Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérések adminokhoz


forumadmin

Recommended Posts

A sor elején levő csillagra, vagy pontra kell kattintani.

Sajnos nem látok csillagot vagy pontot. Mikor belépek adott nap, mindig kettesével lehet csak elugrani mondjuk a 30-ik oldalig. Ha a 80-ik oldalnál járok ép, akkor elég gáz végig lapozni kettesével az oldalakat. Mire odaérek a 80-ik oldalhoz elfáradok. Elnézést nem akadékoskodni akarok, csak ez így elég zavaró. Biztos én csinálok valamit rosszul, de nem tudom a megoldást. Válaszát köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos nem látok csillagot vagy pontot. Mikor belépek adott nap, mindig kettesével lehet csak elugrani mondjuk a 30-ik oldalig. Ha a 80-ik oldalnál járok ép, akkor elég gáz végig lapozni kettesével az oldalakat. Mire odaérek a 80-ik oldalhoz elfáradok. Elnézést nem akadékoskodni akarok, csak ez így elég zavaró. Biztos én csinálok valamit rosszul, de nem tudom a megoldást. Válaszát köszönöm.

Még annyi észrevétel, hogy Google Chrome és Internet Explorer böngészővel próbáltam.

Link to comment
Megosztás:

Még annyi észrevétel, hogy Google Chrome és Internet Explorer böngészővel próbáltam.

Nem vagyok admin és nem beleszólni, csak segíteni szeretnék ahol az oldalak számát látod van egy "Oldal" feliratú gomb az "Előző" gomb után, ha rá kattintasz be tudok írni, hogy hányadik oldalra szeretnél menni.

valahogy így:

forum_oldal.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nem vagyok admin és nem beleszólni, csak segíteni szeretnék ahol az oldalak számát látod van egy "Oldal" feliratú gomb az "Előző" gomb után, ha rá kattintasz be tudok írni, hogy hányadik oldalra szeretnél menni.

valahogy így:

forum_oldal.jpg

És működik, nagyon szépen köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Helló!

Jpeg-et szeretnék beilleszteni a hozzászólásaimba és vagy hibaüzenet (~ 150kb), vagy ha a mérete kicsi (~50kb) akkor nélküle elküldi a hozzászólásom. Korábban más sikerült pedig beillesztenem képet, de egyszerűen mostanába nem.

Köszönöm a segítséget előre is!

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Próbálom küldeni a hibaüzis képet,de az sem megy el screenshot-ból :-(

Az üzi amit kapok a következő:

You must enter a post.

Ha a kép mérete 100kb alatti akkor kép nélkül megy el a szöveg :-(

Esetleg nálam valami felhasználói beállítás?

Bár én nem álitgattam!

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Hali!

Mobil változatnál lehetne berakni egy Vissza... és egy Következő olvasatlan téma gombot az utolsó hozzászólás után - alá (Pl.: az 'Előző' és a 'Következő' gombok alá)?- úgy ahogy a teljes változatnál is van.

Elég sokat használjuk-haználom mobilról és pl ez megkönnyítené-egyszerűsítené a következő olvasatlan topik elérését, nem kellene "feltekerni" a tetejére és ott a "visszát" :) használni.

Köszi :)

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Guest seven9st

Sziasztok!

Szeretném ezt a felhasználói fiókom megszüntetni, mivel már regisztrálva voltam és a régi felhasználói fiókom szeretném használni az újban regisztrált e-mail cimmel! Ez megoldható?

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.