánssá vált. Vagy pedig tedd be legelsőnek, nekem mindegy! Kösz Fapad

Kitöröltem.Kérlek legközelebb ha hasonló kérésed van,akkor a moderátor topicba írd.Ezt a topicot hagyjuk meg a fórummal kapcsolatos problémáknak.Köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Valaki rálesne Warwolf cartárs accára, ha szépen kérem?

Nem tud belépni, egy új jelszót adván neki segítsünk néki! ;)

Thx! ;)

Nem működő e-mail volt neki beállítva, valószínüleg ezért nem engedte be a fórum.

E-mail kicserélve, új jelszó belőve, működik.

Ha bárkinek ilyesmi jellegű gondja van, keressen meg nyugodtan akár engem is vagy még itt priviben, vagy e-mailben az alelnok"kukac"opelklub"pont"hu címen.

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.